Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

tulucy 13:50, 03 paź 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Magara napisał(a)
nerwowa się robię Grzybiarz pazerną istotą jest bardzo



Uspokoiłam się nieco, że nie tylko ja taka charakterna.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Roocika 14:37, 03 paź 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Magara napisał(a)



Wg mnie to najpiękniej przebarwiające się drzewko. Mój sporo liści zgubił latem, wydaje mi się, że dostawał za mało wody, wyrzuty sumienia mam wielkie.


Fajne to zestawienie
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Joku 17:03, 03 paź 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12046
Magara napisał(a)

Joku - blisko mam na te rydze, blisko Niestety konkurencja coraz większa A jak robię coś w kuchni i widzę, że po łące ktoś chodzi to nerwowa się robię Grzybiarz pazerną istotą jest bardzo


Wcale się nie dziwię, też bym się nerwowa robiła .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Basieksp 21:43, 03 paź 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
Oj każdy grzybiarz pazerny, oj jest ja zawsze wiaderko chowam jak jakiś samochód przejeżdża drogą
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Judith 22:49, 03 paź 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9889
Powiem Wam, dziewczyny, ze dla mnie pasja grzybiarska jest całkowicie abstrakcyjnym zjawiskiem .
Nie zmienia to jednak wcale faktu, ze podziwiam zbiory, umiejętności rozpoznania grzybów przyjaznych człowiekowi oraz umiejętności i chęci ogarnięcia ich po zebraniu .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Magara 00:21, 04 paź 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6528
Helen - cieszę się, że jestem w miejscu, w którym jestem Obecnie rozważam kwestie kosztów - życia na wsi i w mieście. Ciężko to ogarnąć

Dorii, Marta - u mnie trujaków też wysyp wszędzie, widać tak ma być Ale jak są grzyby trujące to znaczy, że i jadalne w lesie są

Wiola - werbena to must have Też dosadzam gdzie popadnie

Aga - u mnie wszystko później więc i jeżówki i pomponella jeszcze w formie

Sylwia - jarzmianki mam w różnych miejscach, nie wydają mi się być mega pijusami, ale fakt, moje, trochę wody, dostawały

Lucy, ale że co?

Joku, Basia - fajnie, że grzybiary są na forum - chociaż wychodzi na to, że to niszowy temat

Asia-Roocika - i mi się podoba mój grujecznik z przyległościami

Judith - szanuję, że ktoś nie jest grzybiarzem Ale traci wiele z uroków jesieni
Ja grzyby w każdej postaci uwielbiam, świeże - wiadomo najlepsze, ale w postaci sosu czy pierogów - równie dobre
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Iwona100 18:10, 04 paź 2022


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 713
Dziękuję za bardzo wyczerpującą odpowiedź z jarzmiankach. Skoro jesteś zadowolona i polecasz ,to w przyszłym roku takie kupię .
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Gruszka_na_w... 21:27, 04 paź 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21904
Te Twoje jarzmianki zasługują na złoty medal Ogrodowiska. Przepięknie wyglądają i kwitną. Werbeny wzorowo trzymają pion, a judaszek to wiadomo. Słów brak dla określenia jego wdzięku.
Chciałabym Cię zobaczyć w tym stanie nerwowego pobudzenia przy omiataniu łąki z rydzowym potencjałem przez kuchenne okno.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Martka 21:54, 04 paź 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Jarzmianki kwitnące przez cały sezon - to dla mnie nowość zupełna. Tytuł Twego wątku w tym momencie przestał mnie aż tak przekonywać...
Ambrowiec faktycznie uroczy, u mnie też przerzedził się podczas sierpniowych upałów, ale pozostałości na razie trzymają się swoich pozycji i zaczynają łapać kolory nie wskazujące na suszę. Bodziszek to porządne bodziszcze. Zauroczyło mnie połączenie runianki (dobrze widzę?) z hakonechloa na zegarowej. I w ogóle klimat i kondycja roślinek u Ciebie taka, że z przyjemnością się podziwia.
Kordina 22:22, 04 paź 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4692
Basieksp napisał(a)
Oj każdy grzybiarz pazerny, oj jest ja zawsze wiaderko chowam jak jakiś samochód przejeżdża drogą


o tak, pazerny, my wracaliśmy ze średnim zbiorem grzybów, a mój mąż zobaczywszy jakąś tubylczynię z pełnym wiadrem aż kipiało, mówi: ja się zatrzymam, a Ty wyrwij jej to wiadro i jedziemy
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies