Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Basieksp 08:56, 16 cze 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11395
To i tak dobrze, że Modern Talking, mogłyby np. Zenek lecieć a tak na marginesie u nas wczoraj, i w nocy, też padało. Dziś jedziemy na kurki, ciekawe czy rosną?
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka( Pomorskie, okolice Chojnic)*** Wizytówka
Tess 10:13, 16 cze 2024


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12317
W jakim rejonie Polski tak dużo opadów?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Basieksp 10:27, 16 cze 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11395
Tess napisał(a)
W jakim rejonie Polski tak dużo opadów?

Kaszuby. Chociaż 20 km od nas jeszcze dwa tygodnie temu u mojej siostry sucho, a u nas ciągle przepaduje.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka( Pomorskie, okolice Chojnic)*** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:59, 16 cze 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 84568
U nas też bardzo mokro. Do tego u sąsiadki w tunelu już zaraza na pomidorach
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kordina 11:07, 16 cze 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 5675
U mnie też codziennie popaduje, ale tak z sensem, potem słońce i osusza listki, więc całkiem ok i nie trzeba podlewać.
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Basieksp 11:19, 16 cze 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11395
No właśnie, taż tak podglądamy czy jakieś grzybowe się nie pojawią, w foli i na ogrodzie narazie jest ok. EM robił opryski na wiosnę i jeszcze potemn powtarzał z czosnku i krwawnika. Narazie działa
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka( Pomorskie, okolice Chojnic)*** Wizytówka
TAR 12:08, 16 cze 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 9538
Od wczorajszego popoludnia tez popaduje. Raz mocniej raz slabiej. Ale pod sosnami mokro moze na 3 cm dalej pył. A bagienna juz na styku wchlaniania.
Chcialam dzis powsadzac ostatnie zakupy ale nie da sie. W deszczu nie lubie robic. Poobijam sie w domu
____________________
Ogrod nad bajorkiem
antracyt 14:10, 16 cze 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 12336
A ja dzisiaj wznowiłam podlewanie.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Gruszka_na_w... 22:20, 16 cze 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 23167
Magara napisał(a)
Judith
Musiałam wyguglać
Nie zagrali, za mocno leje Już po imprezie Można iść spać


Kiedyś podczas wakacyjnego wyjazdu pod namiot do Międzywodzia, dobijało mnie słuchanie do 4 nad ranem "konika na biegunach". Żadne warunki atmosferyczne nie były przeszkodą w wyciu wokalisty. Miałam mordercze instynkta i do dziś mi się ciśnienie mimowolnie podnosi, kiedy przypadkowo gdzieś się ta piosenka pojawi.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 23:42, 16 cze 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7930
Basia - mi to w sumie bangla czy Modern Talking czy Zenek Ja lubię ciszę Domyślam się, że zwierzyna w okolicznych lasach też Ale też staram się zrozumieć potrzeby ludzi odnośnie imprez - nie idzie mi to zrozumienie łatwo

Tess - Basia już odpowiedziała, że na Kaszubach tak mokro. Chociaż z tym deszczem jest dziwnie. U mnie ciumka a w sąsiedniej wsi sucho. I już kilka razy spotkałam się z taką sytuacją, że jestem na granicy chmury deszczowej - po prawej stronie domu leje, po lewej - ani kropli. Niby wiem, że każda chmura gdzieś się kończy, ale czemu akurat nade mną???

Sylwia - o pomidory w tej wilgoci się właśnie boję Noce zimne, a wilgotność 99 procent nad ranem w foliaku

Bożena - podlewanie z sensem, ma sens

TAR - a ja dziś dzień sadzenia miałam na nową rabatę - roboczo nazwana "rabatą wygnańców"

Zuza - jak już pisałam - łatwiej podlać suche, niż osuszyć przelane

Haniu - ciesz się, że nie mieszkasz na wsi/we wsi Przed nami wybory sołtysa Spodziewam się różnych atrakcji
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies