Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Poratujcie mnie proszę, ogrodowi czarodzieje :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Poratujcie mnie proszę, ogrodowi czarodzieje :)

Wieloszka 20:46, 05 lut 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Super ten trzeci projekcik Gosi! Tylko czy nie za formalny do Twoich klimatów? Chociaż pisałaś gdzieś, że przed domem chcesz mieć coś trochę bardziej nowoczesnego... ?
Synek mojej koleżanki miał od urodzenia taką straszną alergię jak Twoja córcia. Teraz ma 7 lat i wyrósł z niej w ok. 80%. Wam też się to uda!!!!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
abrakadabra 09:31, 06 lut 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 305
Wesza - mój TŻ jest zagorzałym przeciwnikiem pnączy na ścianach domu... Ciągle go nie mogę przekonać do posadzenia czegoś na południowej - zupełnie "gołej" ścianie.

Agnieszko - dzięki za pocieszenie. Też mam nadzieję, że jej przejdzie i modlę się tylko o to, żeby alergii na sierść nie miała bo ja już zalanowałam kupno kucyka żebyśmy razem na spacerki do lasu mogły jeździć
A projekcik też już nie wiem czy nie za formalny, ale straaaasznie mi się podoba. Te trawy chyba go tak trochę bardziej naturalnym czynią. Takie odnoszę wrażenie.
____________________
Magda - Poratujcie mnie proszę, ogrodowi czarodzieje :)
ewalm 13:39, 06 lut 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Można puszczać pnącze po kratownicy przymocowanej do ściany ale odsunietej od muru, albo po konstrukcji z linek , a nie bezpośrednio po ścianie.
Tak, trawy dodają naturalności, pytanie czy tam wytrzymają jeśli cien jest głęboki ?
____________________
Ogródek na trzy lata
waska 13:43, 06 lut 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
ewalm napisał(a)
Można puszczać pnącze po kratownicy przymocowanej do ściany ale odsunietej od muru, albo po konstrukcji z linek , a nie bezpośrednio po ścianie.
Tak, trawy dodają naturalności, pytanie czy tam wytrzymają jeśli cien jest głęboki ?


o fajny pomysł
hm a bluszcz też pójdzie po kartce?
Bo właśnie na wiosnę będę montować kratkę dla clematisow
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
kaisog1 13:45, 06 lut 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Pójdzie... trzeba mu będzie troszke pomóc ale da radę
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
ewalm 13:51, 06 lut 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
a bluszcz.. to gorzej, nie bardzo go widze na kratkach bo on sie nie owija niczym
duże szanse, że z kratek i tak cichaczem przeskoczy na mur
____________________
Ogródek na trzy lata
abrakadabra 14:03, 06 lut 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 305
Ewalm - namawiam go usilnie do kratownicy przy południowej ścianie
No i z tymi trawami właśnie się martwię... Może są takie co wytrzymają. Będę szukać.

Dzięki Gosiu jeszcze raz za projekcik i czas mi poświęcony Niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi
____________________
Magda - Poratujcie mnie proszę, ogrodowi czarodzieje :)
kaisog1 14:11, 06 lut 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
...no z tymi dziecmi to mi pożyczyłaś.... Mam nadzieje, że sie nie spelni hahahha
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
abrakadabra 14:17, 06 lut 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 305
Oj tam, oj tam - kochanych ciał nigdy za wiele
____________________
Magda - Poratujcie mnie proszę, ogrodowi czarodzieje :)
ewalm 15:17, 06 lut 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
może trzcinnik krótkowłosy, jesli tam wilgotno jest?
____________________
Ogródek na trzy lata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies