Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

Martka 21:41, 26 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Magleska napisał(a)
poszalałaś zakupowo
fajnie z liatriami

mam podobne zestawienie -tylko u mnie Vaniki ,liatrie i jeżówki Marmalade ...a i rdest tam jeszcze mam



Magdo, przyjrzę się jaki kolor rdestu tam masz? A propos jeżówek, jak długo one kwitną? ... bo taki szał na nie panuje, że spodziewałabym się przynajmniej wdzięczności z ich strony
Martka 21:44, 26 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Agatorek napisał(a)
Tak, tam rzeczywiście brakowało fioletu. Teraz jest lepiej.
Hmm, a widziałaś budleję tutti-frutti? Jest miniaturowa . I ma przepiękny kolor, taki ciemnoróżowofioletowy


Aga, pojęcia nie miałam, że istnieje budleja nawet miniaturowa... wczoraj w ogóle na żywo pierwszy raz zwróciłam uwagę na budleje u Danusi... wcześniej tylko u Lidki o nich słyszałam. Bardzo ładna!
Martka 21:46, 26 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
MiluniaB napisał(a)
Te hacone przyjmą się na 100%
To jest ta macra której szukałaś?


Miluniu, tak, to jest ta, miałam 40 kilometrów do szkółki, super się dziś udało to wszystko pospinać. Jestem bardzo szczęśliwa, że będę mogła wymienić te padnięte sadzonki. Te mają taki super korzeń, siedzą w ładnej w mieszance ziemi z dodatkiem torfu, ale w ziemi.
Agatorek 21:49, 26 lip 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13362
Martka napisał(a)


Aga, pojęcia nie miałam, że istnieje budleja nawet miniaturowa... wczoraj w ogóle na żywo pierwszy raz zwróciłam uwagę na budleje u Danusi... wcześniej tylko u Lidki o nich słyszałam. Bardzo ładna!


Ja też przez przypadek gdzieś je „poznałam” . Jestem jeszcze bardzo zielona w sprawach ogrodowych.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Martka 21:50, 26 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Nowa12 napisał(a)
Wpędzasz w kompleksy tymi donicami . Skąd u Ciebie taki power? Podziel się .


Aga, powerem czy donicami? nie ma sprawy donice wzięłam z zapasem, nie śmiejcie się pomyślałam, że zawsze można je odstąpić potrzebującym, albo uzupełnić gdyby znów coś padło. Hurt poszedł.
Wiesz, że już bym chętnie poupajała się ogrodem tak jak Ty, ale jak wczoraj zobaczyłam u Danusi te hakonki falujące na wietrze.... pomyślałam, że nie ma co odwlekać do kolejnego sezonu wymiany.
Kasia_CS 21:56, 26 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
51 doniczek?! Wariatuńcio!! fajne zakupki
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Joann 22:03, 26 lip 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
Z fioletem będzie pięknie, dokładnie teraz widać, kiedy "coś" fioletowego się pojawiło, że to jest to Martko, zakupy świetne, szalona ogrodniczka z Ciebie. Ale co tam, też bym nie czekała do przyszłego sezonu, gdybym w szkółce zobaczyła to, na czym mi zależy
Teraz niedawno mi przyszło do głowy, że to trzeba robić rabaty kolorystycznie. Nie da się objąć jednym kolorem całego ogrodu. Wymagałoby to mnóstwa wyrzeczeń. To moje nowe odkrycie
____________________
Joanna Ogród długi
Johanka77 22:20, 26 lip 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Martka napisał(a)
Pomyślałam, że jak mi zostanie to nadwyżkę Johance podrzucę, u Ciebie będzie zapotrzebowanie na macra chyba, co?

Edit: Nawet toytoya można by obsadzić


Martuś, zapraszam Ciem dziś po raz drugi
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
edi75 08:04, 27 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2152
51 donic...Marta szalejesz
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Dragonka 08:53, 27 lip 2021


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Nic tak nie poprawia humoru jak udane zakupy Tobie brakuje fioletu, a mnie właśnie bieli, bo obsadziłam jakoś tak bez głębszego zastanowienia wszędzie fioletem Tyle doniczek..matko, do wieczora bym to wkopywała!
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies