Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

Martka 20:33, 26 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Agatorek napisał(a)


Ha ha ha. 51 donic to już nie przelewki . Ale ... do zrobienia. Szczególnie, gdy są odpowiedniej wielkości . A nie jakieś 10-litrowe.

U siebie mam białe liatry, ale widzę, że te w fiolecie też by mi pasowały .
Piękne zakupy


Aguś, nie, ja jednak od razu i bez walki oddaję Tobie pierwsze miejsce. Trzeba jednak mieć już osiągi, aby stawać z Tobą w szranki Białe liatry są przepiękne, ale właśnie wczoraj u Danusi mnie olśniło, że na rabacie z pokładającymi się Annabelle trzeba mi więcej fioletu, różnych odcieni fioletu. Niniejszym przemianowuję rabatę z "Annabelle" na rabatę fioletową! Dosadziłam tam właśnie floksy i liatry. Jest już Caradonna. I trochę miejsca na inne, na razie bliżej nieokreślone Prawda, że tu trzeba fioletów?





(nie patrzymy na sponiewierane Annabelle, jutro zrobię z nimi porządek)

Martka 20:37, 26 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
wiklasia napisał(a)
Matkoscino, co to za nazwa?! Jak ja mam ją zapamiętać by popytac o nia w zieleniaku? Mus notatkę w telefonie zrobić.


Wiklasiu, obowiązkowo na karteczce, bo nawet jeśli wymówisz nazwę, to kto to zapamięta? Sfotografowałam Ci nawet w szkółce karteczkę, ale okazuje się, że nawet tam mogą się trafić błędy

BASIA8 21:09, 26 lip 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Piękności zakupy liatry super się prezentują rabata super
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Johanka77 21:19, 26 lip 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Martka napisał(a)
Kryzys ogrodowy postanowiłam zażegnać z przytupem: wycieczką do Danusi i Witka wczoraj i ... wizytą w szkółce bylin dzisiaj. Miała być pod koniec tygodnia, ale nie starczyło mi cierpliwości, zorganizowałam się dziś sprawnie z innymi sprawami i wyszło Pojechałam po zastępstwo dla hakonechloa. Miałyście rację. Jeśli coś padnie, trzeba wymienić, a nie lamentować. Miałam też wrażenie, że już nudnawo się robi w ogrodzie...) więc wczoraj przywiozłam od Danusi floksy i anemony, a dziś oprócz traw zgarnęłam liatry, persicarie, jeżówki Meditation White, Blackberry Truffle oraz Green Jewel. Do posadzenia razem 51 donic a było już zero... czy uda się jednego dnia? Agatorku, idziemy na rekord Już bym nawet pewnie sadziła, ale zaczęło padać, w takim razie bez żalu posiedzę na tarasie i powącham liatry, które zaskoczyły mnie tym wymiarem kompletnie

Doniczki są. Życie znów jest piękne


[Wiklasiu, poznajesz? ]


[Hakonechloa podejście nr 2]


[Donice z ogrodu Danusi, fioletowe floksy i jasno-różowe anemony ]



Jesssoooo!!! Wariatka!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Martka 21:28, 26 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Pomyślałam, że jak mi zostanie to nadwyżkę Johance podrzucę, u Ciebie będzie zapotrzebowanie na macra chyba, co?

Edit: Nawet toytoya można by obsadzić
Martka 21:32, 26 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
BASIA8 napisał(a)
Piękności zakupy liatry super się prezentują rabata super


Basiu, co posadzę na tej rabacie coś kolorowego, to zaraz przekwita, najpierw jarzmianki i rutewki orlikolistne, potem szałwie, no niechże coś wreszcie tam pokwitnie, a nie tylko Ananbelle się wylegują 
Magleska 21:33, 26 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
poszalałaś zakupowo
fajnie z liatriami

mam podobne zestawienie -tylko u mnie Vaniki ,liatrie i jeżówki Marmalade ...a i rdest tam jeszcze mam

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Agatorek 21:33, 26 lip 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Tak, tam rzeczywiście brakowało fioletu. Teraz jest lepiej.
Hmm, a widziałaś budleję tutti-frutti? Jest miniaturowa . I ma przepiękny kolor, taki ciemnoróżowofioletowy
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
MiluniaB 21:37, 26 lip 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3389
Te hacone przyjmą się na 100%
To jest ta macra której szukałaś?
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Nowa12 21:41, 26 lip 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wpędzasz w kompleksy tymi donicami . Skąd u Ciebie taki power? Podziel się .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies