Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Magara 22:49, 25 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6643
Ewcia, mój był chyba "domowy" Dziś wyleciał korzystając z otwartego okna. Szkoda, ale taka natura.
I tak mi czas umilił
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 00:15, 26 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Ja dziś miałam domową osę jakaś taka nieprzytomna trochę , właśnie jakby dopiero wstała.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Anda 08:42, 26 mar 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33457
Magara napisał(a)
Ewcia, mój był chyba "domowy" Dziś wyleciał korzystając z otwartego okna. Szkoda, ale taka natura.
I tak mi czas umilił


Jasne U mnie jedynie dwa bielinki widziałam dwa tygodnie temu. Teraz chyba za mokro dla motyli :/
U mnie znów pada, a raczej leje. Wiosna jak za dawnych czasów gdy młoda jeszcze byłam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
antracyt 08:47, 26 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
U mnie też wczoraj dwa motyle widziałam, ale to zdecydowanie jeszcze nie sezon na nie.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Martka 08:57, 26 mar 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Bobowe szaleństwo - oby się udało. Motyl wpadł z natchnieniem.
Ja natchniona do prac, a tu znów pada. Weekend, pogoda nie chce być inna, gdy mam wolny czas
Agatorek 11:08, 26 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Wysłałam Ci priva z info o magnolii Kikuzaki. Zobacz tylko, jakie piękne kwiaty ma
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Rumianka 18:51, 26 mar 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10262
Motylek widocznie przyszedł w odwiedziny nie tylko do Ciebie ale i do myszy komputerowej...chciał pogadać z nią na ucho, a tu pańcia przyuwazyła i po sprawie...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Magara 23:15, 26 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6643
Eh... U nas też znowu deszczowy dzień
W oknie pogodowym dokończyłam cięcie carexów. Trochę mało tym bardziej, że posprzątać po cięciu już nie dało rady
Staram się nie marudzić, nawet w myślach, chociaż bardzo bym chciała Ale coś kojarzę, że rok temu narzekałam na wiosenną suszę
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Joku 11:14, 27 mar 2023


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12142
No właśnie, też mi się w pamięci majaczy że ubiegła wiosna była bardzo sucha, jak i cały rok. Więc cieszmy się tą wilgocią, z pracami zdążymy.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Gruszka_na_w... 13:37, 27 mar 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Magara napisał(a)
Eh... U nas też znowu deszczowy dzień
W oknie pogodowym dokończyłam cięcie carexów. Trochę mało tym bardziej, że posprzątać po cięciu już nie dało rady
Staram się nie marudzić, nawet w myślach, chociaż bardzo bym chciała Ale coś kojarzę, że rok temu narzekałam na wiosenną suszę


Po marudzeniu głowa się oczyszcza ze złych myśli. Nie wolno dusić w sobie złych emocji. Wyrzucaj je z siebie do woli, my wszystko przyjmiemy na klatę.
Własnego motylka zazdroszczę.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies