Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

LIDKA 07:35, 17 lut 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7301
antracyt napisał(a)

Ja nadal się gubię
Skrzyń warzywnych nie widzę




Zuza stań na podjeździe
Popatrz na szklarnie
I przenieś wzrok lekko w prawo. Skrzynie sa tuż obok.

____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Martka 07:58, 17 lut 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Zuza, skrzynie były w trakcie przenoszenia chyba, jak rysowałam Są tam, gdzie hortensje się zaczynają. Zrobiłam tu tylko poglądowy szkic działki dla Lidki, na prędko. Zrobię to po weekendzie dokładnie. Sprawa mi zwoje przegrzała
Martka 07:59, 17 lut 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
LIDKA napisał(a)




Zuza stań na podjrździe
Popatrz na szklarnie
I przenieś wzrok lekko w prawo. Skrzynie sa tuż obok.


Czyli skrzynie na północ od szklarni. Tak.
Anda 08:01, 17 lut 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
Martka napisał(a)
Zuza, skrzynie były w trakcie przenoszenia chyba, jak rysowałam Są tam, gdzie hortensje się zaczynają. Zrobiłam tu tylko poglądowy szkic działki dla Lidki, na prędko. Zrobię to po weekendzie dokładnie. Sprawa mi zwoje przegrzała


To ja czekam na ten dokładniejszy plan. Trzeba uwzględnić przejazdy taczką i jakoś wyodrębnić tę część warzywną - lub ją wtopić. Zależy od możliwości
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 08:29, 17 lut 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
Wiolka5_7 napisał(a)
Widzę planowanko
Ja jestem za tym aby sobie umniejszać prac

Martka tak na marginesie chciałam zapytać o tego sporobolusa, czy on śmierdzi? Bo słyszałam takie opinie a chciałam posadzić go przy "Kropelce"


Sporobolus pachnie kardamonem. Dla mnie pachnie, ale niektórzy nie lubią tego zapachu.

Tutaj pięknie o nim napisała Jankosia
https://ogrodowapasja.blog/2021/02/07/sporobolus-roznoluskowy-wonna-trawa-amerykanskich-prerii/
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
April 09:08, 17 lut 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10259
Aż iskrzy od ścierających się ze sobą koncepcji
Choć przyznam że ja też już się gubię w twoim ogrodzie
Co do ciągów komunikacyjnych to dość istotnym wyznacznikiem są ścieżki wydeptane na trawniku. Masz je, przyjrzyj im się
____________________
April April podbija las Mazowsze
Martka 11:16, 17 lut 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Dziewczyny, plany i pomysły będą po weekendzie. Dziękuję za Wasze sugestie i pomysły. Prawda taka: miejsca mało, ciasno. Główkowania trzeba.
Magaro, Twój mąż pisze równie cudownie!!! Para Pisarzy! Dziękuję Wam (Tobie szczególnie, bo męczyłaś biedaka przez całą zimę i nawet w gorączce nie odpuściłaś) i będę jeszcze nie raz dziękowała! Elaborat wydrukuję i oprawię, to nie żart!
Dziewczyny, wrzucam też zdjęcie z Grat Dixter. Zauroczyło mnie rano. Jeśli nie masz pomysłu, przejdź przez tajemne przejście i rozejrzyj się nie pozostawaj w miejscu, bo nic więcej nie zobaczysz
Więc: Avanti przy Chianti! Dobrego weekendu!

Wiolka5_7 11:45, 17 lut 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20605
Anda napisał(a)


Sporobolus pachnie kardamonem. Dla mnie pachnie, ale niektórzy nie lubią tego zapachu.

Tutaj pięknie o nim napisała Jankosia
https://ogrodowapasja.blog/2021/02/07/sporobolus-roznoluskowy-wonna-trawa-amerykanskich-prerii/


Ja nie wiem jak pachnie kardamon
Ale jak napisałaś , że pachnie to już plus
Kupię na próbę ,bo mi się podoba bardzo ta trawka

Czytałam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
LIDKA 16:27, 17 lut 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7301
Wiolka5_7 napisał(a)


Ja nie wiem jak pachnie kardamon
Ale jak napisałaś , że pachnie to już plus
Kupię na próbę ,bo mi się podoba bardzo ta trawka

Czytałam


Kawa z pianką i karadmonem pycha. polecam Wiola.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Makao 16:56, 17 lut 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4275
Witam się. Nigdy tu nie byłam więc czas to zmienić.
Widzę jakieś zmiany w planie. Ta róża Desdemona prześliczna jest. Zazdraszam ręki do róż. Ja mam tylko do Artemis

Zaznaczam sobie wątek.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies