Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ania i róże i cała reszta :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ania i róże i cała reszta :)

AniaDS 22:45, 16 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
asc napisał(a)

Delikatne orliki są fajne jako towarzystwo dla róż i irysów bródkowych.

O.... i jet wytłuamczenie dla następnej rabaty..trzeba przenieść orliki w jedno miesce ..i i ryski


Danusia ma rację, ja też mam orliki między różami, zazwyczaj zanim one zakwitną to orliki ukwiecają rabaty .
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
AniaDS 22:46, 16 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Wandziu, coś mi się wydaje, że spokojnie to tutaj było ale już nie jest .
Nie nadążam za wątkami .

Moniś, z założeniem wątku nosiłam się bardzo długo, ale zawsze coś wyskoczyło.
Też zauważyłam, że coraz więcej tu znajomych .
Chociaż ja się od początku tutaj czułam swojsko, nawet nie pisząc a tylko zaglądając. W końcu z Danusią już się trochę znałyśmy i o tym portalu wiedziałam od pierwszych dni jego powstania .
Wiosna już idzie!

Irenko, Małgosiu, Aniu - asc, ale mnie miło zaskoczyłyście, dziękuję .
Moje walentynki trwały od soboty i były wspaniałe, mam nadzieję, że i Wasze też .


Andziulka, bardzo dziękuję, miło mi Cię gościć w moim ogrodzie .

Sebek, Agnieszko dzięki .
Piękne, prawda? A wcześniej nawet nie pomyślałabym, że mogą być taką ozdobą.

Haniu, ja w tamtym sezonie też zbierałam nasionka, ale wszystko już się rozeszło do ludzi
W tym roku też zbiorę .

Elu, ależ mnie zaciekawiłaś .
Ciekawa jestem co to za kwiatek ...naj, którego nie wszyscy lubią i ciekawa jestem czy ja też należę do tej grupy osób..?



____________________
Ania i róże i cała reszta :)
AniaDS 22:51, 16 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
an_tre napisał(a)

Pewnie to post na orliki Ani Ds ale ja też b, je lubię i pięknie wyglądają na tych fotkach nie chwaliłam się nigdy miłością do nich, bo nigdy nie mogłam ich ładnie ofotkować, wychodzą mi nieciekawie, nie mam zbyt dobrego aparatu i niektóre kolory fiksują. Orlików mam wiele kolorów ale tylko pojedyncze, nawet nie wiedziałam,że są pełne, dopiero jak zobaczyłam u Ani Monte...

Niektórym orlikom ciężko jest zrobić zdjęcie, bo ich główki wiszą w dół, całe piękno mają ukryte.
Trzeba się trochę nagimnastykować i poschylać, żeby je jakoś tam uchwycić. Dodatkową przeszkodą w takiej pozycji jest słońce, które zbyt mocno oświetla górną część kwiatu.
Ale jak się zrobi kilka zdjęć, to któreś powinno być dobre .

____________________
Ania i róże i cała reszta :)
AniaDS 23:01, 16 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Mam kłopot z Nadią, od jakiegoś czasu ma przerost trzeciego migdała i to spory. Nie panikowałam, bo pomijając złą wymowę niektórych słów i lekkiego pochrapywania w nocy, nic złego się nie działo. Od września chodzi do przedszkola i odpukać, jak na razie było kilka lekkich, trzydniowych katarów i nic więcej, żadnej choroby. Ale wczoraj w nocy stan się pogorszył, wywaliło jej obydwa migdały i powiększyły się węzły chłonne, zaczyna mieć bezdechy . Całą poprzednią noc spałam siedząc z nią na rękach, żeby polepszyć jej możliwość oddechu, dziś czeka mnie to samo. Oby leki szybko zaczęły działać, po roku leczenia w końcu lekarz się wystraszył i dał jej leki obkurczające.
Dlatego też, bardzo przepraszam, ale zostawię kilka zdjęć i znikam do małej, na kolejne czuwanie.

Pozdrawiam ciepło






.
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
AniaDS 23:03, 16 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078






.
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Sebek 23:04, 16 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Pozdrawiasz jak zawsze w świetnym stylu - rzadko wzdycham do monitora - ale na widok tych róży to odruch bezwarunkowy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
AniaDS 23:05, 16 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078








.
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
AniaDS 23:09, 16 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Sebek napisał(a)
Pozdrawiasz jak zawsze w świetnym stylu - rzadko wzdycham do monitora - ale na widok tych róży to odruch bezwarunkowy


.
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
AgnieszkaBK 09:40, 17 lut 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Przepiękne te kwiaty u Ciebie Aniu....bajkowe
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Bogdzia 09:46, 17 lut 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
To dbaj dobrze o Nadię i niech szybko zdrowieje.A to dla choruszka.

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies