Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony ... ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony ... ogród

ircia 08:22, 04 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Witaj Iwonko! Właśnie skończyłam zwiedzanie Twojego ogrodu. Jest fajny Cudowna, duża działka, która (jestem pewna) już tego roku będzie jeszcze piękniejsza. Mi podoba się na tym etapie zagospodarowania. Powoli będziesz dosadzać rośliny i będzie super.
Podoba mi się ogrodzenie, chociaż doskonale rozumiem jego wady - mam ten sam problem Masz tam jednak posadzonych sporo drzew i myślę, że bardzo szybko spełnią rolę parawanu.
No i sam dom! Bardzo, bardzo mi sie podoba. Planujesz w ogrodzie dużo bylin, krzewów i kwiatów - myślę, że taki styl ogrodu będzie idealnie współgrał z tym wyjątkowym charakterem domu
Na temat trawy było już tyle zachwytów, ale ja też dorzucam swój.
Zachwyciły mnie rozchodniki, szczególnie ten biały.
Już luty, do wiosny coraz bliżej. Będę zaglądać do Ciebie.
____________________
Ogród Irci
iwonaz 15:57, 04 lut 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Dzięki Aniu za odwiedziny i cenne rady. Pocieszyłaś mnie mimo wszystko z naparstnicami wolę je wyrywać jak będzie za dużo niż biegać i drżeć nad pojedynczymi roślinkami. Lubię wszystkiego dużo, może dlatego, że mam jeszcze małe rośliny. Cieszę się, że od wiosny powiększasz swoją kolekcję traw, chętnie będę się przyglądać. Pozdrawiam
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
Mala_Mi 16:09, 04 lut 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Widzę , że masz zamiłownie do podobnego gatunku kwiatków jak ja
Są wdzięczne i szybko dają oczekiwany efekt
Będę Ci asystować w Twoich poczynaniach..i może wyciągnę wnioski co do siebie.. i mojego bałaganiarstwa ogródkowego.. czego dyskretnienie staram się nie pokazywać na zdjęciach
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
iwonaz 16:18, 04 lut 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Dziękuję Irciu za odwiedziny. Doczytałam się, że ze względu na klimat także nie masz łatwej pracy w ogrodzie. Ja mieszkam w takiej części kraju, gdzie klimat jest najmniej łaskawy z całego terenu Polski. Pozytywną stroną jest to, że dzięki temu muszę ograniczać listę gatunków by nie popaść w przesyt, a z drugiej omija mnie tyle przyjemności posiadania tych wszystkich różności. Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam.
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
iwonaz 16:20, 04 lut 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
O tak Aniu...szybki efekt jest dla mnie niezwykle istotny Napewno będziemy się dopingować w tym szaleństwie i uczyć się je kontrolować.
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
iwonaz 16:22, 04 lut 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Czuję się spełniona, kupiłam nasiona wilczomlecza wulfenii. Cieszę się jak dziecko...będę miała w swoim ogródku przepiękną roślinę Mam nadzieję, że będzie mi dawała wiele nasion bym mogła ją rozmnażać i dzieliś się z innymi
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
iwonaz 16:31, 04 lut 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Trochę klimatów letnich z ogródka







____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
iwonaz 16:36, 04 lut 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
A teraz wiosenne klimaty







____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
iwonaz 16:41, 04 lut 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561




Jaka puściutka była ta rabatka... tych kamieni odgradzających ją od trawnika już nie ma. Było krzywo i brzydko.






____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
Mala_Mi 17:50, 04 lut 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Śliczne tulipany , a jeszcze bardziej te poidełko dla patków. Czy dobrze widzę?
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies