Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Mgduska 22:40, 04 paź 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
A ja, wracając ze spaceru, z koszyczkiem pełnym grzybków, zostałam obdarowana przez babeczkę, która znalazła jeden grzybek i stwierdziła, że nie będzie mieć z niego pożytku Jednak nie wszyscy grzybiarze są pazerni.
W koszyku miałam tyle kurek, ile nie widziałam w całym sezonie.
____________________
Sałatka pokrzywowa
tulucy 00:00, 05 paź 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Że nerwowe pobudzenie...

Dziś mnie koleżanka pobudziła właśnie opowieścią o kilogramach maślaków... Oczami wyobraźni widziałam, a smak marynowanych czułam. Ehhh marzę. Ale nie mam za bardzo jak i z kim.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Magara 01:13, 05 paź 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6547
Iwona - zdecydowanie polecam jarzmianki wszelkie

Haniu - moje jarzmianki, o które Iwona pytała, na dopalaczach są - oborniku i kompoście - obawiam się, że mogłoby to je zdyskwalifikować w drodze po medal
A na ostatnich zdjęciach był grujecznik
I uwierz - nie chciałabyś mnie zobaczyć jak przez okno widzę konkurencję rydzową - klnąć umiem jak przysłowiowy szewc, naście lat praktyki, a to przecież panience z dobrego domu nie przystoi

Martka
- z jarzmiankami to jest tak jak ze wszystkim Są rośliny, które z nami grają i takie, które nie chcą Ze mną jarzmianki chcą grać Cały rok Ale np. trzmieliny czy krzewuszki, które u innych rosną jak chwasty się na mnie notorycznie obrażają i stroją fochy No nie dogodzisz Runianki i hakone miały zasłonić szambowego grzybka - w tym sezonie w końcu zrozumiały jaką mają rolę
P.S. Ambrowca jeszcze nie pokazywałam

Bożena - hehe, na męską agresję, nawet wyimaginowaną, nic nie poradzisz dinozaury przez nich wyginęły

Magda - jak się ma jednego grzybka to i pazerność spada do poziomu zero Skąd Ty kurki masz??? U nas kurek ani dydu

Lucy - u nas maślaki zadeptywane bo nikt ich nie zbiera - zmień Ty rejony bytowania
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Martka 06:43, 05 paź 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
O masz, pomyliłam ambrowca z grujecznikiem! Oba bardzo lubię wiec uwaga, pomyłka może się powtarzać
Iwona100 21:03, 05 paź 2022


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 713
O i jeszcze jedna wiadomość o jarzmiankach. Takie dopalacze ,jakie dałaś Ty dam i ja .
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Alija 22:07, 05 paź 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8642
Grujecznik pięknie przebarwiony, jarzmianki kwitną jak szalone, same sukcesy.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
sylwia_slomc... 22:28, 05 paź 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
no to nie wiem co z tymi moimi jarzmiankami

Cieszę się, że nie tylko ja z tych co mięsem zarzucą U mnie ta umiejętność nabyta od Emusia, a Emuś na budowach całe życie, wiadomo jak budowlańcy klną

____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magara 00:25, 08 paź 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6547
Martka - ja też lubię i grujecznika i ambrowca - oba mam Zauważam jednak, że w temacie przebarwiania grujecznik lepszy, subtelniejszy

Iwona - powodzenia w uprawie jarzmianek życzę

Alicja - dzięki Ale do samych sukcesów mi daleko Pełno mam na rabatach chwastów, w tym szczawika nieszczęsnego. Już niestety wiem, że czasu za mało i nie będę miała kiedy z nim zrobić porządku

Sylwia - może Ty się po prostu z jarzmiankami nie dogadujesz??? Ja tak mam z trzmielinami i krzewuszkami "rzucanie mięsem" ponoć zdrowe jest - nie tłumi się złych emocji
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 00:33, 17 paź 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Hmmm, co tu tak cicho?
Chociaż zdjęcie z lasu byś wstawiła, jak już chodzisz na grzyby
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magara 00:11, 18 paź 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6547
Aga, cicho bo Magara nie ogarnia
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies