Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

April 13:07, 26 sty 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10214
Choróbska się szwędają po ludziach, taka aura paskudna.
Zdrowiej
Trybu skowronkowego nie umiem współczuć, sorry To u mnie normalny stan. Wstaję zwykle o 5.00 ale od 3 najczęściej już jestem gotowa do wstania Za to wieczorem potrafię zasnąć w trakcie kolacji
Dobrowolnie sobie przesunęłam godziny pracy zawodowej na wcześniej, żeby nie marnować porannej energii
____________________
April April podbija las Mazowsze
Anda 13:20, 26 sty 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33507
Pozdrowienia od chorej dla chorej
Pogoda nieprzyjazna, czekajmy zatem cierpliwie na cieplejszą i mniej przyjazną wirusom
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Dorii 13:28, 26 sty 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
April napisał(a)
Choróbska się szwędają po ludziach, taka aura paskudna.
Zdrowiej
Trybu skowronkowego nie umiem współczuć, sorry To u mnie normalny stan. Wstaję zwykle o 5.00 ale od 3 najczęściej już jestem gotowa do wstania Za to wieczorem potrafię zasnąć w trakcie kolacji
Dobrowolnie sobie przesunęłam godziny pracy zawodowej na wcześniej, żeby nie marnować porannej energii

Zazdroszczę porannej energii, moja się zaczyna jak już trzeba iść spać. Życie jest okrutne dla sów :⁠'⁠(
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
April 13:31, 26 sty 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10214
Dorii napisał(a)

Zazdroszczę porannej energii, moja się zaczyna jak już trzeba iść spać. Życie jest okrutne dla sów :⁠'⁠(


Nie zazdrość. Wyobrażasz sobie udział w imprezie czy jakimkolwiek wieczornym spotkaniu towarzyskim? Jak lunatyk...
____________________
April April podbija las Mazowsze
Basieksp 15:38, 26 sty 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10263
Zdrowiej szybko a sen przy choróbce jak najbardziej wskazany, także wysypiaj się do woli
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Dorii 17:22, 26 sty 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
April napisał(a)


Nie zazdrość. Wyobrażasz sobie udział w imprezie czy jakimkolwiek wieczornym spotkaniu towarzyskim? Jak lunatyk...

Lepiej lunatykować na imprezie niż w pracy albo w drodze do niej czy wioząc dzieciaki do szkoły.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Mgduska 20:49, 26 sty 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Hej, tu ja - też sowa, zdecydowanie
A Ty zdrowiej! Ja się wkurzyłam na choroby, dwa miechy dochodzenia do formy po wirusie to za dużo na moją cierpliwość - wywieźliśmy się w góry i mamy tu rodzinny obóz kondycyjny
____________________
Sałatka pokrzywowa
Magara 23:43, 26 sty 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6687
Za życzenia zdrowia - wszem i wobec - dziękuję I Wam zdrowia życzę i sił wszelakich
Jestem zwolenniczką teorii, którą prezentuje Hania - nerwowe spiętrzenia generują osłabienie organizmu
Ale u mnie jest już lepiej, dwudobowe lenistwo uzdrawia w dobrym tempie
Jedyne co mnie martwi, to fakt, że wszędzie na forum czytam o nowych zakupach i zamówieniach, a ja poza jednym banalnym, nawet po sklepach nie chodzę - daje mi to do myślenia w przedmiocie mojego stanu zdrowia bardzo

W temacie skowronkowo-sowowym - nie mam nic do powiedzenia Syty głodnego nie zrozumie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Judith 23:57, 26 sty 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9956
Ja tez sowa, a 3 razy w tygodniu mus wstawać o 6.20… Ciężko to pogodzić, zatem uskuteczniam drzemkę w drodze do roboty . Od dawna mam postanowienie, by wcześniej kończyć dzień, ale jak działać wbrew naturze .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Kordina 23:59, 26 sty 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4746
Hu, hu, ja też sowa pomimo, że grzebiuszka
takie rozdwojenie jaźni
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies