Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

Agatorek 19:32, 19 lis 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Ja też mam w planach spacery po ogrodzie, co prawda bez kawy, ale muszę trochę poknuć .

Martuś, pięknie wygląda ogród zimą .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
sylwia_slomc... 23:09, 19 lis 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81725
Podsumowanie przeczytałam z zapartym tchem Super wnioski wyciągnięte i plany poczynione
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
LIDKA 11:48, 20 lis 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 6901
Ogrodnik wspierający choc mlody jeszcze to uroczy. Ma świetny wzór do naśladowania.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Gruszka_na_w... 12:59, 20 lis 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Piękne plany na przetrwanie zimy. Umiejętności czytania lektur w oryginale szczerze zazdroszczę. A młody ogrodnik podbił moje serce. Uroczy jest z tą miarką.
Trzymaj się cieplutko.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Rumianka 13:24, 20 lis 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10184
Młody Ogrodnik rośnie jak widać na zawodowca... Miara i pełna powaga...
Pamiętam, jak wnusia pomagała mi przy pieleniu selerów i porów...w ogródku mojego Taty. Szybko uwinęła się z pracą i zameldowała, że już zrobiła... Na grządce prócz chwastów nie został ani jeden seler i por... wywaliła wszystko, a ja w ukryciu szybko zakupiłam następne flance, by tego Tata nie widział...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Alija 23:00, 27 lis 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8642
Marta, z wielką przyjemnością przeczytałam podsumowanie sezonu ogrodowego, bo po pierwsze uwielbiam czytać twoje teksty, masz taką lekkość pisania (mogłabyś popełnić jakąś książkę o ogrodzie ), a po drugie to tak dużo się działo, trudno uwierzyć, jak zmieniał się twój ogród w tak krótkim czasie.
Mam nadzieję, że nie zapadniesz w sen zimowy i od czasu do czasu napiszesz nam coś fajnego.
Pozdrawiam i zdrowia życzę.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Iwonka 17:50, 29 lis 2022


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Zimka.

Jak ładnie z tej perspektywy wygląda choinkowy stożek.
Ma idealny rozmiar. Super, że go zostawiłaś. Teraz tylko dbać o cięcie i kształt.
Czy choinka jest widoczna z " częściej wyglądanego okna" ?
Super byłoby widzieć ja rozświetloną.

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
nicol21 22:04, 29 lis 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
U nas jeszcze ciepło, jutro muszę coś zrobić na działce i mimo ze nie jest to idealna pogoda to cieszę się jak dziecko

Czekam zatem do wiosny aż podzielisz sie planami i pokażesz co wykombinowałaś. No i później na realizację.

____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Pszczelarnia 20:18, 30 lis 2022


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Zimka, i już wiem, że jeszcze teraz chcę wysadzić mojego jedynego iglaka (świerka serbskiego), żeby rósł w choinkę.

Już wiem, że Heidebraut lepsze od innych molinii.

Że angielki trzeba koniecznie sadzić masowo.

Że można wypalić chwasty w kostce - mam narzędzie i oszczędzę kolana. A teraz też można to zrobić?

Że brak a. Gumbisiów to błąd, mówię sobie - trudno.


Że krwiściąg i proso (jeszcze gaura do tego) i nie trzeba nic więcej.

Proso, zjawiskowe! Nie mam sporobolusa!

Dziękuję za Twoją obecność tu. Dziś ja w Twoim wątku czułam się jak jedwabnik w najwspanialszym kokonie. Jak dżdżownica w kompoście.

Dziękuję, wracaj do sił (i chyba powiększysz zagony na wysiane wiosną kwiatki).







____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Martka 17:30, 04 gru 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies