Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

tulucy 13:51, 09 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Ja rynny będę miała na szklarni. I beczki plastikowe takie prawie w grafit. Jedną schowam za szklarnię, ale druga będzie na widoku w oczy kłuć.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Mgduska 14:07, 09 maj 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
A ja czekam na rynny do szklarni, miały być pod koniec kwietnia, czekam dalej I na nowe okno. Już by się przydało, ale co robić, produkują chyba?
____________________
Sałatka pokrzywowa
Martka 18:19, 09 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Jakie beczki, Łucjo? Szukam beczek na wodę do szklarni
Gruszka_na_w... 21:40, 09 maj 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
tulucy napisał(a)
Czasami trzeba być rozsądnym i racjonalnym. Ale to boli.


Nic nie boli. Używanie rozumu nigdy nie jest bolesne. To raczej emocjonalność może człowieka nieźle pokiereszować. Nikt nigdy nie pisał o studzeniu rozumu, a zalecenia studzenia emocji są dosyć powszechne.
Kurczaki, życie czasem bywa "wesołym miasteczkiem" i "fabryką czekolady".
Z podobną częstotliwością występuje jako "koszmar z ulicy Wiązów". W przeważającej mierze jest zwykłą codziennością. Można na tę codzienność narzekać, ale po co? No chyba, że po tym komuś poprawia się nastrój. Lepiej ją wypełnić najlepiej jak się potrafi.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
tulucy 22:24, 09 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Haniu, używanie rozumu nie boli. Przynajmniej niektórych Ale rezygnacja z nierozsądnych planów i owszem...

Marta, kupiliśmy parę lat temu takie małe dość, 120l. W sklepie w Grodzisku Mazowieckim. Piękne to one nie są, niestety. Ale wtedy był jakiś szał i ceny nas rozłożyły. A beczki musiałam mieć na gwałt
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Gruszka_na_w... 12:38, 10 maj 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
tulucy napisał(a)
Haniu, używanie rozumu nie boli. Przynajmniej niektórych Ale rezygnacja z nierozsądnych planów i owszem...


Warto pokochać ten ból związany z niemożliwością realizacji marzeń. A to, że owych marzeń nie da się zrealizować, w żaden sposób nas nie ocenia.
Chciałabym przejechać Amerykę drogą 66. To takie moje wielkie, ukryte pragnienie. Nigdy pewnie się nie spełni. Czy to boli? Jasne, że boli. Czy to, że nie przejadę się tą drogą, świadczy coś o mnie? O mojej niezaradności życiowej? Biedzie? Braku rozumu? Absolutnie nie. Pewnie wiele o mojej wyobraźni. I tyle.
Los czasem płata figle. Te przyjemne też.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Dorii 16:49, 10 maj 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Na marzenia trzeba bardzo uważać, bo się czasem spełniają
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Mgduska 17:55, 10 maj 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
To prawda, chociaż w nieoczekiwany sposób Ja tak mam, spełnia się, ale na swój sposób. Np. zawsze chciałam mieć starszego brata i młodszą siostrę. No i mam syna i córkę
____________________
Sałatka pokrzywowa
Helen 21:50, 10 maj 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8354
Fajnie dziewczyny piszecie. To prawda, że los bywa tak nieprzewidywalny, że często scenariusze do filmów są bardziej przewidywalne.
____________________
Helen - Hortensjowo
Magara 23:38, 10 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6793
Hohoho, ależ tu się filozoficznie zrobiło

____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies