Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

Martka 11:17, 29 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
daredevil napisał(a)


Popieram!!!


Hahahaha, Karolka, my się w tej kwestii dobrze rozumiemy oprócz tej cechy mamy determinację, ja też byłam singlem budującym

daredevil 11:18, 29 lip 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
hehe

tyle że nie wszędzie hakonki chcą rosnąć... to mój trzeci ogród i też nie chcą mam, ale nie przyrastają prawie wcale...
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
daredevil 11:18, 29 lip 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Martka napisał(a)


Hahahaha, Karolka, my się w tej kwestii dobrze rozumiemy oprócz tej cechy mamy determinację, ja też byłam singlem budującym



____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
Martka 11:29, 29 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Wiaan napisał(a)
Marta widzę, ze z pierisa jesteś zadowolona? ładnie przycięłaś cisa, kostki będą super wyglądać Artemis boska, lubię takie bukiety, a u mnie stipy odcięły jej chyba dopływ słońca i na razie nie widzę nowych kwiatów. Widzę też jeżówki, czas wyruszyć na łowy bardzo podoba mi się u Was gaura, kiedyś nawet nie wiedziałam że istnieje fajnie komponuje się z trawami.


Wiaan, pierisy są jeszcze dwa, Valley Valentine i Katsura. Na razie bardzo dobrze się czują i przyrastają, zobaczymy jak sobie poradzą zimą

Moja odmiana gaury jest ogromna, rośnie na metr, ale polecam bo wprowadza bardzo dużo zwiewności, u Johanki możesz zobaczyć piękne różowe i wydaje mi się, że mniejsze, ale ponoć jest problem z ich zimowaniem, białe szybciej.

Dla Ciebie pozostałe pierisy


Martka 11:30, 29 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
daredevil napisał(a)
hehe

tyle że nie wszędzie hakonki chcą rosnąć... to mój trzeci ogród i też nie chcą mam, ale nie przyrastają prawie wcale...


No to pocieszyłaś 
daredevil 11:53, 29 lip 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Lepszy chłodny realizm niż wierzyć w cuda i się rozczarować
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
Alija 13:13, 29 lip 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8756
Martka napisał(a)


Wiaan, pierisy są jeszcze dwa, Valley Valentine i Katsura. Na razie bardzo dobrze się czują i przyrastają, zobaczymy jak sobie poradzą zimą

Moja odmiana gaury jest ogromna, rośnie na metr, ale polecam bo wprowadza bardzo dużo zwiewności, u Johanki możesz zobaczyć piękne różowe i wydaje mi się, że mniejsze, ale ponoć jest problem z ich zimowaniem, białe szybciej.

Dla Ciebie pozostałe pierisy




Piękne pierisy. Bardzo mi się podobają, kilka lat temu miałam pierisy i hebe (też ładne), ale niestety u mnie przemarzały i w końcu dałam sobie spokój. Mam nadzieję, że u Ciebie lepszy klimat.

Gaury też lubię, szczególnie podobały mi się białe na długich łodyżkach (nie wiem, czy to była taka odmiana, czy dlatego, że rosły w cieniu i takie były wydłużone), na wietrze kołysały się jak małe motylki na źdźbłach trawy. Raz udało mi się jedną przezimować, teraz czasem kupię, traktując, jako jednoroczną. Nie chcę Ci psuć humoru, u mnie zawsze dość mroźno.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
sarenka 14:05, 29 lip 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Marta, widziałaś u mnie hakone? Sadzonki po 17 zł chyba..nie wiem czy urosną....okaże się za rok...na szczęście pieniądze zwrócili...

W 2019 roku dostałam od Toszki sadzonki hakone i dopiero w tym roku urosły. One sporo czasu potrzebują
____________________
Magda W samym sloncu
Dragonka 14:11, 29 lip 2021


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Podziwiam Artemis, widać, że jej u Ciebie dobrze, tak pięknie rozkwitła! Mam nadzieję, że i ja kiedyś takie cudo będę mieć u siebie
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Jagodaa 14:37, 29 lip 2021


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Joann napisał(a)

Kto tu ma zieloną hakone, żeby podejrzeć? Wiola ma, ale inną odmianę.


Mnie zielone hakone jednoznacznie kojarzą się z Renatą
https://www.ogrodowisko.pl/watek/5315-jak-ozywic-moj-szmaragdowy-ogrod?page=1983
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies