Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

antracyt 07:40, 29 gru 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11929
Naprawdę udane te Twoje najbardziej udane
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kordina 10:51, 29 gru 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4799
Droga Magaro z wielką przyjemnością przechadzałam się po Twoim ogrodzie w czas szarości szczególnie ceni się obfitość w Naturze dziękuję
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Martka 11:04, 29 gru 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Magara napisał(a)




Jeśli ktoś mnie zechce stąd zabrać, ostrzegam, mogę zachować się porywczo
Lubię Twoje sielskie kolory niebiesko-różowo-fioletowo-wrzosowe i soczystą zieleń! Nawet zamiłowanie do linii prostych przestaje być tak oczywiste, kiedy oglądam Twoje rogale …
sylwia_slomc... 11:40, 29 gru 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82616
To Coś to jest Coś przez duże C
Samych sukcesów w kolejnym sezonie)
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 15:01, 29 gru 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Fajny pomysł z tym pokazaniem the best of , zgapię, jak skończę czytać książkę .

Pięknie Ci zarosło w ogrodzie

Dwa pierwsze i dwa ostatnie zdjęcia dla mnie - miodzio ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 16:02, 29 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10542
Trudno się zdecydować, które najładniejsze, wszystko super ale dla mnie pierwsze zdjęcie z rumiankami, aż się przyjemnie sielski, letni klimat zrobił
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Anda 16:56, 29 gru 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33823
Magara napisał(a)
2022 u Magary - the best of





Piękne the best Nie mogłam się zdecydować, które wybrać, ale wybrałam to, bo cudownie zatarły się tu granice między działką a otoczeniem
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gruszka_na_w... 18:53, 29 gru 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22343
Ho, ho! The best fotos powalają na kolana. Cudeńka. Możesz być z siebie dumna. Sporo ma się radości przy oglądaniu tych zdjęć. Takie z klimacikiem są!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
LIDKA 21:13, 29 gru 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7684
Magaro masz duży dystans do swojego ogrodu i do siebie. Lubie lekkość Twego pióra.

Jednak moim zdaniem MOŻESZ a nawet MASZ być dumna. Stworzyłaś piękny ogród w całkiem niełatwych warunkach.

Zdjęcie wybralłabym to samo co Martka.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Rumianka 21:32, 29 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10350
Ja jestem zachłanna i wybieram wszystkie zdjęcia, bo naprawdę jest co podziwiać...a szczególnie teraz, gdy za oknem nie wiadomo czy to jesien, czy wiosna...takie kolorowe rabaty aż same wołają, by je podziwiać, co niniejszym czynię...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies