Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I

Milka 16:45, 26 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
asc napisał(a)
Ircia .. paczka doszła razem z gratiskiem... będzie firletkowo ... potem polecę posadzić.....
Wielkie dzięki..




jej, ale szybko!! chyba nie masz firletki? to w sumie super wdzięczna roślina, a jakoś u nas mało popularna i do tego rośnie dosłownie wszędzie!!! zero z nią roboty
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 17:08, 26 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Mam firletkę....... Ale buziam za Twoją.. ta będzie miałą historię i duszę.. i firletkę tą bardzo lubię..bo jak piszesz bez problemowa i ładna... lubięrośłinki z dusza ...... i firletka siewciśnie wszędzie i wszędzie się dobrze komponuje.. Mam tylko w takim miejscu że za bardzo nie ma jak sie rozsiewać.. wiec na łopatce wiosnąprzeniosłąm to c osięusiało w nowe... a tu piękne nowe duże sadzonki jak znalazł do towarzystwa
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Milka 17:34, 26 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Tess napisał(a)
Irenki nie ma od godziny 21:27 w dniu 24 września 2012 r....

To już dwa dni...

Pewnie tańcuje z łopatką i sadzarką w ogrodzie.

Edit - pojawiła się minutkę przed moim postem

Irenko, co robiłaś, jak Cię tu nie było?


Tereniu, ze śmiechu oplułam monitor!!

pracowałam, w tym głównie na ogrodzie i potem ledwo zipałam! posadziłam nowe trawy i szarpałam się z jedną moją olbrzymką w donicy, za diabła nie chciała wyleźć i musiałam mój pojazd uruchomić..taczkę i całą ją zapakować z tą bryłą ziemi, nie do rozplątania korzenie, a chciałam podzielić i potem dół kopałam na metr średnicy, a wieczorem jak mnie skurcz w nodze złapał, to myślałam, ze padnę, aż M. nakrzyczał, żebym tyle nie robiła chyba sie posłucham, ale jak to zrobić przy moim charakterku!!!

i jutro sadzę 328 cebul, a w piątek 100 czosnków;

a teraz foto rycynusa, jeden urósł jak drzewo, ma pień, do tego zdrewniały, wysokość pod 3 metry, no olbrzym, a przecież nie przetrwa zimy, jak ja go wyszarpię, nie wiem!
oto on


____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
agata_chrosc... 17:35, 26 wrz 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
a po co będziesz wyszarpywać? Sam sobie spokojnie zejdzie i zgnije
____________________
ogród w Holandi
Milka 17:36, 26 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
asc napisał(a)
Mam firletkę....... Ale buziam za Twoją.. ta będzie miałą historię i duszę.. i firletkę tą bardzo lubię..bo jak piszesz bez problemowa i ładna... lubięrośłinki z dusza ...... i firletka siewciśnie wszędzie i wszędzie się dobrze komponuje.. Mam tylko w takim miejscu że za bardzo nie ma jak sie rozsiewać.. wiec na łopatce wiosnąprzeniosłąm to c osięusiało w nowe... a tu piękne nowe duże sadzonki jak znalazł do towarzystwa


no to się cieszę i już te będą ci kwitły u mnie pięknie zadarniają i wtykam w wiele miejsc, bo te liście są wielką ozdobą

a ta pluskawica- świecznica jest boska, jak ona pachnie, no nie wiem do czego ten zapach porównać!!!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 17:41, 26 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
agata_chroscicka napisał(a)
a po co będziesz wyszarpywać? Sam sobie spokojnie zejdzie i zgnije


tak myślisz? no to może mu odpuszczę ale byłby numer, jakby przetrwał, no ale to chyba niemożliwe, nawet jak pień zdrewniały; jest podobny do paulowni, ale paulownia zimuje, tzn jak zmarznie odbija, a rycynus w Afryce, to wielkie drzewo
pozdrawiam Agato

i tak zarosły mi firletki; tu przynajmniej nie mam plewienia

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Daneczka69 17:50, 26 wrz 2012


Dołączył: 19 cze 2012
Posty: 300
"Daneczka69 Danusiu, jaki cudny avatarek co do inwazji cebulowych, winna Madżenka, dała hasło do boju, a ja jak Zawisza ruszyłam za nią z cebulowymi finiszuję na 1000, 100 czosnków i te krokusy nęcą...ale jak pisze Bożenka, to już Park Narodowy, i nie będę miała bileterki w osobie Bożenki, bo już u Ani asc ma etat pozdrawiam i zapraszam"

Avatarek zmieniłam ponieważ sądzę, że lepiej pasuje do funkcji ogrodowiskowej podglądaczki jaką, póki co, pełnię ... Irenko, nie masz bileterkiiiiiii?! A ja się plączę to tu to tam, podglądając bezwstydnie, jak jakowyś szwendacz pospolity a tu proszę... wolny etacik! I to w TAKIM ogrodzie! Weź mnie weź mnie mnie weeeeź na bileterkę osobistyczną swą! W ramach zapłaty chętnie przyjmę możliwość głaskania, tarmoszenia i utulania piesów, bezpłatnego szwendania się wśród Twoich zielonych cudeniek, mogę też nawet chwasta jakiegoś czasem nieraz wyrwać o! I cooooooo? Weeeeźmieeeesz mnieeeeeeee? Proszę proszę proszę!
____________________
Pozdrawiam, Daneczka :)
Daneczka69 17:52, 26 wrz 2012


Dołączył: 19 cze 2012
Posty: 300
wooooooooooow Rycynus imponujący!
____________________
Pozdrawiam, Daneczka :)
Milka 18:05, 26 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Daneczka69 napisał(a)
"Daneczka69 Danusiu, jaki cudny avatarek co do inwazji cebulowych, winna Madżenka, dała hasło do boju, a ja jak Zawisza ruszyłam za nią z cebulowymi finiszuję na 1000, 100 czosnków i te krokusy nęcą...ale jak pisze Bożenka, to już Park Narodowy, i nie będę miała bileterki w osobie Bożenki, bo już u Ani asc ma etat pozdrawiam i zapraszam"

Avatarek zmieniłam ponieważ sądzę, że lepiej pasuje do funkcji ogrodowiskowej podglądaczki jaką, póki co, pełnię ... Irenko, nie masz bileterkiiiiiii?! A ja się plączę to tu to tam, podglądając bezwstydnie, jak jakowyś szwendacz pospolity a tu proszę... wolny etacik! I to w TAKIM ogrodzie! Weź mnie weź mnie mnie weeeeź na bileterkę osobistyczną swą! W ramach zapłaty chętnie przyjmę możliwość głaskania, tarmoszenia i utulania piesów, bezpłatnego szwendania się wśród Twoich zielonych cudeniek, mogę też nawet chwasta jakiegoś czasem nieraz wyrwać o! I cooooooo? Weeeeźmieeeesz mnieeeeeeee? Proszę proszę proszę!


Danusia..biorę, lepszej nie znajdę!!! tyle w zamian mi oferujesz i zakładaj wątek, też się poszwędam, będziemy wirtualnie projektować o masażach gadać, nartach, psach, ptaszkach,...wiesz, że fajnie tu

musisz coś z podpisem poprawić jeszcze na razie uciekam, ale wieczorkiem zajrzę

a to liliowiec od Moniki...zakwitł, no szelma fajna znaczy liliowiec i Monika też
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zbigniew_gazda 18:28, 26 wrz 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Nie byłem Irenko u Ciebie ruski miesiąc a tu tyle stron naciachane. Nasadziłaś od groma roślin a za rok to będzie efekt jak się rozrosną .
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies