Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Judith 08:16, 24 mar 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9922
Agatorek napisał(a)
Magara, przeglądając listy tematów mamy widoczność na nowe wątki, których nie ma w powiadomieniach, gdzie są tylko tematy zaznaczone (obserwowane) .


W kwestii owych wątków można ustawić powiadamianie o ich powstaniu .
Zaglądanie na listę wątków wydaje mi się uciążliwe, dlatego i mnie tak irytują opóźnienia. A opóźnienia - co pisałam już na stosownym wątku - narastają z biegiem dnia. Bardzo dziwne to jest. Jakby doba na zegarze serwera miała kilka godzin więcej...
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Basieksp 08:53, 24 mar 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10249
Jeśli chodzi o bób, to u mnie też mam problem z miejscem no i mszycą, która też go uwielbia.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 10:25, 24 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Judith napisał(a)

W kwestii owych wątków można ustawić powiadamianie o ich powstaniu .
Zaglądanie na listę wątków wydaje mi się uciążliwe, dlatego i mnie tak irytują opóźnienia. ...


O, nie wiedziałam o tym, że można ustawić powiadomienia o nowych wątkach . A może wiedziałam i zapomniałam?

Już się przyzwyczaiłam do zaglądania na listę . Zresztą, nie widzę w tym uciążliwości

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
LIDKA 23:00, 24 mar 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7111
Agatorek napisał(a)
Magara, przeglądając listy tematów mamy widoczność na nowe wątki, których nie ma w powiadomieniach, gdzie są tylko tematy zaznaczone (obserwowane) .



Aga gdzies sie odchacza polecenie okaż nowe wątki. Ja je mam w powiadomieniach. Jak wpadna w oko to daje do obserwowanych.
Np dzis ktoś założył o wyrównywaniu trawnika. Nudy akurat. Hihii
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Agatorek 23:21, 24 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Haha, no rzeczywiście nudy
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magara 23:58, 24 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6643
Jak widać różne są sposoby przeglądania forum - jak komu wygodnie
Ja myślę akurat tak jak Judith
Nowe wątki też mi się w powiadomieniach wyświetlają Staram się już do obserwowanych nie dodawać bo i tak nie mam kiedy wszystkiego porządnie doczytać, a sezon przecież dopiero się zaczyna

Asiula - z bobem - tak jak piszesz - trzeba go dużo żeby pojeść W tym roku eksperyment zrobiłam z taką ilością - głównie po to, żeby ziemia odpoczęła przed kolejnym sezonem truskawkowym 2024 Wydaje mi się, że mam tam około 10 metrów kw. Czy bobu będzie nadal za mało czy może za dużo - zobaczymy W zeszłym roku miałam bób w jednej skrzyni (100x150) - dwa obiady i po zabawie Po bobie próbowałam z brukselkami - pomysł dobry był, ale brukselki zostały pożarte przez innych smakoszy Zapytaj mnie w sierpniu to Ci powiem ile miejsca trzeba, żeby się bobu najeść

Basia - podobno bób wcześniej siany jest mniej narażony na mszycę I podobno ogławianie pomaga Będę testować Dwa lata temu strasznie walczyłam z mszycą na bobie w skrzyni. Rok temu prawie jej nie było. Niestety nie potrafię tego wyjaśnić - nie wiem co robiłam inaczej.
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:22, 25 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6643
Dziś mam takie towarzystwo:




Ogrodowej pogody na sobotę - i Wam i sobie życzę
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 00:35, 25 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Przykleiłaś motylka do podkładki?

Wzajemnie, ogrodowej pogody
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magara 00:42, 25 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6643
Sam usiadł Uznał widać, że potrzebuję wsparcia wiosennego do roboty
Skąd się wziął - nie mam pojęcia. Pewnie przespał zimę gdzieś w belkach stropowych. Nie myślałam, że motyle tak mogą, raczej je kojarzyłam z krótko żyjącymi i niezimującymi
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Anda 07:32, 25 mar 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33455
Wiele motyli zimuje jako poczwarka w kokonie przytwierdzonym gdzies do suchych łodyg bylinowych. Dlatego powinno sie zostawiać byliny na rabatach przez zimę. I w sumie nie tylko dlatego
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies