Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

Wiaan 22:14, 09 lis 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5193
Marta poczytałam z wielką przyjemnością Fajny miałaś rok ogrodowy i teraz faktycznie reset jest potrzebny. Ja Tobie także dziękuję za to, że po prostu Jesteś z nami ❤ Już kiedyś mówiłam, że książkę powinnaś napisać bo masz to coś
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Agatorek 22:23, 09 lis 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Martuś, mam nadzieję, że przez zimę odzyskasz siły i z pełną energią ruszysz wiosną :*.
Dziękuje za podsumowanie sezonu, ogród zmienił się nie do poznania. Jest pięknie ❤️


Jakbyś miała kiedyś czas, to zajrzyj do ogrodu Iwonki -Inki Przerwa na kawę, od razu przyszedł mi na myśl, jak podałaś hasło „ogród - kokon”. Zobaczysz sama
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Rojodziejowa 22:37, 09 lis 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8464
Marta, super opis Bardzo szybko przeistacza się Twój ogród. W takim tempie owiniesz się nim niczym kokonikiem już niedługo Chciałabym spróbować z jednorocznymi jak i Ty. Boję się jednak, że mój brak systematyczności nie będzie temu sprzyjał
Miłego snu zimowego w takim razie - takiego dobrze regenerującego
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Magara 23:22, 09 lis 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6633
Marta - super podsumowanie, pięknie opisane
Nie zapadaj w sen zimowy za bardzo
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Helen 07:26, 10 lis 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8301
Miałam napisać podobne uwagi jak Daga odezwij się co jakiś czas, bo takie wymiany doświadczeń i kontakty międzyludzkie, chociaż się nigdy nie widziałyśmy, są naprawdę niezastąpione. Nie zawsze wśród najbliższych znajomych znajdą się osoby, które rozumieją konieczność rycia w ziemi i wiele innych tematów
Dużo odpoczynku i zdrowia
____________________
Helen - Hortensjowo
LIDKA 07:45, 10 lis 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7093
Marta zrobiłaś piękne podsumowanie sezonu. Piękne fotograficznie natomiast litetacko to majstersztyk. Posługujesz się polszczyzną w najpiękniejszej postaci.

Na oczach forumowiczek wyrosłaś a raczej dojrzałaś na mądrą i przewidującą Ogrodniczkę. To wielka przyjemność znać Cię choćby tylko z forum.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Magleska 07:52, 10 lis 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Martka błagam ,nie zapadaj w sen zimowy podsumowanie sezonu -rewelacja -tak pięknie piszesz,że sama powinnaś książkę napisać


Dużo zdrówka Ci życzę -niestety ten stan pokoronowy czasami się przedłuża -wzmacniaj się czym się da

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Roocika 07:58, 10 lis 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Marta, cudny miałaś sezon, pięknie go opisałaś
Podobnie jak dziewczyny proszę, abyś nie zapadała w zbytnio w ten sen

A tak to życzę powrotu do formy Kochana.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
antracyt 08:11, 10 lis 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Mnie też już mniej na forum, ale wpadłam, poczytałam o przemyśleniach i planach. Zbiegają się dziwnie mocno z moimi, chociaż nowych róż już absolutnie nie planuję Ogród-kokon, to zdecydowanie założenie na najbliższe lata
ps. Nadal trzymam kciuki za zdrowie i dobrą formę
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Judith 10:06, 10 lis 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9922
Marta, bardzo piękne podsumowanie poczyniłaś .
Dużo się wydarzyło u Ciebie w tym sezonie, a Ty sama stajesz się świadomą ogrodniczką . Czerpiesz wiedzę od ludzi zorientowanych w temacie, uczysz się na błędach i masz możliwości, by realizować swoje pomysły. Brawo Ty! .
(tu chciałam powiedzieć, że przebojem tego sezonu była oranżeria, ale przecież wydarzyło się tyle w Twoim ogrodzie - przede wszystkim to co "tymi ręcyma" stworzyłaś - że trudno jednak wskazać hit sezonu )
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies