Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 16:06, 28 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Pszczelarnia napisał(a)
Iza, .
Mówmy obrazami ogrodowymi. Pozdrowienia z ogrodu Lady Salisbury (Hatfield). Na obrazie może być Elżbieta I (bo przebywając tam dowiedziała się, że została królową) albo Henryk VII, ten od wielu kobiet.
Kwiatków aktualnych nie mam, bo się na nie obraziłam, że przekwitają.


marzę w takim razie i to na głos by tam ... w tym ogrodzie ... pod tym obrazem wybrać wielką córkę Anny Boleyn czy frywolnego Henia ... ... i mam wieczorem lekturę ... musze poszukać wszystkiego o tym ogrodzie

przekwitły ... bo zrobiły miejsce dla nowych ... nie dąsaj się na nie długo ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Pszczelarnia 16:32, 28 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Odlatuję na spadź do lasu, wrócę z klonami w odnóżach. A jak wyczaisz co ta płaskorzeźba przedstawia, napisz. Stroje renesansowe jak u kupców wrocławskich z Muzeum Narodowego.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
butterfly 18:23, 28 sie 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Iza piekny klosz !

Ja swojego M. nie mogę namówić na targ staroci.... a sama nie potrafię trafić... A ostatnio tylko na takie zakupy mnie stać...

Dla mnie jesteś królową niecierpków - ja oglądam swoje codziennie i nie są takie idealne.... czy ty codziennie obrywasz te zasychające kwiatki, ba ja jak zapomne to one brzydko przyklejają się do liści, i tak zasychają na nich...
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Konstancja30 18:45, 28 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
butterfly napisał(a)
Iza piekny klosz !

Ja swojego M. nie mogę namówić na targ staroci.... a sama nie potrafię trafić... A ostatnio tylko na takie zakupy mnie stać...

Dla mnie jesteś królową niecierpków - ja oglądam swoje codziennie i nie są takie idealne.... czy ty codziennie obrywasz te zasychające kwiatki, ba ja jak zapomne to one brzydko przyklejają się do liści, i tak zasychają na nich...


klosz ... mieści w sobie zwróć uwagę ... żołędzie ... a powinien cytrynkę vel limonkę ... ja preferuję tę drugą ... zubożżyłam domowy budżet tym szalonym zakupem o całe złotych 5 ... bo nabyty w ekskluzywnej sieci "rzeczy po cztery złote" podejrzewam ogólnokrajowej ... podobny w cenie zawyżonej i sakramencko podniesionej do złotych bodaj 10 (coś koło tego) widziałam w TESCO w serii FF czy jakoś tak ... na hali w rzeczach do domu ...

wygląda fajnie ... kosztuje jeszcze fajniej ... tylko klosz z niego mikro ...

niecierpki obrywam ... jak się przykleją odklejam i strofuję ... obrywam też największe liście lub te sfatygowane a nawet ładne gdy pod nimi widzę obietnicę następnych kwiatów ...



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Evchen 19:47, 28 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Limonka, cytrynka, żołędzie, jabłuszka..kwiatuszki i listeczki.. lubię Twoje kadry.. takie małeokamżiki... ale zawierające więcej treści niż niejedna nowelka...
Melancholię czuję... ?... jesienną już...
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Beka 21:00, 28 sie 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 138
Witaj Izo
Miło mi gościć u Ciebie, chociaż najczęściej się nie ujawniam. Lubię podążać za Twoimi swobodnymi myślami. Ja mam taką odmienną naturę i trochę inne potrzeby co jak rozumiem doskonale już wyczułaś i szanujesz. Początkowo odwiedzając Ciebie i inne ogrody a właściwie ich gospodarzy, czułam się niezręcznie. Trochę jakbym zaglądała przez okna do obcych domów... Ale po jakimś czasie zrozumiałam, że te okna są przez gospodarzy uchylone, albo całkiem otwarte i zapraszają mnie do środka, więc nie naruszam niczyjej prywatności. Spotkałam też na forum tyle życzliwych osób a Ty byłaś jedną z pierwszych. Cudownie, że każdy znajduje tu to czego potrzebuje. Pozdrawiam i ściskam mocno B.

____________________
Ogródek z psem
betysia 21:23, 28 sie 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
alez zdjec narobilas Izo-Konstancjo mila...
zrelaksowana grzebaniem w ziemi...to akurat rozumiem, ale kiedy ty to wszytko robisz...podziwiam, uwielbiam podczytywac... to drugie tez... wciagnelam sie na maxa!!!!
cudnosci pokazujesz autorko pieknych zdjec z pieknego ogrodu...
spokoju i dobrych duszyczek wokol - buziaki!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Daneczka69 22:24, 28 sie 2012


Dołączył: 19 cze 2012
Posty: 300
Witaj Izo

Dziś wreszcie skończyłam czytać i oglądać Twój wątek. U Ciebie jest fantastycznie czarodziejsko! Podoba mi się straszliwie pisanie Twoje i ogród i dom i... cała reszta Uwielbiam tworzoną przez Ciebie atmosferę i, czy chcesz tego czy nie , zamierzam się nią napawać nadal

Pozdrawiam serdecznie,
Danka.

P.S. A Tojeść, którą zachwyciłam się z miejsca wypatrzywszy ją po raz pierwszy właśnie u Ciebie, dodaję do mojej listy chciejstw w moim przyszłym ogrodzie. Co prawda wciąż jeszcze w mojej wyobraźni on ale dzięki ogrodowisku i osobom podobnym Tobie, czuję się dobrze, przynajmniej w teorii, przygotowana
____________________
Pozdrawiam, Daneczka :)
Mala_Mi 08:07, 29 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Konstacjo... miłośnikow Twojego pisania jest bardzo wiele.... ja też uwielbiam czytać..... zawsze sę usmieję i mam nie mniej dobry humor jak po obejrzeniu porcji cudnych zdjeć kfiatków... a u Ciebie jedno i drugie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 08:11, 29 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
I niedługo będziesz miała kolejną towarzyszkę do kompletu JUż kawałek czeka na wysłanie... tylko adresa pilssss potrzeba, bo nie chce mi sie szukać, gdzie go zapsiałam....

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies