Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wielkie marzenie w małej przestrzeni.

Pokaż wątki Pokaż posty

Wielkie marzenie w małej przestrzeni.

DariaB 14:01, 20 paź 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Agatorek napisał(a)
Wiesz, żeby było ładniej, to w wcześniej musi być mniej ładnie .

Ja kiedyś wykorzystałam brata do wygrabiana trawy po glebogryzarce, akurat wpadł w odwiedziny (pewnie następnym razem dwa razy się zastanowi, zanim przyjedzie ). Także doskonale Cię rozumiem z tą niemocą. Ale u mnie na wierzchu jest chyba lżejsza ziemia, u Ciebie widzę chyba glinę (u mnie też jest, ale niżej).

Ładne zdjęcia robisz, to z dyniami jest extra! ❤️

Aguś w tej części ogrodu nie ma gliny, może tak tylko wygląda, bo jest zbita po ostatnich deszczach, mokra, i ta darń się pozbijała w takie kulki. Część wylądowała w workach i będzie się przez zimę kompostować. Oj jaka szkoda, że ja nie mam brata Do glebogryzarki tym razem zamiast taty wykorzystałam znajomego
Dziękuję za komplementy - czerwienię się
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 14:03, 20 paź 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Monia81 napisał(a)
Pięknie wyczyszczone i przygotowane miejsce pod nasadzenia teraz jest tak, ale za moment będzie inaczej super ogląda się takie fotki, chociaż plecy to mnie już bolą na samą myśl o ściąganiu darni dywanik trawnikowy super

Oj tak, długo czyściłam, ale mam już wprawę moje plecy to czasami nie wiedzą czy jeszcze są plecami czy już się rozpadły Trawniczek dziękuje za pochwały, zrobił się taki piękny po jesiennym nawozie, czyli jednak one działają
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 14:06, 20 paź 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Martka napisał(a)
Ojojoj! Bardzo intensywnie ktoś tu pracuje!
Dowody są.
I jeszcze sadzi cebulowe!
I fotografuje pięknie przebarwione drzewka.
Dario, nie przesadzasz? Tyle rzeczy na raz?
Dynie piękne.
Lubię Twoje komentarze do zdjęć!


Martuś jaka Ty kochana jesteś! Tak motywująco do mnie piszesz, że od razu mam ochotę na więcej Jak miło czytać, że komuś się podobają moje komentarze, Ty u siebie również pięknie opisujesz historie ogrodowe.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 14:15, 20 paź 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
sylwia_slomczewska napisał(a)
Motyl na budlei cudny, u mnie takich nie ma Podziwiam za wykopywanie cebulowych po kwitnieniu ja nie mam na to nigdy czasu

Motyli dużo obserwowałam w tym roku, miałam jeszcze takich gości.
Paź żeglarz, Rusałka ceik

Rusałka kratkowiec

Cebulowe wykopałam bo oczywiście rabaty przerabiałam nie myśl, że aż tak ambitna jestem to pewnie był przypadek a przy Twoim areale to się wcale nie dziwię, że nie wykopujesz.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 14:15, 20 paź 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Roocika napisał(a)


Te szmaty się sprawdzają, pod tą moją plastikowa, wszystko przegoniło i zostały tylko kłącza i korzenie jakiś krzewów do wybrania, jest dużo łatwiej niż zrywanie zielonego

Pięknie masz, śliczne robisz zdjęcia!

Mam nadzieję, że i pod moją się wszystko ładnie rozłoży i na wiosnę będzie można działać! Dziękuję bardzo za pochwały
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
DariaB 14:23, 20 paź 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Mimo zapowiadanego przymrozka jeszcze dzisiaj go nie było a na przyszły tydzień w prognozach po 19-20 stopni widzę, oj październik chce się zrehabilitować za brzydki wrzesień.
Zostawiam Wam moje cukiereczki i życzę udanego popołudnia!
Poranek rześki, a powietrze jak żyleta!

To nadal Garden of Roses, jest niezniszczalna.

I ten kolega również

I nawet pączki jeszcze się trafiają.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Wiaan 14:31, 20 paź 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5338
Daria to prawdziwe cukiereczki
Porządnie podchodzisz do tematu i dlatego takie cudne efekty pracusiu
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Nowa12 20:54, 20 paź 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
U mnie też miał być przymrozek ale chyba go nie będzie. Oby bo nic fajnego październikowe przymrozki. Różyczka śliczna. Słyszałam że ona jest podobno taka mocarna .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
antracyt 21:28, 20 paź 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11749
Przyjemne portrety cukiereczków
W tym roku mało u mnie motyli było, pazia żeglarza widziałam tylko raz.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
DariaB 10:05, 21 paź 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Aneto, Agnieszko, Zuzanno cukiereczki dzisiaj przymroziło a w prognozie nie było dzisiaj zapowiadanego przymrozku, o taka niespodzianka, w sumie nie dziwna o tej porze roku.
Zuza u mnie paź bywał często, werbena czasem to aż się ruszała od nalotu motyli.
Agnieszko tak to bardzo silna róża i do tego urocza



____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies