Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Magara 22:27, 25 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6581
Haniu - no masz rację W moim wydaniu katalogu ZSP zmyliły mnie zdjęcia - są obok siebie Sibirica (ale na zdjęciu tylko przebarwione gałązki) i Sibirica Variegata w stanie liściastym, biało-zielonym Te moje przy kompostowniku więc faktycznie mogą być Sibirica Nie przebarwiają się co prawda tak ładnie jak piszesz, ale to pewnie z powodu małej ilości słońca w tym miejscu.

Rumianko - ambrowca polecam
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 20:31, 26 sty 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Magara napisał(a)
Porządkując zdjęcia znalazłam też zdjęcie ambrowca w pełnej krasie - chyba Agnieszce Agatorek obiecałam
Zdjęcie z jesieni 2021, sadzony był w 2019 jako średni patyczek (zdjęcie strona 6 wątku). Rośnie i cieszy
U mnie stosunkowo blisko ma sosny ale patrząc jak szybko sosny gubią dolne gałęzie zakładam, że kolizji nie będzie



Szybko urósł, fajnie

Mam jednego ambrowca, posadzony jesienią, więc w tym roku będę go podziwiać .

Motylki i bzyczki cudne
Haha, ćma też
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magara 00:07, 27 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6581
Ćma szczęśliwie nie moja
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 15:22, 31 sty 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
mrokasia 15:44, 31 sty 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17977
Nie wiem jak reszta forumek ale ja to sobie łamię język na tytule Twojego wątku... .
Normalnie ćwiczenie logopedyczne dla mówców!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
galgAsia 22:06, 31 sty 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
mrokasia napisał(a)
Nie wiem jak reszta forumek ale ja to sobie łamię język na tytule Twojego wątku... .
Normalnie ćwiczenie logopedyczne dla mówców!
Do kompletu jeszcze poćwicz: Król Karol kupił królowej Karolinie korale koloru koralowego
Dajesz radę!
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Magara 22:22, 31 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6581
Kasia - ja też wierzę, że dasz jakoś radę No i zawsze możesz nie powtarzać na głos, a w głowie tylko - to spore ułatwienie, taki bełkocik w myślach jedynie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 22:30, 31 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6581
A tak poza tym to melduję, że żyję i nie mam wielkich ogrodowych strat po nawałnicy. Było strasznie i choć wiem, że nie chciałabym tego przeżywać po raz kolejny to pewnie będę musiała - klimat się zmienia
U nas wiało potężnie, skończyło się dziś nad ranem dopiero...... Chyba tylko dzięki temu, że działkę mamy w niewielkim dołku nie wyrwało nam żadnych drzew. U sąsiadów różnie, w lesie nie byłam i boję się iść póki co. Wyrwane były podobno słupy energetyczne, część linii pozrywana, drzewa powalone. Prąd odzyskaliśmy kilka godzin temu, wody nie mamy trzecią dobę Dzisiaj wróciły ptaki do karmników i sarny na łąkę - dla mnie to znak, że się uspokaja. Źle się w przyrodzie dzieje
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
sylwia_slomc... 22:59, 31 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81855
Ale fajne latające
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
galgAsia 23:08, 31 sty 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magara napisał(a)
A tak poza tym to melduję, że żyję i nie mam wielkich ogrodowych strat po nawałnicy. Było strasznie i choć wiem, że nie chciałabym tego przeżywać po raz kolejny to pewnie będę musiała - klimat się zmienia
U nas wiało potężnie, skończyło się dziś nad ranem dopiero...... Chyba tylko dzięki temu, że działkę mamy w niewielkim dołku nie wyrwało nam żadnych drzew. U sąsiadów różnie, w lesie nie byłam i boję się iść póki co. Wyrwane były podobno słupy energetyczne, część linii pozrywana, drzewa powalone. Prąd odzyskaliśmy kilka godzin temu, wody nie mamy trzecią dobę Dzisiaj wróciły ptaki do karmników i sarny na łąkę - dla mnie to znak, że się uspokaja. Źle się w przyrodzie dzieje
Brzmi strasznie... Dobrze, że nic złego Wam się nie stało. Buziaki.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies