Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wielkie marzenie w małej przestrzeni.

Pokaż wątki Pokaż posty

Wielkie marzenie w małej przestrzeni.

Wiaan 18:32, 31 paź 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
DariaB napisał(a)



Bardzo podoba mi się to zdjęcie.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
antracyt 18:34, 31 paź 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11848
DariaB napisał(a)
A ogród już bardzo w jesiennych barwach, powoli udaje się na zasłużony spoczynek.



Podoba mi się tu
i działania ogrodowe chwalę, będzie super!
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Wiaan 18:57, 31 paź 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5412
Daria ciekawy zamysł z płytami zatopionymi w trawach i bylinach. Patrząc na to co stworzyłaś będzie pięknie, jestem tego pewna. Fajnie komponujesz
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
LIDKA 22:17, 31 paź 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7495
Fajna ścieżka. A jeszcze Jak się na nią powychylają roślinki i trawki to będzie cudnie.

Jesienny ogród piękny.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Roocika 13:16, 01 lis 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Daria, podziałalas ostro, efekt mi się podoba. No i wizja nowej rabaty też mi przypadła do gustu.

Ogród świetnie się prezentuje w jesiennej odsłonie!
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
anuska2507 19:17, 01 lis 2022


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2573
Ale podziałane ścieżka już prezentuje się super, zastanawiam się tylko czy nie lepiej uprościć jej obrys z obrzeża, zrobić mniej małych wcięć? Świetny zamysł z tym, żeby na końcu ścieżki dać hamak/huśtawkę. Może też jakiś element ozdobny, typu rzeźba, ciurkadełko?
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
DariaB 11:46, 08 lis 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3092
Dziewczyny dzieki za wszystkie miłe słowa! Wiadomo, że ogród powstaje głównie dla ich właścicieli ale zawsze jest miło jeśli się komuś innemu też podoba

Rojodziejowa napisał(a)


O! Popieram. Tak mi się spodobało moje na oczyszczalni, że w innym miejscu w ogrodzie też o nim myślę - właśnie na pokrywie od studni

Asia te pokrywy studni piękne nie są, ale zawsze można je zamaskować, teraz jest tyle możliwości

Judith napisał(a)

Aaa, czaję bazę .

Wiedziałam, że zrozumiesz

olciamanolcia napisał(a)


No Kochana-pięknie. Ta stpia z różami i rozplenicą ślicznie wyglada.

Justyna też mi się to połączenie podoba Zrobiłabym tam co prawda delikatny tetris bo różą MW jest zasłonięta przez trawy, ale zobaczę w przyszłym roku, może urośnie wyższa, bo teraz była malutka. No i brakuje mi tam jednej róży bo Wiliam S. wypadł niestety

Martka napisał(a)
Dario, podziałałaś ostro! Taka metamorfoza i pole do popisu, teren do obsadzania wygląda na całkiem spory.
Wizja takiej przepastnej rabaty bylinowo-trawiastej uruchomiła moją wyobraźnię natychmiast. Cudnie będzie.
Mistrzem obsadzania szerokopasmowego jest na forum Magleska, może coś Cię zainspiruje u niej?
Jakie trawy masz w planach?
Widziałam oczywiście Twoje tawuły brzozolistne Tar, dzięki temu przyspieszyłam decyzję
Jesień i jej barwy masz cudowne. Podziwiam!


Marto jakby to powiedzieć, zrównałam wszystko z ziemią Sąsiadka się ze mnie śmiała, że było ładnie i zepsułam ale ona raczej nie do końca wie co to znaczy ładnie w ogrodzie Faktycznie nagle się okazało, że mam jeszcze całkiem sporo miejsca do obsadzenia. Pytałaś o trawy i szczerze powiem, że jeszcze nie wiem. Raczej będę chciała gdzieś tam stipę wkomponować, ale przydałaby się też jakaś wyższa, sztywna trawa, może jakieś trzcinniki? Sama jeszcze nie wiem. Muszę wpaść do Magleski po inspiracje W sumie dobrze, że zima na horyzoncie, będę miała nad czym myśleć

Wiaan napisał(a)

Bardzo podoba mi się to zdjęcie.

Anetko dziękuję czasami coś się uda komórką ustrzelić

antracyt napisał(a)

Podoba mi się tu
i działania ogrodowe chwalę, będzie super!

Zuzanno wielkie dzięki

Wiaan napisał(a)
Daria ciekawy zamysł z płytami zatopionymi w trawach i bylinach. Patrząc na to co stworzyłaś będzie pięknie, jestem tego pewna. Fajnie komponujesz

Szczerze to się doczekać nie mogę jak to wszystko będzie wyglądało

LIDKA napisał(a)
Fajna ścieżka. A jeszcze Jak się na nią powychylają roślinki i trawki to będzie cudnie.

Jesienny ogród piękny.

Lidziu taki jest zamysł, mam nadzieję, że rzeczywistość spełni oczekiwania

Roocika napisał(a)
Daria, podziałalas ostro, efekt mi się podoba. No i wizja nowej rabaty też mi przypadła do gustu.

Ogród świetnie się prezentuje w jesiennej odsłonie!

Cieszę się Asiu, ze i Tobie się podoba

anuska2507 napisał(a)
Ale podziałane ścieżka już prezentuje się super, zastanawiam się tylko czy nie lepiej uprościć jej obrys z obrzeża, zrobić mniej małych wcięć? Świetny zamysł z tym, żeby na końcu ścieżki dać hamak/huśtawkę. Może też jakiś element ozdobny, typu rzeźba, ciurkadełko?

Póki nie ma stałego obrzeża to wszystko jest do zrobienia W zamyśle ścieżka miała się właśnie lekko wić, a wgłębienia wypełnić miały rośliny. Nad elementami ogrodowej architektury będę ostro myśleć. Sobota zapowiada się sucha i słoneczna, będę chciała drzewa przesadzić, wtedy bardziej się mi wyklaruje co gdzie mogłoby stanąć.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Kawa 12:02, 08 lis 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
bardzo ładna jesień
ja nie mam już weny
aż podziwiam że ci się jeszcze chce
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Wiolka5_7 13:01, 08 lis 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20723
Wszyscy robią ścieżki, więc ja też planuję wiosną klawiaturę w trawniku sobie ułożyć
Projekcik sobie nawet zrobiłam

Taki żywot ogrodnika, że najpierw trawnik zakłada a potem go zrywa ,ha ha
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Agatorek 19:43, 08 lis 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Daria!
Ale świetnie wygląda ta Twoja nowa ścieżka ❤️ Naprawdę super!
Pamiętaj tylko o odległościach między drzewkami

Bardzo podoba mi się to ujęcie



Stipy ładnie wyglądają, muszę w przyszłym roku dosadzić kilka
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies