Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Gruszka_na_w... 20:32, 22 mar 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Magara napisał(a)
Czy Wy też macie problem z powiadomieniami o nowych wpisach?
Jest 22:55. Powiadomienia mam ostatnie z 20:14


W ogóle z tej opcji nie korzystam. Czy coś tracę?
Gratuluję! Spisaliście się oboje na medal. Bez zbędnych ceregieli róże już rosną.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
darkowa 21:30, 22 mar 2023

Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 370
Brawo WY
____________________
krystyna
Helen 21:46, 22 mar 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Bardzo dobrze zrobiliście, takie szybkie decyzje są najlepsze
____________________
Helen - Hortensjowo
Rojodziejowa 21:52, 22 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8482
No i takie akcje to ja lubię i ich zazdroszczę! Bo u nas to raczej rozwleczone w czasie

A porady o sadzeniu do donic się przydadzą akurat mnie Bo tylko dla części mam plan miejsca

A co do powiadomień to popyrtane są momentami całkowicie. Czasem jest właśnie tak, jak piszesz, s bywa tak, że wchodzę, bo niby coś nowego, a najnowszy post to ten napisany przeze mnie
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Magara 23:25, 22 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6643
Dziewczyny - dzięki
Dziś doceniłam to, że wczoraj temat różany został ogarnięty Gdybyśmy wczoraj tego nie zrobili, pewnie byśmy się dziś kokosili cały dzień z różami A tak - temat załatwiony
Dzięki temu udało mi się dziś zagonić Małżonka do ogarnięcia poletka po truskawkach i wysiania tam bobu (10 paczek - będziemy najedzeni ) oraz cebuli Poletko truskawkowe ma bobem odpocząć
Sama ogarnęłam dziś skrzynie warzywne, wyzbierałam igły i śmieci, posiałam koperek i rzodkiewki. Szpinak się do skrzyń nie załapał z uwagi na brak miejsca - posiałam w foliaku. Zanim tam pójdą pomidory - szpinak pewnie zbiorę
No i właśnie: posiałam jeszcze dziś pomidory, drugi rzut sałat, bazylię, cynie i kosmosy żółte - wszystko w kuwetki i do pikowania
A i jeszcze uprzątnęłam i odchwaściłam pod obeliskiem i wysiałam do gruntu groszek
I nawóz na trawnik i rabaty rozsypałam...
Do niedzieli mam czas na ogród - zakładam, że padnę ze zmęczenia, ale może porządki ogarnę
Później znowu jakieś mrozy zapowiadają
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 23:29, 22 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6643
Co do powiadomień:

Haniu, no nie wierzę, że nie korzystasz? Są w prawym górnym rogu "powiadomienia" i stamtąd wiadomo, w którym wątku nowy wpis

Napisałam do admina w tym wątku:
https://www.ogrodowisko.pl/watek/8033-powiadomienia-o-postach-do-nas-w-poszczegolnych-watkach?page=1#post_9

Widziałam, że Bożenka się dopisała

Może jak więcej osób napisze to będzie jakiś odzew?

Mnie osobiście ten bałagan z powiadomieniami trochę denerwuje.
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 23:47, 22 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6643
Zostawiam Wam krokusiki Wiem, że już wszyscy mają, a są miejsca gdzie już kończą kwitnienie, ale moje tez ładne i cieszą mnie jak nie wiem co




A tak wyglądają w tzw. "trawniku" Terminatory , rosną, może nie jakoś super, ale biorąc pod uwagę to, że ten fragment jest poddawany wertykulacji jakiś tydzień-dwa po zakończeniu kwitnienia krokusów - należy uznać, że mają chęć przetrwania

____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 23:55, 22 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Piękne są ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Kordina 23:57, 22 mar 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4743
Magara napisał(a)




Fiolecik w różnych odmianach to jednak piękny kolor
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Mgduska 08:54, 23 mar 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
I ja wczoraj posiałam pomidorki
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies