Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Helen 21:32, 17 sty 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Martka ma dużo racji, te duże drzewa robią już fajny klimat w ogrodzie a rabaty, choć spokojne, bardzo, bardzo ładne. Pięknie i elegancko masz, brawo
____________________
Helen - Hortensjowo
Rojodziejowa 21:35, 17 sty 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8688
No i pięknie!

A ja mojego debesta z Twojego ogrodu znalazłam w wizytówce A potem są 2gie i 6te z powyższych postów
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
LIDKA 22:36, 17 sty 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7327
Wow wow wow
Pięknie jest!!!
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Kordina 23:20, 17 sty 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
Judith napisał(a)



Ogród wygląda po prostu pięknie, powiedz proszę co to za chmurka wysoka z białymi punkcikami? Jakoś umknęło to mojej uwadze.
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Agatorek 23:46, 17 sty 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Bardzo soczyste masz te swoje debesty .
Tak jak Martce, podoba mi się zdjęcie z hakone przy żwirowej ścieżce i to ławeczką w tle ❤️

Widać, że rabaty gęstnieją

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 00:01, 18 sty 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10338


A mi się te dwa podobają najbardziejto ze ścieżką pamiętam, to drugie nie wiem, napewno pokazywałaś, ale pewnie przegapiłam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Wiaan 00:26, 18 sty 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5346
Piękne podsumowanie mam wrażenie jakbym niektóre zdjęcia widziała po raz pierwszy
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiolka5_7 08:44, 18 sty 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20627
Piękne! też tych zdjęć chyba nie widziałam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Mgduska 08:59, 18 sty 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Pięknie Kokon jak ta lala. Drzewa to jest to, pomimo wszystkich kłopotów, które generują, wyższe piętro jest niezastąpione. To właśnie drzewa otulają, dają poczucie bezpieczeństwa i prywatności, chronią przed upałem, pięknie filtrują światło i są najlepszym tłem do zdjęć
____________________
Sałatka pokrzywowa
Judith 10:00, 18 sty 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10068
Dziewczyny, bardzo dziękuję za uznanie i miłe słowa . Ceszę się, że towarzyszycie mi w tym procesie twórczym jakiem jest ogrodowanie i że mogę z Wami dzielić radość z ogrodu .

Martka napisał(a)
Siódme w kolejności! ❤️ z jezowkami a potem zakątek z ławeczką i hakone i następnie wszystkie pozostałe - Judith, bardzo lubię Twój ogród, to wiesz i podejście do niego. Stonowane, spokojne rabaty i elementy szaleństwa jak zdjęcia nr 7 Plus TE ogromne, klimatyczne drzewa
W ciągu dwóch lat, od kiedy śledzę zmiany, rabaty bardzo rozrosły się i nabrały smaku.


Zakątek z ławeczką jest także moim ulubionym, dlatego jest mocno obfotografowany o każdej porze roku . W miejscu ze zdjęcie nr 7 jeżówek przybędzie w tym sezonie .
Ciekawe, że drzewa jako elementy ogrodu w ogóle nie zwróciły mojej uwagi przy kupowaniu domu, pewnie dlatego, że wówczas ogrodu nie było, a ja nawet nie myślałam o jego zakładaniu .

Helen napisał(a)
Martka ma dużo racji, te duże drzewa robią już fajny klimat w ogrodzie a rabaty, choć spokojne, bardzo, bardzo ładne. Pięknie i elegancko masz, brawo

Helen, to prawda! Szczególne podziękowania za słowo "elegancko" . Lubię w ubiorach styl roboczo nazwany przeze mnie "szalona elegancja" - czyli niby spokojnie, ale z nutką szaleństwa. Jeśli podobny efekt udało mi się osiągnąć w ogrodzie, to jest to dla mnie wielka radość .

Rojodziejowa napisał(a)
No i pięknie!

A ja mojego debesta z Twojego ogrodu znalazłam w wizytówce A potem są 2gie i 6te z powyższych postów

Też lubię to zdjęcie, acz nieco przekłamuje, musiałam je z dziwnymi ustawieniami robić, bo wygląda, jakby ogrodzenie było daleeeeko, a aż tak daleko nie jest .
A drugie i szóste wysoko także w mom rankingu . Dziękuję .

LIDKA napisał(a)
Wow wow wow
Pięknie jest!!!

❤️

Kordina napisał(a)


Ogród wygląda po prostu pięknie, powiedz proszę co to za chmurka wysoka z białymi punkcikami? Jakoś umknęło to mojej uwadze.

❤️
Chmurka to gipsówka. Jest piękna, ale bardzo się pokłada, muszę ją podpierać obręczami.

Agatorek napisał(a)
Bardzo soczyste masz te swoje debesty .
Tak jak Martce, podoba mi się zdjęcie z hakone przy żwirowej ścieżce i to ławeczką w tle ❤️

Widać, że rabaty gęstnieją


Gęstnieją, to fakt i upajający widok, bo sadziłam w większości maluchy w 3 metrowych odstępach i nieco to trwało .

____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies