Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grzebiuszka ziemna

Pokaż wątki Pokaż posty

Grzebiuszka ziemna

Alija 21:48, 18 sty 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
Bożenko, masz świetne pomysły i co najważniejsze sama potrafisz je realizować, jesteś niesamowita.
Podziwiam i trzymam kciuki za kolejne realizacje.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
An_na 21:04, 19 sty 2023


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1512
Bożenko
Jesteś niesamowita wiesz?♥️
Tyle pomysłów i realizacji tych pomysłów. Ciekawi mnie szklarnia na podmurówce.
Będę kibicować i podglądać
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Rojodziejowa 21:37, 19 sty 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8509
Mój tato naskładał okien masę, ale niestety nikt z nas nie jest na tyle rozgarnięty w "budowlance", żeby to wykozystać do szklarenki... a byłoby super. Kibicuję mocno! I z zazdrością będę podglądać
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Basieksp 21:39, 19 sty 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10251
Też jestem ciekawa tej szklarenki, napewno będzie fajna a z prac, mi bardzo podoba się ten murek
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Judith 23:06, 19 sty 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9933
Prawdziwa Grzebiuszka z Ciebie i to nie tylko ziemna . Kobieta wielu talentów!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Szymka 23:17, 19 sty 2023


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Przeglądałam szybko zdjęcia i myślałam,że Ty teraz te wszystkie szklarenki i pergole robiłaś ! Dopiero bujna zieleń mnie otrzeźwiła. Ale szczerze mówiąc wcale nie byłam zdziwionae znając Twój zapał.

Teraz doiero będę czytać.
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Szymka 23:26, 19 sty 2023


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Kordina napisał(a)
CD



Podoba mi się jak połączyłaś cegły z otoczakami.
Chyba odgapię, na pewno odgapię
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Mgduska 08:22, 20 sty 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Niemożliwa jesteś Zresztą o Kaśce można powiedzieć to samo
Podziwiam i kibicuję!
____________________
Sałatka pokrzywowa
April 08:59, 20 sty 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10206
Nadrabiam zaległości Jak podejrzewałam, bardzo czynna jesteś na forum i na zakupach chyba bym nie ogarnęła tyle wysiewów. Masz sporo słonecznego miejsca na szklarenki. No oczywiście poza tą własnoręcznie wykonaną- no jestem pod wrażeniem. Całą listę zeszłorocznych prac można podsumować jednym, wypaśnym WOW.
U mnie na działce niemal co roku sowy mają gniazdo. Wiem że młode są wypychane z gniazd jako jeszcze nieloty i muszą sobie radzić. To naturalne. Matka przylatuje na karmienie i pilnuje z daleka. Żeby tak ludzie trochę poczytali zanim zabiorą z jakiejś łąki dzikie zwierzątko, miałabyś mniej pracy. Mogłabyś skupić się na tych naprawdę potrzebujących
____________________
April April podbija las Mazowsze
Kordina 10:25, 20 sty 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4746
Haniu - to prawda co napisałaś, zacytuję "majsterkowanie sprawia Ci niesamowita frajdę."
Mam nadzieję, że Twoje życzenie wzmocni realizację pn 5

Alu - kciuki i życzenia zawsze się przydadzą, wzmacniają pole morficzne

Aniu - za podglądani i kibicowanie dziękuję (patrz wyżej )

Kasiu o xywce Szymka - a odgapiaj do woli, tak jak ja odgapiałam od Ciebie, bo Ty właśnie zasiałaś we mnie wiarę w babskie możliwości i tu następuje ukłon dziękczynny

Mgduska - dziękuję kibicowanie fajna sprawa

April - dziękuję Leśna Bohaterko Z tymi ptaśkami, to masz rację, ludzie nieświadomi przynoszą z ich naturalnego otoczenia, ale... jak w dzikich terenach mają szansę na przeżycie, to np w gołych trawiastych parkach miejskich już nie. Za dużo kotów, psów. Prawda jest też taka, że część słabych, chorych ptaków rodzice wywalają z gniazda, bo jakoś wiedzą, ze daremny ich trud. Na oczach mojego kolegi ornitologa bociany wywaliły jednego z gniazda, przebywał u nas parę dni, ale był świetny! Niestety krótko, pewno był chory, albo jeśli jest mało pokarmu - susza, wtedy też pozbywają się najsłabszego. Dobór naturalny Darwina, przetrwają najsilniejsi i ich jest sens wspierać dla dobra gatunku, co bardzo się kłóci z ludzkim podejściem, ale takie są prawa natury
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies