Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I

Konstancja30 18:30, 25 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Tess napisał(a)
Irenko, ciągle zapominam podizelić się z Tobą informacją, że skorzystałam z Twojej rady, jak utrzymać limki w pozycji mniej więcej wyprostowanej
Bardzo dziękuję, to super rozwiązanie jest - proste, a skuteczne.

A jak miałyby wyglądać te obręcze, co to je planujesz zrobić? Na stałe by były?

Miłego dnia


jak ? ... bo ja moją podwiązałam ale leniuszek sie pokłada ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 21:15, 25 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Niespodzianka Twoje zdjęcie wiosną
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1491-kiedys-bedzie-tu-pieknie?page=125
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 23:00, 25 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ależ ogrom prac Irenko zrobiłas..... widać po fotce od Madżenki Chylę czoła
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Konstancja30 23:11, 25 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Niespodzianka Twoje zdjęcie wiosną
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1491-kiedys-bedzie-tu-pieknie?page=125


a jesienią to miejsce jest tu ... jak ja lubię te porównania

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1442-milkowo-moje-miejsce-na-ziemi?page=962

a tam ... organoleptycznie ... w końcu obrazki sa u siebie



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 23:13, 25 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
irena_milek napisał(a)
tawuła i żurawki juz urosły; na tej rabacie posadziłam białe tulipany i krokusy, niskie fioletowe tulipany i fioletowo białe krokusy; posadziłam też moje samosiejki orlika i ostróżki;
i jesień u mnie





i chciałam mieć bliżej to takiej slicznej jesieni ... rabata gazonowa ... no cóż ... a nie mówiłam ... a to dopiero początek ich szaleństwa
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Tess 23:16, 25 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12094
O matko i córko!
Irenko, przez jeden sezon, czyli pół roku, czyli sześć miesięcy - takie zmiany w ogrodzie?
Kobieto, ale tempo!
I jaki efekt!

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
malgocha1960 23:16, 25 wrz 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Irenko,widzę,że poszalałas zakupowo i to same piekne nabytki.Szkoda tylko,że trzeba czekac ponad pół roku,żeby zaczą sie na dobre nowy sezon ogrodowy.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
EPODLAS 23:34, 25 wrz 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Irenka, wszędzie ma duże tempo. Wątek leci z szybkością światła. A hortensje cudne.
____________________
Mój ogród
MarekW 23:59, 25 wrz 2012


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
alinak napisał(a)
widzisz Irenko ja w ogóle nie wierzę że ci sie uda choćby miesiąc bez kupowania przeżyć . ja juz pracuje nad sobą cały rok , a ile badyli naznosiłam w tym czasie do ogrodu to szkoda nawet się denerwować . teraz juz nawet sie nie chwalę że nie kupuję .a pamiętasz na wiosnę jak pisałam że nie , że za żadne skarby ,,,,,ble ble ble .

Ja to już omijam szkółki wielkim łukiem i tak udaje mi sie nie kupować. Czasem mam ochotę zaglądnąć, ale jak sobie pomyślę o tym co to oznacza, to włącza się czerwona lampka i nie odwiedzam żadnych szkółek.

A przy okazji Irenko pozdrawiam serdecznie i gratuluję wspaniałego ogrodu. To prawdziwa uczta pospacerować u Ciebie wśród tych pięknych roślin.
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
monteverde 01:01, 26 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
MarekW napisał(a)

widzisz Irenko ja w ogóle nie wierzę że ci sie uda choćby miesiąc bez kupowania przeżyć . ja juz pracuje nad sobą cały rok , a ile badyli naznosiłam w tym czasie do ogrodu to szkoda nawet się denerwować . teraz juz nawet sie nie chwalę że nie kupuję .a pamiętasz na wiosnę jak pisałam że nie , że za żadne skarby ,,,,,ble ble ble .

Ja to już omijam szkółki wielkim łukiem i tak udaje mi sie nie kupować. Czasem mam ochotę zaglądnąć, ale jak sobie pomyślę o tym co to oznacza, to włącza się czerwona lampka i nie odwiedzam żadnych szkółek.

A przy okazji Irenko pozdrawiam serdecznie i gratuluję wspaniałego ogrodu. To prawdziwa uczta pospacerować u Ciebie wśród tych pięknych roślin.


potwierdzam za Markie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies