Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

darkowa 18:49, 19 mar 2023

Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 370
Nie podpowiem dokładnie nazwy co dostają nasze zwierzaki , ale u weter. kupuję na 3 msc. Nie jest tanie.

Sprawdza się , chociaż zabiłam też parę razy kleszcza w domu , i zawsze myślałam , że to ja przyniosłam. Z lasu, z ogrodu
____________________
krystyna
Agatorek 19:14, 19 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Magara napisał(a)
Taki pin mnie dziś zaatakował i rozbawił:


Dobrej ogrodowo niedzieli Wam życzę


Piękny ❤️ i jaki prawdziwy
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
MartaCho 19:28, 19 mar 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
My podajemy naszej Duśce simparica. Działa.

Kolega przyoszczędzić chciał, dawał tylko opaskę i ostatnio wydał fortunę na ratowanie psa
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Martka 20:18, 19 mar 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Magaro, pin nad wyraz kulturalny
Moje porządki wciąż czekają, bo wciąż coś. Dziś coś wycięłam, ale to nadal kropla w morzu potrzeb ogrodowych. Jak tu żyć z takim poczuciem niespełnienia? ... wycięłam miejsca obok kwitnących cebulowych i polepszyłam ich widoczność i prezencję, póki co, będę omijać wzrokiem resztę 
 
anpi 21:00, 19 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8153
Magara napisał(a)
Taki pin mnie dziś zaatakował i rozbawił:

Dobre!!!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Gosialuk 22:32, 19 mar 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
To ja muszę mego męża pochwalić. Wprawdzie pracami ogrodowymi nie jest zainteresowany wcale, ale wykazując zrozumienie dla ogarniętej amokiem działań ogrodowych małżonki w sobotę obiadek gotuje.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Gruszka_na_w... 23:08, 19 mar 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Masz niesłychaną zdolność dobierania właściwych ilustracji do aktualności życiowych. Piękny pin.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 23:11, 19 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6643
Tak myślałam, że pin Wam zrobi niedzielę Mi zrobił sobotę, fajny jest

Kleszczowe tematy nadal obczytuję i czekam na dalsze info od Was

Dziś rano wstałam, pogoda marzenie na prace ogrodowe - ciepło, zero wiatru, kawa na słoneczku wypita Ale niestety, ja niedzielę w samochodzie spędziłam, do domu wracam w środę. Ma być znowu zimno
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 23:12, 19 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Gosialuk napisał(a)
To ja muszę mego męża pochwalić. Wprawdzie pracami ogrodowymi nie jest zainteresowany wcale, ale wykazując zrozumienie dla ogarniętej amokiem działań ogrodowych małżonki w sobotę obiadek gotuje.


Pozazdrościć
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
tulucy 23:56, 19 mar 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Ja jutro pewnie podejdę do weta po tabletkę dla psa. Bravecto się nazywa. Oby to mieli. Starcza na 3 miesiące teoretycznie, ale moim zdaniem na krócej.

Kot dostawał fiprex albo frontline. Na miesiąc na kleszcze działa.

A w ogóle to chcę spryskać dzialkę preparatem na komary, który stosowałam w ubiegłym roku i dwa lata temu. On naturalny, na bazie chyba wyciągu z pelargonii. Po nim kleszczy też mniej futra łapały. Tylko preparat w starym został. A nazwy nie pamiętam. Może archiwum alle zadziała.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies