Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Gosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Gosi

Margo2 20:11, 29 kwi 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 858
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Margo2 20:11, 29 kwi 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 858
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Margo2 20:13, 29 kwi 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 858
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Magleska 21:04, 29 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18701
Gosia plan masz mega ambitny -faktycznie ,nie ma czasu poleżeć

tulipany masz cudne ,w ogrodzie coraz więcej kwiecia ,no ślicznie jest

Na emeryturę Ci się marzy hmm -w sumie mi też -nie nudzę się w domu ,ale jeszcze trzeba trochę popracować ....ale co znam babki na emeryturze ,to żadna też nie ma czasu na nic
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Joku 21:08, 29 kwi 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12186
Święta prawda, ja emerytka i też czasu nie mam .
Plany na ten tydzień masz bardzo bogate.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Alija 21:37, 29 kwi 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Margo2 napisał(a)

Koniecznie musze iść na emeryturę, bo nie mam czasu poleżeć



Gosiu, bardzo ambitne plany towarzysko-ogrodowe na majowy weekend, trzymam kciuki za ich realizację.
Jeśli chodzi o emeryturę, to nie chcę Cię zmartwić, ale z tym czasem wcale nie ma szału.
Przynajmniej ja mam takie doświadczenia z emeryturą, czasu nie mam, ale jest dużo więcej spokoju.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
LIDKA 22:35, 29 kwi 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7305
Planer na weekend zapełniony po brzegi. Też mi się marzy emerytura. Ale to jeszcze jakieś 11 lat i 10 mcy i kilka dni.

Takich pomocowo-sąsiedzkich stosunków trochę zazdroszczę. Fajnie tak z kimś coś porobić razem a potem smażyć kiełbaski.

Gosia roślinki cudne, rabaty gęste bardzo. U mnie też jeszcze kwitną tulipany.

____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Gosialuk 14:42, 30 kwi 2024


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5295
Gosia śliczne kadry z ogrodu. A z tym leżeniem, to mam tak samo. No nie ma kiedy. Teraz taki intensywny czas na przesadzanie. Fajnie, że tak towarzysko spędzasz weeken. Ciekawa jestem twoich wrażeń z wizyty u Aprilka. Czuję, że będzie super przyjemnie.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
mrokasia 18:38, 30 kwi 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18110
Gosia, po Aprilku zapraszam do mnie gdybyś miała cza i chęć .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Margo2 00:10, 01 maj 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 858

Magleska napisał(a)
Gosia plan masz mega ambitny -faktycznie ,nie ma czasu poleżeć

tulipany masz cudne ,w ogrodzie coraz więcej kwiecia ,no ślicznie jest

Na emeryturę Ci się marzy hmm -w sumie mi też -nie nudzę się w domu ,ale jeszcze trzeba trochę popracować ....ale co znam babki na emeryturze ,to żadna też nie ma czasu na nic


Magda, wiem, że emerytki zawsze mają za mało czasu. To chyba wynika ze spowolnienia ruchów, bo wtedy nic Cię nie goni. Robisz wszystko wolniej.
Widzę to po koleżance. Jola może zaświadczyć. Jeździłyśmy swego czasu razem na różne wyjazdy ogrodowe.
Jola obeszła wszystko biegiem, Koleżanka była w połowie, a ja biegałam między Jolą i koleżanką.
Koleżance nigdy się nie spieszyło, zawsze miała czas. My, z Jolą, kobiety pracujące łapałyśmy czas, zawsze bieg.
I ja właśnie marzę o takim luzie.
A mam już bliżej niz dalej


Joku napisał(a)
Święta prawda, ja emerytka i też czasu nie mam .
Plany na ten tydzień masz bardzo bogate.


Jolu, zapisałam już Magdzie o tej emeryturze.
Mimo wszystko wolałabym chyba nie mieć czasu w taki sposób jak Ty.
Ale jeszcze mi troszeczke brakuje, więc nie wiem, co będe myślała za parę lat

Alija napisał(a)


Gosiu, bardzo ambitne plany towarzysko-ogrodowe na majowy weekend, trzymam kciuki za ich realizację.
Jeśli chodzi o emeryturę, to nie chcę Cię zmartwić, ale z tym czasem wcale nie ma szału.
Przynajmniej ja mam takie doświadczenia z emeryturą, czasu nie mam, ale jest dużo więcej spokoju.


Ala, no własnie o ten spokój mi chodzi. A najbardziej o to, żeby nie musiec wstawać z budzikiem, tylko kiedy się obudzę.
Teraz moim największym problemem jest wstawanie rano do pracy. Potem sie rozkręcam, ale ranki to dla mnie koszmar.

LIDKA napisał(a)
Planer na weekend zapełniony po brzegi. Też mi się marzy emerytura. Ale to jeszcze jakieś 11 lat i 10 mcy i kilka dni.

Takich pomocowo-sąsiedzkich stosunków trochę zazdroszczę. Fajnie tak z kimś coś porobić razem a potem smażyć kiełbaski.

Gosia roślinki cudne, rabaty gęste bardzo. U mnie też jeszcze kwitną tulipany.



Sąsiadów mam super. Mamy nawet porobione furtki między sobą. Razem świętujemy, chodzimy na kijki, gotujemy, pomagamy w różnych chwilach.
Tak mamy z tymi najbliższymi, ale cała ulica jest super. Mamy z nimi dobre relacje.

Gosialuk napisał(a)
Gosia śliczne kadry z ogrodu. A z tym leżeniem, to mam tak samo. No nie ma kiedy. Teraz taki intensywny czas na przesadzanie. Fajnie, że tak towarzysko spędzasz weeken. Ciekawa jestem twoich wrażeń z wizyty u Aprilka. Czuję, że będzie super przyjemnie.


Gosiu, ja z Jolą znam się od lat. Razem jeździłyśmy na różne ogrodowe wyprawy. Odwiedzam ją kilka razy w roku. Jestem zachwycona jej ogrodem. W realu wygląda lepiej niż na zdjęciach.
Spotkanie na pewno bedzie super

mrokasia napisał(a)
Gosia, po Aprilku zapraszam do mnie gdybyś miała cza i chęć .


Kasiu, jeśli pozwolisz, to wolałabym przyjechać do Ciebie na spokojnie. Już czuję, że Twój ogród będzie kolejnym, który chciałabym odwiedzać regularnie. Dlatego pierwszą wizytę chciałabym odbyć nie na chybcika.
Chyba, że sytuacja jakoś inaczej się rozwinie. W dodatku będe też z Isią. Nie wiem co ona na to.

Pierwszy dzień majówki przebiegł zgodnie z planem. Jestem okadzona dymem z ogniska.
Były kiełbaski, śpiewy, patrzenie w gwiazdy.
Dzisiaj też po raz pierwszy uruchomiłam podlewanie. Na rabatach jest strasznie sucho. Ten wiatr wszystko wysusza. Trawnik jeszcze się trzyma. Podlewam go jak już naprawdę jest skwar.
Zapowiadali wcześniej deszcz na niedzielę, ale widzę, że prognozy się zmieniły.
Wiosną było aż nazbyt dużo deszczu, teraz czuję, że będziemy go wypatrywać.
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies