Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Agatorek 21:44, 13 lip 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13362
Do twarzy tej dziwnej w szałwiach . Klasyka zawsze się sprawdza
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gruszka_na_w... 22:51, 13 lip 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Dobrze, że Ci tej ręki do trzymania zbrakło. Padło na bardzo dobrą miejscówkę.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 23:56, 14 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6770
Helen - no ja też tak sobie tłumaczę, że klasyka jest piękna a przecież nie każdy musi być ogrodowym odkrywcą Ja nie pretenduję

Magda - mi się coraz więcej róż podoba Zasadniczo wszystkie Jutro mam wychodne - kupię sobie jakąś, a co? O acropolis to czytałam, że może być zielona - ale to przy ostatnim kwitnieniu chyba miało być???
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:03, 15 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6770
No dobra, poprzedni post przeszedł, może i jeszcze jeden pójdzie

Aga - no do twarzy dziwnej z szałwią, ale zobaczymy jak będzie za rok. Nauczona doświadczeniem widzę, że to co kupne jest podpędzane, a w kolejnym sezonie kwitnie w ciut innej porze No ale pażyjom - uwidzim

Haniu - kiedyś się o "palcu bożym" mówiło, teraz ręka zagrała

Acropolis posadzona. Jedna szałwia przesadzona żeby zrobić jej więcej miejsca.
A i tak kopiąc i sadząc chyba myślami byłam gdzie indziej bo po skończonej robocie stwierdziłam, że się za bardzo z limką styka. A limka przecież rośnie. I róża też będzie rosła, eh... Nic to, przesadzę. Robota głupiego jak się człowiek nie skupia
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Gruszka_na_w... 22:01, 15 lip 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Magara napisał(a)


Haniu - kiedyś się o "palcu bożym" mówiło, teraz ręka zagrała



Dobrze, że nie była to ręka boska, która broni.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
tulucy 22:57, 15 lip 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Jak to kiedyś ktoś powiedział, po głowie to co najwyżej insekty mogą chodzić, a i to nie powinny
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
lilarose 23:29, 15 lip 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Magara napisał(a)


Magda - mi się coraz więcej róż podoba Zasadniczo wszystkie Jutro mam wychodne - kupię sobie jakąś, a co? O acropolis to czytałam, że może być zielona - ale to przy ostatnim kwitnieniu chyba miało być???


kup, kup- masz tyyyle miejsca, że nic tylko kupować

Acropolis tak fajnie przekwita, że jej kwiat nie robi się brzydki, że tylko usunąć- tylko właśnie zmienia barwę na sepię, wtedy właśnie te beżowo-zielonkawe kolorki pokazuje
tutaj to dobrze widać- środkowa na górze własnie przekwita

____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
sylwia_slomc... 23:47, 15 lip 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Ściąga z wywarami,wyciągami roślinnymi bardzo pomocna
Kolorów ogrodzie coraz więcej. Cofam i cofam szukając znaku ostatniej mojej obecności. I jeszcze się nie dokopałam, ależ Ci ten wątek pędzi
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magara 01:46, 16 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6770
Haniu - ręki boskiej, szczególnie broniącej, szczęśliwie, nie przyuważyłam

Lucy - melduję, że zawszawiona nie jestem

Kaśka - wychodne mi się zmarnowało W moim ulubionym składzie opałowym róż już nie było, a docelowy punkt ogrodniczy z różami ma urlop - hellou, urlop w środku sezonu??? A ta acropolis niech się przebarwia jak jej pasuje - jak się nie będzie umiała zachować to trafi na różankę pod płotem - na pohybel samej sobie i sarnom

Sylwia - no to faktycznie dawno nie zaglądałaś - ściąga z wywarami była jakies sto lat temu
Wątek raczej pełza, ale już od paru dni myślę, że warto by było aparat chwycić i zmiany udokumentować
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 18:43, 16 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11734
lilarose napisał(a)

Acropolis tak fajnie przekwita, że jej kwiat nie robi się brzydki, że tylko usunąć- tylko właśnie zmienia barwę na sepię, wtedy właśnie te beżowo-zielonkawe kolorki pokazuje
tutaj to dobrze widać- środkowa na górze własnie przekwita


Kiedyś drażniły mnie takie róże, to rozpasanie kolorystyczne na jednym krzewie, nie wiadomo z czym to połączyć Obecnie podobają mi się coraz bardziej
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies