Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod nad bajorkiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod nad bajorkiem

TAR 11:04, 25 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7423
śmiej sie ale kurde myslalalam ze gacie zgubie, stoi taki delikwent max 5 metrow od ciebie i trabi a ty w polsnie, dobrze ze mnie nie pogonil Wczoraj w podobny sposob wiewiora mnie wystrachala, siedze na zydlu sadze fiolki, dumam nad proza życia a ta ci zza plecow wyskakuje i orzecha chce.
Dzieciol tez chce az rozwalil karmnik wiewiorczy tak sie dobieral do orzeszkow
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Makao 12:05, 25 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4165
Oswajają się. Kilka podeszło na przeszpiegi i jeśli zdałaś egzamin to będą częściej podchodzisz.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Rumianka 12:48, 25 mar 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10277
TAR napisał(a)
...ok. g. 5 rano kiedy wyszlam z bialkiem na siku wystraszyl mnie żuraw, jak zatrąbil przy uchu to myslalam, ze padne. Cale stadko ze 12 szt.


Wiem o czym napisałaś, bo w ubiegłym roku miałam podobnie...Pieliłam rabatę, mysląc o niebieskich migdałach...a raptem nad moją głową zerwał się wiatr...od ruchu skrzydeł...i przeraźliwie głośny klangor żurawi niemalże przy uchu...Chciały wylądować u mnie w ogrodzie, ale nawzajem przestraszyliśmy się swojej obecności w tym samym miejscu...pewnie mnie wczesniej nie zauważyły...gdybym się gwałtownie podniosła, to oberwałabym po uszach ich skrzydłami...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
TAR 13:00, 25 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7423
Eli tak mam z mlodymi dzieciolami, ktore ucza sie latac. Jakies totalne szlenstwo. I one sie wcale nie boja
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Magleska 14:12, 25 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18537
Fajnie masz niesamowite przeżycia u mnie niestety za dużo pustej przestrzeni i wszystkie zwierzaki raczej z daleka oglądam -co prawda ptaszki małe typu sikorki, kosy i wróble są ,ale wszystkie większe trzymają się bliżej mini lasków
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Wafel 15:50, 25 mar 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 910
Zazdroszczę (tak zdrowo ) bliskości bajora i ptactwa i szczerze rozumiem i popieram refleksje na temat relacji człowieka z naturą w obecnych "wygodnych czasach"...
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
An_na 16:13, 25 mar 2024


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1558
Tarciu, jak ja Ci zazdroszczę takich spotkań. Choć byłam tylko przez chwilę czułam tę cudowną atmosferę u Ciebie, bardzo miło wspominam wizytę
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Magara 23:58, 25 mar 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6696
TARcia - no nie ukrywam, że się uśmiałam z Twojej przygody
Teraz już jesteś nastawiona - zawału nie dostaniesz z powodu "ryku"
Królowie w ogrodach mieli pawie, Ty masz strusie - tylko się cieszyć
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
UrsaMaior 09:31, 26 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8258
TAR napisał(a)
śmiej sie ale kurde myslalalam ze gacie zgubie


O rany hahaha oparskałam komputer
____________________
ogród pod lasem
April 10:15, 26 mar 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10214
Jak tu wesoło Fajnie tak obcować z przyrodą ucho w ucho
Czyli oswoiłaś kolejnego stracha Niezła przygoda.
U mnie też się drą żurawie ale nie przy samym ogrodzeniu, zresztą ja często mam słuchawki na uszach więc może bym tak nerwowo nie zareagowała.
A wiewiórki rzucają we mnie szyszkami. Generalnie chyba przeszkadzamy przyrodzie

Już posadziłaś wszystkie fiołki i przebiśniegi?
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies