Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w cieniu brzozy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w cieniu brzozy

jolanka 08:51, 02 lip 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Ja tez podziwiam zestawienia roślin
Motyle przecudne, ten z szachownicą do mnie tez przylatuje ale pazia zazdroszczę, nigdy na żywo go nie widziałam.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kasya 08:53, 02 lip 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41994
laurowisnia napisał(a)
Ula, ten rok dla nas to tylko czekanie na deszcz.



Kasya, jak to co? Ukopuje się u mnie i sadzi u Ciebie.



jak bedziesz kiedys dzielila to ja bardzo bardzo chetnie bo kupiona w zeszlym roku wcale mi nie wyrosla
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
paniprzyroda 09:08, 02 sie 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Puk, puk? Cudnych fotek mi brak U Ciebie też tak upalnie i sucho?
____________________
Dwa ogrody
laurowisnia 09:24, 13 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Witajcie po przerwie wakacyjnej, dziękuję Wam dziewczynki za odwiedziny i miłe wpisy. Postaram się nadrobić zdjęcia z lipca, miałam zrobione tylko nie zdążyłam wstawić.

Mariolka, było i jest upalnie, sucho jest nieustająco, deszcz jak jest w okolicy to mój rejon omija. W lipcu był jeden tydzień, w którym popadało i teraz z piątku na sobotę. Plus jest taki, że ślimaki mają pod górkę, ale i tak rosa poranna wystarcza im by podjeść kwiaty floksów, jest ich tak mało, a potrafią je znaleźć na rabacie.

Kasya, napiszę pw.




____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
UlaB 09:37, 13 sie 2018

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Piękne, kolorowe widoki

Jak podpierasz PinkAnabelle? Moja pokraka leży - dałam jej za niskie obręcze.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
laurowisnia 09:44, 13 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Dla Miry zdjęcie pelargonii, która mnie zachwyca, jest na swój sposób delikatna, są momenty, że ma mniej kwiatów ale zawsze coś jest, polubiłam ją bardzo.


Pisałam też u Ciebie o pomidorku Betalux, jest u mnie zawsze pierwszy, ma jednak twardą skórkę, fotka z lipca, w tej chwili już kończy, czekam aż dojrzeją ostatnie pomidorki.


Goździk Szabo, przezimowały dwie sadzonki.


I fuksja, którą polubiłam, zakup z zeszłej jesieni.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
laurowisnia 10:03, 13 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
UlaB napisał(a)
Piękne, kolorowe widoki

Jak podpierasz PinkAnabelle? Moja pokraka leży - dałam jej za niskie obręcze.

Witaj, to jest zwykła jakaś tam ogrodówka i cała leży, z tej strony tak tego nie widać, wykładała mi się zawsze ale tylko część kwiatów, dobrze to wyglądało, w tym roku jednak wyrosła wysoko i wygląda to niefajnie. Na następny rok pomyślę już o podporze. To są jej zdjęcia z lipca, teraz już jest przebarwiona na zielono.

Zdjęcia z lipca cd.



____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
laurowisnia 10:11, 13 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676

____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
UlaB 10:24, 13 sie 2018

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Byłam przekonana ze to PinkAnabelle Dzięki

Teraz za to widzę fuksję. Jak ją przechowujesz? Musze je wyczuć, bo coś mi nie idzie ich uprawa, a szkoda. Jedna wisi u mnie na drewutni w ocienionym miejscu, ale spalił mi ją upał Poza tym nei radze sobie z owocnikami. To normalne, ze one tyle ich zawiązują?
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
laurowisnia 10:24, 13 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676




I taka dalia dziwoląg, zakwitła jednym kwiatem, teraz próbuje wytworzyć więcej, zobaczymy czy da radę.

____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies