Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Magara 00:03, 31 sty 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6633
Helen - nie mam pojęcia ile mam siewek naparstnic, za jakieś dwa, trzy, cztery miesiące Ci powiem W zeszłym roku wychodziły mi w skrzyniach warzywnych, razem z warzywami, w ilościach niepoliczalnych - stąd zakładam, że trzeba poczekać jeszcze trochę aż się na rabatach objawią
Teraz na rabatach pustka i nicość.

Sylwia - Twój komputer postanowił Cię w taką sympatyczną grę wciągnąć Inaczej się tego nie da wytłumaczyć
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Gruszka_na_w... 17:34, 31 sty 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Magara napisał(a)
Z
Z dobrych wiadomości - przyuważyłam dziś ŻURAWIE Sztuk sześć Wzruszyłam się bardzo, bo dla mnie żurawie to zawsze znak, że wiosna idzie


A tak sobie ostatnio myślałam o tym, że wkrótce pewnie dasz sygnał o ich przylocie. I się spełniło!
Wydobrzałaś już?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
vita 18:23, 31 sty 2023


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
Też się cieszę z przylotu żurawi. Byłaś w rezerwacie Beka? Tam chyba najwięcej wodnego ptactwa można zaobserwować. Dzięki za info. Nie martw się brakiem objawów choroby zakupów roślin. Obyś nie zapadła na nią, pustoszy kieszeń, a po latach zapycha niewyobrażalnie ogród. Po co? Zdrowiej
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Magara 23:44, 31 sty 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6633
Haniu - wydobrzałam, to tylko liche przeziębienie było I wróciłam do sowiej aktywności dobowej Pogoda u nas barowa - deszcz ze śniegiem i wiatr. Dziś pierwszy w tym roku alert. Nieźle. W zeszłym roku w styczniu było co najmniej kilka.
Mam nadzieję, że słupy energetyczne wiatr wytrzymają i że żurawie są faktycznie dobrym zwiastunem Zakładam optymistycznie, że to nowe przyloty się zaczynają - żurawie od jesieni w okolicy nie były widziane, więc to musi być TO

Vita - o rezerwacie Beka nie słyszałam, super info, dopisuję do listy, Rzucewo mam w planach więc wszystko w jednym fyrtlu Może da się z sezonie letnim w korkach dojechać
Jakieś zakupy bym chętnie nawet poczyniła ale przy tej aurze wyobraźni mi brakuje - nic to, skarbonka wytrzyma, nawet inflację
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
April 13:17, 01 lut 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Magarku, twoja niechęć do zakupów zaczyna jednak martwić. Toż to właśnie przy takiej aurze popełnia się najwięcej głupstw zakupowych
Ja mam już trzy popełnione. Muszę jakąś blokadę na komputer zastosować
____________________
April April podbija las Mazowsze
Rojodziejowa 13:39, 01 lut 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8464
April napisał(a)
Magarku, twoja niechęć do zakupów zaczyna jednak martwić. Toż to właśnie przy takiej aurze popełnia się najwięcej głupstw zakupowych
Ja mam już trzy popełnione. Muszę jakąś blokadę na komputer zastosować



Yyyy dopiero TRZY?!? To też dziwne
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
April 14:41, 01 lut 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Rojodziejowa napisał(a)



Yyyy dopiero TRZY?!? To też dziwne


Jak to dopiero TRZY??????
Trzy miejsca, w każdym od 10-30 roślin..... sezon prac zapewniony


edit: tym wpisem sobie sama uświadomiłam że to jest zdecydowanie jednostka chorobowa... nie wiem tylko jeszcze jaka....
____________________
April April podbija las Mazowsze
Rojodziejowa 14:56, 01 lut 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8464
Aaa to inna inszość. Myślałam, że 3 szt.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Magara 00:05, 03 lut 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6633
Chyba zaczynam dochodzić do siebie Zaczęłam róże przeglądać w internetach
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:09, 03 lut 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6633
Wrócę przy okazji do moich najpilniejszych planów wiosennych - poszerzenie kawałka rabaty, na którym jesienią posadzone zostały trzy ozdobne jabłonki.
Dla przypomnienia plan (zielona plama z trzema czerwonymi kropkami - o tym piszę )


I wizualizacja
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies