Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Makao 11:24, 17 cze 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4658
Mi imperiata zanikła. Dłuuugo ją miałam i mocno się rozrastała aż w końcu całkiem znikła.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Wiaan 12:15, 17 cze 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5414
Ooo i zapomniałam, że masz tam jeszcze Red Baron, będzie moc Uwielbiam limonkowy kolor, z czerwienią i bordo jest ładnie podkreślony. Tak mówiłam, że czerwony to nie mój kolor a na placyku orientalnym z lustrem mam bordo i czerwień i uwielbiam to miejsce Z każdym sezonem zmienia mi się, dojrzewam, uczę się ogrodu i już mi minimalizm nie wystarcza
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
edi75 13:50, 17 cze 2023


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2322
Bo będzie moc... fajniutka
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Judith 21:34, 17 cze 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10222
Kordina napisał(a)
Judith Twój ogród to wcale nie ogród, to zadbany park!

Dziękuję, Kordino
Ja tylko do zastanych drzew i krzewów dodałam rabaty
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 21:36, 17 cze 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10222
Makao napisał(a)
Mi imperiata zanikła. Dłuuugo ją miałam i mocno się
rozrastała aż w końcu całkiem znikła.

Dziwne… Ona mi się wydaje nie do zdarcia… Może wykopałaś wiosną niechcący, gdy nie było jej widać?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 21:47, 17 cze 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10222
Wiaan napisał(a)
Ooo i zapomniałam, że masz tam jeszcze Red Baron, będzie moc Uwielbiam limonkowy kolor, z czerwienią i bordo jest ładnie podkreślony. Tak mówiłam, że czerwony to nie mój kolor a na placyku orientalnym z lustrem mam bordo i czerwień i uwielbiam to miejsce Z każdym sezonem zmienia mi się, dojrzewam, uczę się ogrodu i już mi minimalizm nie wystarcza

Super! Zakładanie i/lub pielęgnacja ogrodu jest radością, a to implikuje otwartość na pomysły inne niż mieliśmy wcześniej i koncepcje czasem całkowicie odbiegające od pierwotnych. Bez tej otwartości nie ma radości .
Ja nieustająco się zachwycam możliwością ogrodowania i tylko czasem przychodzi refleksja „skąd mi się to wzięło?” . Mama żartuje, ze to geny dziadka, dla którego całe życie działeczka ROD była wielką pasją .
Żałuję tylko, ze dziadek nie mógł już się dowiedzieć, ze jako jedyna w rodzinie przejęłam jego pasję…
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 21:47, 17 cze 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10222
edi75 napisał(a)
Bo będzie moc... fajniutka

____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
TAR 22:18, 17 cze 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7792
Jak chcesz elementow czerwieni to bardzo na tej rabacie pasowalby krwiściag, nie dosc ze piekny to dlugo kwitnie. moje za chwile zaczna, z opoznieniem ale sa swiezo posadzone a skoncza we wrzesniu. Uwielbiam krwisicągi w masie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Basieksp 23:20, 17 cze 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10449
Będzie moc, jak jeżówki wystartują u Ciebie taki porządeczek ogrodowy
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Judith 10:59, 18 cze 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10222
TAR napisał(a)
Jak chcesz elementow czerwieni to bardzo na tej rabacie pasowalby krwiściag, nie dosc ze piekny to dlugo kwitnie. moje za chwile zaczna, z opoznieniem ale sa swiezo posadzone a skoncza we wrzesniu. Uwielbiam krwisicągi w masie

Faktycznie piekny. Pomyśle nad nim zamiast kolejnych jezowek .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies