Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 22:57, 27 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Sebek napisał(a)
Aniu - nie rezygnuj z forum - proooooszę - bez Ciebie nigdy nie będzie tak samo

Bardzo nie znoszę u nas sprzeczek, bo wtedy jak Anię też mnie to boli - nawet bardzo. Nie chcę się wtrącać, bo właściwie każda ze stron ma rację - tylko trzeba znaleźć złoty środek

Ja też właściwie w kółko u siebie nawijam o czymś innym niż o ogrodzie, ale chyba to jest ten fenomen ogrodowiska, że można tu pogadać o wszystkim i o niczym
Czy moje wpisy na forum się wszystkim podobają - oczywiście, że nie. Ale czy przez to przestanę się udzielać - nigdy w życiu!


Sebek ... jesteś najdzielniejszym z mężczyzn ... i bardzo dyplomatycznym ... goździka widziałeś ? ... hmmm ?
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Sebek 22:58, 27 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jasne, że tak - fliczny
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
agniecha973 23:06, 27 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Konstancja30 napisał(a)
... ufam, że jako 2 inteligentne kobietki dogadamy się ... bardzo dziękuję Agacie za uszanowanie mojej prośby i przeniesienie konwersacji na grunt bardziej prywatny do "wiadomości" ... dziewczyny zostawcie nas same ... a o finale poinformujemy ...


To jest bardzo mądre rozwiązanie. I mam nadzieję, że w finale okaże się, że obie z nami zostajecie.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Evchen 00:01, 28 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
betysia napisał(a)
Ewcia- no Ania w 10000000% odpowiedziala na pytanie...tz wg mnie co by nikogo ne urazic !
Aniu jesli pozwolisz i ja sie dolacze do twojej odpowiedzi bo sie z nia CALKOWICIE zgadzam.... i nic lepszego i madrzejszego chyba nie wmysle...a wlasciwie po co wymyslac jasli tat zwiezle i rzeczowo opisalas to co i ja mysle
buziolki dla Pan zostawiam !!!

p.s
Ewcia a Cie na takie pytania wzielo kobieto ?????

Izuś.. mogę jeszcze oftopic...?...
bo mnie to jednak zaintrygowało...
Anusia i Betysia wyklarowały to nader jasno Ania z wrodzoną sobie rzeczowością, a Betysia z uroczą życzliwością... Kofam was baby! Obie inne, a obie uwielbiam... I gdzie tu logika?...

Ale kluczowe pytanie postawiła Betysia: "Co cię na takie pytania wzięło kobieto?..." Ano wzięnło mnie i to dość mocno, bo dla mnie forum to nowość.. i zastanawiam się, ja Wirtualny Nowicjusz gdzie się zaczyna a gdzie kończy prywatność na forum i czy obowiązują tutaj te same zasady, co realnym świecie?...
.. bo jeśli przyszłam na forum w konkretnym celu - po Zieleń i porady czyli po wartość poznawczą, a znalazłam oprócz tego w nocych Polaków rozmowach również nazwijmy to umownie wartość odkrywczą - ludzi, to czy mam nadal prawo do swojej prywatności czy już nie?... czyli czy jestem sąsiadem czy domownikiem?..

____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Konstancja30 00:09, 28 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Evchen napisał(a)

Ewcia- no Ania w 10000000% odpowiedziala na pytanie...tz wg mnie co by nikogo ne urazic !
Aniu jesli pozwolisz i ja sie dolacze do twojej odpowiedzi bo sie z nia CALKOWICIE zgadzam.... i nic lepszego i madrzejszego chyba nie wmysle...a wlasciwie po co wymyslac jasli tat zwiezle i rzeczowo opisalas to co i ja mysle
buziolki dla Pan zostawiam !!!

p.s
Ewcia a Cie na takie pytania wzielo kobieto ?????

Izuś.. mogę jeszcze oftopic...?...
bo mnie to jednak zaintrygowało...
Anusia i Betysia wyklarowały to nader jasno Ania z wrodzoną sobie rzeczowością, a Betysia z uroczą życzliwością... Kofam was baby! Obie inne, a obie uwielbiam... I gdzie tu logika?...

Ale kluczowe pytanie postawiła Betysia: "Co cię na takie pytania wzięło kobieto?..." Ano wzięnło mnie i to dość mocno, bo dla mnie forum to nowość.. i zastanawiam się, ja Wirtualny Nowicjusz gdzie się zaczyna a gdzie kończy prywatność na forum i czy obowiązują tutaj te same zasady, co realnym świecie?...
.. bo jeśli przyszłam na forum w konkretnym celu - po Zieleń i porady czyli po wartość poznawczą, a znalazłam oprócz tego w nocych Polaków rozmowach również nazwijmy to umownie wartość odkrywczą - ludzi, to czy mam nadal prawo do swojej prywatności czy już nie?... czyli czy jestem sąsiadem czy domownikiem?..



Ewa ... ja jutro się odniosę bo tak mocno się wczytać próbuję a i tak okrutnie siem zagubiłam w wartościach poznanych i odkrywczych ... tyś dla mnie odkryciem w każdym razie ... mogę wszak na ten wywód pytający powiedzieć jedno ... u mnie czuj się domownikiem ... i żałuję mocno, że nie jesteś moim sąsiadem nawet gdybyś dywanami miała mi płot obwieszać ... jak to w Pawlakach i Kargulach było ... i opfocić posesję bym pozwoliła nawet ze mną ... co akurat wysoce ryzykowne ... ...

a na te wszystkie posty od rana do wieczora dziewczyny moje kochane odpowiem jurto ... bo dziś padam

buziaki
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Evchen 00:14, 28 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
.. no to buziam, jak zwykła mawiać Betyśka...
no i wiedziałam, że namotałam.. namotałam na maksa, jak to w galimatiasku bywa
Ale wiem.. przybędzie Odsiecz i będzie rozsupływać zawiłości...

____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
betysia 06:58, 28 sie 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
oj mocne slowa padly wczoraj wieczorkiem....szkoda...mysle,ze gospodyni wlasnego watku nalezy sie jednak wiekszy szacunek...to my ja odwiedzamy...
dziewczyny dobrze uwazaja,ze to dotyczy ich i niech same miedzy soba to wyjasnia
...na pewno sie dogadaja!!!!!!!

p.s
jesli moge...kilka razy goszczac w innych watkach calkowicie NIE zgadzalam sie z czyims sposobem bycia i nie mowie o kwiatkach, bo jesli to ich dotyczy to zaden ogrodnik zlego slowa na kwiatek nie powie.... ale np wg mnie szokujace podejscie do wychowania wlasnego dziecka...oj ciezko bylo ale NIE krytykowalam owego autora swoich wywodow, jego watek - jego prawo... kulturalnie i grzecznie opuscilam watek...i wiecej nie mam zamiaru tam zagladac...co by przypadkiem nie natknac sie na podobna sytuacje....
wiec moze, jesli cos nie podoba nam sie w czyims watku ....wyjdzmy z niego grzecznie i nie obrazajmy gospodarza (bo krytyka i ocena innych za latwo niektorym przychodzi ) ...a u SIEBIE piszmy na co mamy ochote !!!!!!
zawsze lepiej zyczyc sobie" milego dnia" niz uzywac "kasliwego" jezyczka ....

i wszystkim zacnym Paniom i Panom zycze milego dnia!!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
betysia 07:01, 28 sie 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Evchen napisał(a)
.. no to buziam, jak zwykła mawiać Betyśka...
no i wiedziałam, że namotałam.. namotałam na maksa, jak to w galimatiasku bywa
Ale wiem.. przybędzie Odsiecz i będzie rozsupływać zawiłości...



oj Ewus Ty jestes niedostrzygnieta mistrzynia swiata " w motaniu" w galimatiasie !!!!!
ale coz to dla Izy.... w mig wszystko naprostuje hihi!!!!

i co....no buziam mocno obie Panie !!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Ana 07:44, 28 sie 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
asc napisał(a)
Dwie Anie.. ja sie też narażę...... ugryzienie się w język dotyczy dwóch stron.... dwie Panie poniosło.... jedna zaczęła, druga nie była dłużna... i po co rozdmuchiwać.... zły dzień Pań... i psuć atmosferę....

A Wy jeszcze podgrzewacie atmosferę.... jestem stuknięta, upubliczniam się na forum...... i nie pójdę się leczyć... .


Aniu, chylę czoła - myslę, że powiedziałaś wszystko co powinno być powiedziane i na pewno będzie to mój ostatni wpis na ten temat. Przepraszam jesli kogoś z Was uraziłam i nie mialam zamiaru rozdmuchiwać i podgrzewać atmosfery, nadal jestem zdania, że czasem jednak lepiej zanim napiszemy przykre słowa po prostu policzyć do 10, a może odpowiedzieć na PW...

Co do upubliczniania - no to ja powinnam być na oddziale zamkniętym! na forum blablam o wszystkim, prowadzę bloga...no ekshibicjonistka

Sebek napisał(a)

Ja też właściwie w kółko u siebie nawijam o czymś innym niż o ogrodzie, ale chyba to jest ten fenomen ogrodowiska, że można tu pogadać o wszystkim i o niczym
Czy moje wpisy na forum się wszystkim podobają - oczywiście, że nie. Ale czy przez to przestanę się udzielać - nigdy w życiu!


I tu Sebek chyba powiedzial to, co ja chciałabym a nie umialam!

dziewczyny kochane, to może rozejm, pokój, szczęscie, miłosierdzie....

Agato, Aniu nigdzie się nie wybierajcie, ja pokochalam to forum właśnie za to, że moglam przyjść i wyżalić się, albo poplotkować w miłym gronie, za to że się spotykamy, poznajemy...
a granice? Myslę, że każdy z nas powinien postawić swoje własne, osobiste...

Przesyłam pozdrowienia z samego rana - niech ten nowy dzien będzie nowym rozdziałem!
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Madzenka 08:23, 28 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ana cieszę się, że napisalaś te słowa, bo już sie obawiałam o dlasze losy mojego bycia na tym forum

Jeśli nie akceptujemy czyjegoś światopoglądu i spojrzenia na otaczającą rzeczywistość po prostu nie zgalądajamy na ten wątek. Jest tyle fajnych miejsc i ludzi na ogrodowisku, że każdy z pewnością znajdzie tu to co mu najbardziej odpowiada....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies