Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Magara 01:07, 02 lut 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6587
Zapomniałam napisać, że od paru godzin mamy wodę
Leci z kranu

Jako mieszczuch mieszkający w mieście nie doceniałam nigdy takich pierdółek Teraz mam to co mam, ale wiem, że nie chciałabym na stałe do miasta wrócić
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 08:19, 02 lut 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11568
Bardzo dawno temu mieszkałam przez chwilę na 11piętrze. Jak dłużej prądu nie było, to wody też nie miałam, a do tego spacer po schodach ppoż tam i z powrotem też nie należał do najprzyjemniejszych
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 09:16, 02 lut 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
Ale to chyba mają być słabsze wiatry
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Mgduska 09:49, 02 lut 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Z kominkiem da się przeżyć, piłam kiedyś herbatę upichconą w kominku, czuć dymem, ale jest Ja to w mieście bez prądu miałabym chyba jeszcze gorzej, bo zimno - piec gazowy, ale pompa potrzebuje prądu.
Mam nadzieję, że w ogóle minie się ten wiatr z łikendem, no bo co to jest kurka, żeby wiało w łikend, nawet do lasu pójść nie można.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Magara 16:09, 02 lut 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6587
Sama trzymam kciuki za pogodę, nie tylko weekendową

A spacer na 11 piętro - z jednej strony średnia przyjemność, a z drugiej jak gimnastyka
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Gruszka_na_w... 22:29, 02 lut 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Zastosuj się do tych porad
ciecie brzoskwiń
Opis pokrywa się z moimi działkowymi doświadczeniami. Pamiętaj, żeby koniecznie zrobić drzewkom owocowym, a zwłaszcza brzoskwiniom, oprysk miedzianem. W bezwietrzny dzień, kiedy temperatura osiągnie powyżej 5 stopni. Z reguły jest to koniec lutego, początek marca.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 00:15, 03 lut 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6587
Haniu, właśnie u Zuzy napisałam odnośnie cięcia
Porady przeczytane - no komuś muszę zaufać
I miedzian zapisany - przekażę głównemu sadownikowi
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Mgduska 08:41, 03 lut 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Odpisałam u Zuzy
____________________
Sałatka pokrzywowa
Agatorek 09:04, 03 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
O kurczę, to nieźle u Was wiało. U nas w sumie też, ale prądu nie było tylko parę razy po kilka minut (widocznie, jak coś naprawiali i przełączali). Na wodę to nie wpływa (tylko na jej temperaturę) i na szczęście mam kuchenkę gazową.

Dobrze, że bez strat i u Was i w lesie.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
mrokasia 09:54, 03 lut 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
My od kilku lat mamy w garażu agregat prądotwórczy. Został zakupiony gdy kiedyś wyłączyli nam prąd na ponad 2 doby począwszy od drugiego dnia Świąt BN. Generalnie u mnie tylko trochę powieje lub popada i prąd nam wyłączają na kilka godzin, czasem też wody nie ma. Dlatego mam kuchenkę gazową a nie indukcję, kominek, małego UPSa i właśnie agregat, żeby dało się przeżyć .
Dobrze, że nic poważnego u Was się stało.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies