Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I

Pszczelarnia 09:17, 26 wrz 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ireno - poszalałaś w tym sezonie. Jestem pełna podziwu dla tak wykonanej pracy. Mam w pamięci sadzenie masy żurawek w ciągu jednego popołudnia w upale.
Czy dojrzałam dobrze - masz buka 'Tricolor'?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Mala_Mi 09:21, 26 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
monteverde napisał(a)


widzisz Irenko ja w ogóle nie wierzę że ci sie uda choćby miesiąc bez kupowania przeżyć . ja juz pracuje nad sobą cały rok , a ile badyli naznosiłam w tym czasie do ogrodu to szkoda nawet się denerwować . teraz juz nawet sie nie chwalę że nie kupuję .a pamiętasz na wiosnę jak pisałam że nie , że za żadne skarby ,,,,,ble ble ble .

Ja to już omijam szkółki wielkim łukiem i tak udaje mi sie nie kupować. Czasem mam ochotę zaglądnąć, ale jak sobie pomyślę o tym co to oznacza, to włącza się czerwona lampka i nie odwiedzam żadnych szkółek.

A przy okazji Irenko pozdrawiam serdecznie i gratuluję wspaniałego ogrodu. To prawdziwa uczta pospacerować u Ciebie wśród tych pięknych roślin.


potwierdzam za Markie

Potwierdzam za Markim i Anią....już nas 3...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kondzio 10:17, 26 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
No zmiany są super gratulacje ja powoli tez robię ale największe bede robił wiosna
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kindzia 11:18, 26 wrz 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ja też omijam. Anita mnie przywołała do porządku i czekam wiosny
Pozdrowionka zostawiam Irenko
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Pszczelarnia 11:25, 26 wrz 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
A ja nie omijam. Choć tyle przyjemności przed zimą.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
anula_wn 11:44, 26 wrz 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Irenka, ale Ci jeszcze pięknie budleje kwitną ! a zakupy super ależ szalejesz
____________________
anula mój mały raj na ziemi
JulkAd 13:17, 26 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Marzena2007 napisał(a)
Niespodzianka Twoje zdjęcie wiosną
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1491-kiedys-bedzie-tu-pieknie?page=125









nic dodać nic ująć Irenko
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Mala_Mi 16:19, 26 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ircia .. paczka doszła razem z gratiskiem... będzie firletkowo ... potem polecę posadzić.....
Wielkie dzięki..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Milka 16:43, 26 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marzenko z O.. dzięki póki co zachwyca mnie ta jesień, oby jak najdłużej

Tess Tereniu, wiem, że nie z gumy, ale dopóki tu nie trafiłam, sadziłam rośliny pojedynczo, pomijając drzewa i tym sposobem miejsce jest i teraz te błędy koryguję Tereniu, w pewnym sensie byłyby na stałe te obręcze, bo zakładałabym w momencie jak już pąki kwiatowe są i potem zostawiam, no bo krzewy horti będą coraz większe; w razie czego, można je wyciągnąć i przechować, ale pewne jest, ze wytrzymają ciężar ...no, z tym tempem masz rację! aż chłopa do choroby doprowadziłam! a i sama czasami na czworakach wracam, tak się umęczę ale za rok będę tylko na leżaczku, ha, ha..nie wierzę sama w to!

Aniu monte ...jestem przekonana, że się uda...przy Selgrosie rosną takie dywany laurowiśni, nieosłonięte, na wygwizdowie i przetrwały i są śliczne, a u mnie są lepsze warunki, ot optymistka ze mnie i dziękuję za pochwały, aż na sercu cieplej

Aniu an_tre dopiero w tym roku tak poszalałam, no i ciut w poprzednim, ale to jak zaczęłam podglądać forum, następowały zmiany a ciasto mi klapło i zjadły pieski; jestem dobra w gotowaniu, w pieczeniu nie

Alinko to ja chyba ze strachu, że mam już nie kupować, nakupiłam kilka traw cerex oshinensis evergold i 2 wielkie kule chryzantem co do ciebie, pamiętam , jak się zarzekałaś, jak żaba błota...i dalej szalejemy i to obie

Marzenko Ania asc ma ten klonik, więc może da radę? no i u Kulasa też rośnie dziś dotarły moje 328 więc jutro sadzę, a w piątek jeszcze 100 czosnków i na wrzesień koniec; w październiku będę sadzić krokusy, ile jeszcze nie wiem, u mnie tak na sponta to wychodzi o obręczach opwiem, na najbliższym spotkaniu; ale mnie tym zdjęciem zaskoczyłaś, wydaje się jakby 100 lat minęło, a to tak niedawno!! i buziam

Agniecha973 a jeszcze jakbyś na żywo to widziała, śmiałabyś się do rozpuku ogród znowu za rok będzie inny i tak co rok

Jula ja też mam wrażenie, że lato, ale ciepło jest cały czas, no a wiosną, chyba i ja jestem ciekawa a ja życzę ci dziś miłego chyba dojdzie przesyłka

Bożenko...no właśnie, co roku tyle pięknych nowych roślin, zwłaszcza cebulowych; a do tego jak się podpatrzy ciekawą inspirację, to jak się oprzeć, no jak?

Viva...to prawda, w tym roku nasz ogród przeszedł największą metamorfozę, aż dziw, ze się udało

Madziu...fajnie, że jesteś, ale Zakopca zazdraszczam

Betysiu...tylko dzięki tobie mam cały czas słoneczko i ciepło jak we Francji, dzielisz się nim ze mną

Martek tobie również

Eliza...nawet nie wiesz, jak budujące są twoje słowa od razu i większy zapał mam...a bez pracy powiedzmy sobie szczerze ogród nie pięknieje, czasami ta praca ciężka i brudna, ale za to potem radocha

Daneczka69 Danusiu, jaki cudny avatarek co do inwazji cebulowych, winna Madżenka, dała hasło do boju, a ja jak Zawisza ruszyłam za nią z cebulowymi finiszuję na 1000, 100 czosnków i te krokusy nęcą...ale jak pisze Bożenka, to już Park Narodowy, i nie będę miała bileterki w osobie Bożenki, bo już u Ani asc ma etat pozdrawiam i zapraszam

Konstancjo/Izo jak mój M. już te obręcze zrobi, pokażę ...może nawet filmik, jak opanuję aparat w całości i dziękuję, że zrobiłaś porównanie, aż łezka w oku..i miałaś rację, gazonowa też pięknieje, niech no tylko bujnie..a zaproszenie do mnie cały czas aktualne

Aniu asc twoje słowa uznania chciałam i M. przekazać, ale on na Ogrodowisku też przesiaduje, więc juz pewnie doczytał dzięki

Małgosiu jakoś tak mnie kuszą ciągle te rośliny, pomysły mam i tylko portfel coraz cieńszy, a ja niedługo zaniedbana będę dziękuję

Bożenko/Epodlas...tu nas dużo takich wszyscy sadzimy, przesadzamy, ryjemy w tej ziemi jak krety!! ot mamy słodkiego terrorystę...ogród hym jakbym tak z prędkością światła mogła, ale bym dużo zrobiła!!

Marek...jak to miło, że wpadłeś ja niby też łukiem omijam, a potem jak z GPS w głowie ląduję w centrum ogrodniczym, zamiast np. w kosmetycznym, oj niepoprawni jesteśmy, ale za to własnie wspaniali wszyscy bez wyjątku pozdrawiam i zapraszam częściej


Pszczółko.... żurawki dały w kość, no może nie one a upał, ale warto było, jak one grają w słońcu tak, ma 4 buki trikolor, uważam, ze są piękne, niech no tylko podrosną, pokażą swoją urodę
nie omijaj, ciesz się ile się da, jak ja

Kondzio dzięki u ciebie byłam, obejrzałam fotki zrobione przez Elę, masz bardzo ładnie, a jak wiosną poszalejesz, to ogród olśni

Kindzia/Kasia a ja jeszcze nie omijam, cieszę się chwilą, taka ulotna! nie będę myśleć na zapas,
ale pewnie i tak coś tam nowego posadziłaś, choćby floksy a i cebulkom też się nie oprzesz i wciśniesz jakieś

Anula no jakoś tak wyszło, hi, hi ale jak ja oglądam wasze wypielęgnowane i zadbane i pomysłowo stworzone ogrody, po prostu muszę coś w swoim zrobić i tak leci, ogrodowy kabarecik








____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Tess 16:44, 26 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12094
Irenki nie ma od godziny 21:27 w dniu 24 września 2012 r....

To już dwa dni...

Pewnie tańcuje z łopatką i sadzarką w ogrodzie.

Edit - pojawiła się minutkę przed moim postem

Irenko, co robiłaś, jak Cię tu nie było?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies