Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój jesienny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój jesienny ogród

Bogdzia 09:04, 24 gru 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dzięki za życzenia świąteczne. Ucieszyłam sie że bedziesz miał miłe towarzystwo w czasie świat. Tobie i Twoim znajomym miłych , zdrowych Świąt życzę. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
zawitka 09:12, 24 gru 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14062
Robert dzięki za życzenia pamiętałeś, choć ja dawno do Ciebie nie zaglądałam jak zwykle przez kłopoty rodzinne , ale nadrobię napewno bo z Tobą zwiedzam Swiat piękny zielony i kolorowy. Zyczę Ci zdrowia bo ono jest potrzebne Tobie najbardziej ,życzę Ci radości z tego co robisz i zyczę Ci wesołych Swiąt.Pozdrawiam serdecznie
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
aldonaz 11:08, 25 gru 2015


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Dziękuję Robert za pamięć. Tobie również życzę spokoju i radości w ten świąteczny czas. U nas pogoda iście wiosenna. Moja ogrodowa dekoracja.

____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
Enya73 11:18, 25 gru 2015


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Wszystkiego najlepszego na ten świąteczny czas.
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Borbetka 15:03, 26 gru 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Cudownie oświetlone domy. Jak w bajce.
Dużo zdrowia i samych szczęśliwych chwil.
____________________
borówcowy wizytowka
hanka_andrus 10:55, 27 gru 2015


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Robercie, za pamięć dziękuję, Tobie również życzę zdrowia i powodzenia w pracy i w Twoich przyszłych wyprawach!
Niech Ci się szczęści!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Klamber 19:14, 02 sty 2016


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witam wszystkich Świątecznie, najpierw dziękuję za życzenia świąteczne a teraz życzę w Nowym Roku, zmian na lepsze, aby w końcu dało się godnie żyć w naszym kraju, spełnienia marzeń nie tylko tych życiowych ale i ogrodowych oraz wszelakiej pomyślności.
W święta było miło, spędziłem dwa dni u rodziny sąsiadów, w Polskim klimacie. Było Polskie jadło i prezenty a drugiego dnia polatałem po okolicy. W Sylwestra byłem w Niagara Falls, pojechaliśmy głównie na pokaz ogni, ja chciałem porobić fotki świątecznych światełek, ale za mało miałem czasu aby tam dojść, ja chciałem pojechać o 8, ale moi znajomi przyjechali po mnie dopiero o 9:30, nie lubię jechać w ostatniej chwili, na autostradzie był korek, potem ciężko znaleźć miejsce do parkowania i byłem pod Niagarą, 30 min przed północą. Od znajomych od razu się oddzieliłem, telefony nie działały do 1, myślę że to ze względu na terrorystów. To cud, że znaleźliśmy się w tym tłumie. Sztuczne ognie to żenada, trwały może 3 min, byłem w szoku. Pięknie było ale stanowczo za krótko. Najpierw wystrzeliły fajerwerki na wieży


i potem przez minutę sypały się Rzymskie ognie, ( zdjęcie poruszone ,ktoś mi trącił sprzęt) następnie nad amerykańską Niagarą był pokaz, krótki niestety.

Dobrze że było ciepło, 0°C to nie najgorzej o tej porze. Na zdjęciach jest czas letni nie chcę mi się przestawiać.




Szkoda że mogę wam pokazać tylko namiastkę tego co mogłem zrobić. Miesiąc temu byłem na wycieczce w Niagarze i widziałem wszystko, ale nie miałem jak zrobić zdjęć. Myślałem że za drugim razem się uda, ale niestety. Pozdrawiam serdecznie.




____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
Bogdzia 19:25, 02 sty 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Takie piękne zdjecia a Ty piszesz ze niestety??? Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
hanka_andrus 19:30, 02 sty 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Robercie. dziękuję za piękne fotki, chociaż ty jako profesjonalista zawsze będziesz narzekał, że coś nie tak. Pokaz fajerwerków i u nas na osiedlu o północy się odbywał, niestety ja takich fotek nie umiem. Trwała strzelanina 28 minut, i mogłam podziwiać widok z trzech stron. Petardy wybuchały na wysokości mojego piętra i ciut wyżej, Nie dało się długo na balkonie być z uwagi na dymy siarkowe.

I to wszystko za pieniądze własne. Przed ratuszem był koncert i pokazy ogni, już organizowane z kiesy miasta. Ale ja tam nie chodzę, bo przy okazji można szampańską butelką zarobić w łeb, Młodych takie imprezy rajcują.

Cieszy mnie to, że znalazłeś się we Wigilię wśród rodaków, zawsze to milej niż w samotności.
Dobrego roku Tobie też życzę, i zdrowia przede wszystkim.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Borbetka 22:37, 02 sty 2016


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Polskie jadło i klimat, fajnie że zaznałeś tego tam ... daleko od domu. Wszędzie można znaleźć pozytywne emocje.
Wszystko obejrzałam i czekam na kolejne. Bardzo dziękuję i życzę Ci zdrówka przede wszystkim.
____________________
borówcowy wizytowka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies