Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej

agniecha973 11:22, 27 maj 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
No przecież! Zapomniałam. Już mi lepiej, he he.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
bociek 12:08, 27 maj 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Agniecha, kawal dobrej roboty, ale musialas sie urobic... Podziwiam.
Trawki w porzadku, miskanty troche male, ale w tym roku to pewnie nie bedzie latwo zdobyc ladniejsze
Ten carex ostatni wypasiony
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
agniecha973 12:13, 27 maj 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Ja nie sama to wszystko. M i synkowie gryźli glebę. Dwóch osiłków kopało rabaty przed gryzieniem (odrabiają u mnie pobierane nauki ). Do grabienia teściowa z pomocą przyszła. Sama bym nie uradziła.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
bociek 12:14, 27 maj 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Eeee, no to tesciowa w porzo jak przyszlo do synowej popracowac Ale nie chce pisac jak brzmi to "gryzli glebe"
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
kaisog1 15:07, 27 maj 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Matko i córko! "Pojechałaś" po całości

A swoją drogą ile kosztowało Cię wynajęcie glebogryzarki? Jaką masz ziemię ? Bo ja sie zastanawiam czy sama nie wypożyczę ale u mnie glińsko....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Mala_Mi 16:00, 27 maj 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
kaisog1 napisał(a)
Matko i córko! "Pojechałaś" po całości

A swoją drogą ile kosztowało Cię wynajęcie glebogryzarki? Jaką masz ziemię ? Bo ja sie zastanawiam czy sama nie wypożyczę ale u mnie glińsko....

Małgosiu, tym bardziej na glinę polecam Inaczej idzie siezagryźć na śmierć łopatą U nas wypożyczenie na dobę kosztuje ok. 100zł +/- 20zł

Widzę Agnieszka, że glebogryzałka daje radę do gryzienia wcale nie gorzej jak pług Gość żałował glebogryzałki do takiej pracy Teraz masz pięknei urobione i od razu jest ładnie.....

Ja niestety w szkółce z żurawkami dostaąłm gratis w postaci opuchlaków..larwy mi zżeraja korzenie i już padło ich trochę...czort z żurawkami, ale to dziadostwo mi przylazło do ogrodu Skorzystałam z podanego linku...... i znów idę na wojnę..... a ogród to miała byc taka przyjemność.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
agniecha973 17:09, 27 maj 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Bociek, teściowa BARDZO w porzo

Gosia, doba kosztowała 90 zł. W innej wypożyczalni 100 zł. Ta była najmocniejsza - chyba 6,5 KM. Robota nie jest lekka, mój M na początku się załamał, a chłop z niego wsiowy, żadna robota mu nie straszna. Po pół godzinie stwierdził, że nie będzie tak źle, ale lekko nie jest. Jak widać nawet 7-latek (z krzepą 10-latka ) utrzymał maszynę, ale tylko wierzch przewracał. Bez przekopania próbowaliśmy i ciężko szło. Trzeba przekopać, nawet byle jak. Ziemia różna w różnych miejscach. Miejscami bardzo zbita, ale dała radę.

Te opuchlaki to jakiś koszmar szkółkowy czytałam, powinni regularnie pryskać w takich założeniach. Ja dziś znalazłam kilka czerwonych łusek na cisach, tych maleńkich. Jakiś tarcznik albo cuś. Na dużych z innej szkółki nie ma, więc na razie te zdrapię i zobaczę co się będzie działo. Ech...
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
zbigniew_gazda 18:06, 27 maj 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Agniecha gratuluję !!! Ciężka robota zrobiona . No tak taka glebogryzarka to tak jak zabawka i musi mieć ziemie przekopaną aby resztę rozdrobnić w pył. Będziemy świadkami nowych nasadzeń.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
hanka_andrus 19:26, 27 maj 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
O,la,la!Ale prace! Teraz tylko woda pod bukszpany.I będzie super!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
agniecha973 19:40, 27 maj 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Zbyszku, jeszcze do cięższych prac należy przeniesienie kamyczków na miejsce nowego koryta rzecznego Już mnie korci, żeby sadzić, bo to najprzyjemniejsze, ale jeszcze sporo przygotowań, takich, które efektu nie dadzą. Ale powoli do celu. JUż go widać na horyzoncie.

Haniu, postrzyżyny jeszcze trzeba zrobić bukszpanom A podlewanie to co raz dłuższe, ciągle coś dochodzi. Sporo roślin czeka w doniczkach na nasadzenia, teraz doszły trawy i bukszpany. A ja jeszcze lubię pokombinować i szykuję skrzynki na następne sadzonki, bo trochę żal tak wyrzucić to co obetnę. I w ten sposób wszystko się przedłuża.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies