Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ania i róże i cała reszta :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ania i róże i cała reszta :)

Sebek 15:33, 12 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Przepiękne te orliki
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
andziulka 16:05, 12 lut 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Podziwiam Twój piękny ogród, cudowne róże
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
andziulka 16:11, 12 lut 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Piękna kolekcja orlików
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
wanda7 09:56, 14 lut 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
No cóż, to i ja dołączam się do pochwały orlików, ktore u mnie na szczęście same wysiewają się co roku i radują oczy
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
Mala_Mi 11:18, 14 lut 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Z okazji walentynek miłości ..... a przede wszystkim miłosci róz do Ciebie, by kwitły i rosły wspaniale...

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
malgocha1960 11:25, 14 lut 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Milka 12:10, 14 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
wspaniałych chwil i ciągłej, odwzajemnionej miłości róż
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Monic 19:29, 15 lut 2012


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Aniu, cieszę się, że założyłaś wątek i na tym forum Dzisiaj znalazłam chwilkę, żeby pozwiedzać ogródki na Ogrodowisku - bardzo dużo tutaj "znajomych" Fajnie, od razu jakoś tak swojsko. Pokazuj roślinki - masz wiele pięknych zdjęć! Może szybciej dotrwamy do wiosny.
____________________
mój ogród Monika
wanda7 19:45, 15 lut 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
A pewnie, pewnie, że od razu przyjemniej i ruchu więcej, życia więcej, bo tutaj jakoś strasznie spokojnie jest.
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
AniaDS 22:44, 16 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
asc napisał(a)
Aniu zestaw orlików piękny.... i tez mnie oczarowały...zwłaszcza te pełne.. Te pełne się nie rozsiewają tylko rosną w coraz większe kępy
Jak się nazywa ta piękna róża i czy trzeba ją okrywac na zimę? Czy wystarczy kopczyk? Podobają mi się róże żółte i czerwone A ta ma w sobie jedno i drugie....
Obiecałąm już sobie nie pstrzyć ogrodu...ale miejsce na różankę mam już upatrzone.... plan maks na następny rok...bo w tym już się nie wyrobię

Aniu, moje pełne orliki, zwłaszcza te ciemne coś gorzej rosną a nawet powoli wypadają, w ubiegłym sezonie zanikł mi czarny i granatowy pełny - Black Barlow i Blue Barlow.
Ciekawe czemu.
Ta róża to Yellow Garnish, trochę okrycia wymaga, ja robię jej tylko kopczyk.
A kawałek różanki będzie mile widziany zawsze, w końcu to róża od początków była królową, choć ostatnimi czasy zapomnianą troszkę.

ircia napisał(a)
Aniu, nie słyszałam, żebyś się chwaliła wcześniej miłością do orlików. Ja mam tylko dwa, jakoś broniam się przed nimi ze względu na opinie, jakie wcześniej czytałam o ich ekspansywności. Zamierzam jednak powiększyć moją skromną kolekcję Utwierdziłaś mnie Aniu w przekonaniu, że warto je mieć

Irciu, wydaje mi się, ze ta ekspansywność jest prawdą, moje orliki tez rozrastają się w tempie błyskawicznym i końcem sezonu muszę przerzedzać kępy, bo mi wchodzą zbytnio ich liście na róże.
Ale i tak je lubię .

an_tre napisał(a)
Kocham twoje orlikowo Aniu tak pięknie ci pozują

Aniu .
Z tym pozowaniem to jednak nie taka prosta sprawa, musiałam trochę się nakombiować, żeby było widać, co trzeba .

Dziękuję Bogusiu, również pozdrawiam .
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies