Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Gruszka_na_w... 13:53, 29 lis 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22610
Nowa rzeczniczka bardzo mi się podoba.
Z cebulkami nie trać nadziei. Wszystko zależy od pogody. Wielkich mrozów u Was nie było. Gleba jeszcze nie jest zmarznięta.
W sytuacji awaryjnej możesz je posadzić teraz w donicy, przetrzymaj donice w szopce, a później albo zadołuj albo postaw w widocznym miejscu. Po kwitnieniu możesz je wraz z liśćmi wsadzić w miejsce docelowe.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Alija 16:43, 29 lis 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 9301
Mnie też podoba się nowa rzeczniczka.
Przegapiłam trójkowe dyskusje, a czytając je powróciła masa wspomnień - program "60 minut na godzinę", "z pamiętnika młodej lekarki", "rycerze" albo "kocham pana, panie Sułku", Maria Czubaszek o nienachalnej urodzie... Czy ktoś to jeszcze pamięta?
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Kordina 17:06, 29 lis 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 5059
Ja! Szczególnie kocham pana, panie Sułku i będąc młodą lekarką.. do kanonu weszły pewne powiedzonka z tych audycji
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Judith 17:27, 29 lis 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10746
Kordina napisał(a)
Ja! Szczególnie kocham pana, panie Sułku i będąc młodą lekarką.. do kanonu weszły pewne powiedzonka z tych audycji

- Fajny film wczoraj widziałem.
- Momenty były?
- No masz!


Lubię też drobne prowokacje inspirowane Pamiętnikiem młodej lekarki, na ten przykład oznajmiam: idąc dzisiaj po schodach zadzwonił do mnie telefon .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
MartaCho 08:15, 30 lis 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2334
Zgłaszam się i ja do teamu wychowanków dawnej Trójki

Teraz bardzo lubię piątkowe wieczorne spacery z psem ze słuchawkami i listą piosenek w 357. Marka Niedźwieckiego zastąpił Marcel Łukawski- nie jest to już to samo, ale myślę, że młodzi dają radę! Podoba mi się ta atmosfera, jaką tworzą w radio i kontakt ze słuchaczami- mam wrażenie, że wszyscy jesteśmy dobrymi znajomymi

A jutro startują świąteczne licytacje-co roku bardzo mnie wzruszają
____________________
Marta Ogród zacząć czas
olciamanolcia 08:33, 01 gru 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7698
Tez słuchałam Trójeczki Kiedys nawet do koscioła nie poszłam bo była premiera płyty zespołu Europe i mus był nagywać jeszcze pamiętam taka audycje Radio Dzieciom codziennie słuchałam i również nagrywałam piosenki na mojego różowego Kasprzaka Fajne czasy....
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Judith 13:32, 03 gru 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10746
MartaCho napisał(a)
Zgłaszam się i ja do teamu wychowanków dawnej Trójki

Teraz bardzo lubię piątkowe wieczorne spacery z psem ze słuchawkami i listą piosenek w 357. Marka Niedźwieckiego zastąpił Marcel Łukawski- nie jest to już to samo, ale myślę, że młodzi dają radę! Podoba mi się ta atmosfera, jaką tworzą w radio i kontakt ze słuchaczami- mam wrażenie, że wszyscy jesteśmy dobrymi znajomymi

A jutro startują świąteczne licytacje-co roku bardzo mnie wzruszają

Sporo nas!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 13:40, 03 gru 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10746
olciamanolcia napisał(a)
Tez słuchałam Trójeczki Kiedys nawet do koscioła nie poszłam bo była premiera płyty zespołu Europe i mus był nagywać jeszcze pamiętam taka audycje Radio Dzieciom codziennie słuchałam i również nagrywałam piosenki na mojego różowego Kasprzaka Fajne czasy....

Hehe, w czasach zespołu Europe ja słuchałam Siekiery, Kobranocki i KSU . Ktoś pamięta Rozgłośnię Harcerską i jej Listę Przebojów? .
Teraz też są fajne czasy , będziemy o sobie kiedyś czytać w podręcznikach do historii .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 13:46, 03 gru 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10746
Śnieg popadał wreszcie i u mnie. Nie za dużo, ale zrobiło się pięknie . Do tego pogoda jest świetna na spacery - nie ma wiatru, temperatura w okolicy 0. Pies zachwycony światem, a las wygląda magicznie.
Niestety w lesie nie fociłam, zatem kilka fotek tylko z ogrodu





____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 13:46, 03 gru 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10746
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies