Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Madzenka 00:11, 27 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
agata_chroscicka napisał(a)
A mnie jednak się wydaje, że jest coś niesmacznego w chęci pokazywania obcym ludziom swojej nowej fryzury po to tylko, aby napawac się owymi pochlebnymi komentarzami! Cos takiego ma swoją nazwę kliniczną, ale nie chcę być niemiła. Czy na prawdę mało istotny, chwilowy, zachwyt obcych ludzi to jest to coś, co może poprawić mniemanie o sobie? Jeśli tak, to źle, bardzo źle kochana Izo! Bo być może wystarczy jeden niepochlebny komentarz, równie nieznanej osoby, i czar pryśnie! Może jednak lepiej budować na jakichś bardziej trwałych fundamentach.
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nikt, ale to absolutnie nikt, się ze mną nie zgodzi i spotka mnie zasłużona kara w postaci licznych inwektyw! Trudno:

A czymźe innym jest pokazywanie naszych ogrodów ? Czyż nie robimy tego "aby napawać się owymi pochlebnymi komentarzami" Czy to ma swoją nazwę kliniczną ????

Ale skoro nie jestem zdrowa na ciele i umyśle poodam się leczeniu , na kilka dni oddalę się od forum
Oj Iza rozbawiłaś mnie z tym zdaniem o 3 cm odrostach a tu otrzymalaś taką diagnozę kliniczną
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 00:16, 27 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)

A mnie jednak się wydaje, że jest coś niesmacznego w chęci pokazywania obcym ludziom swojej nowej fryzury po to tylko, aby napawac się owymi pochlebnymi komentarzami! Cos takiego ma swoją nazwę kliniczną, ale nie chcę być niemiła. Czy na prawdę mało istotny, chwilowy, zachwyt obcych ludzi to jest to coś, co może poprawić mniemanie o sobie? Jeśli tak, to źle, bardzo źle kochana Izo! Bo być może wystarczy jeden niepochlebny komentarz, równie nieznanej osoby, i czar pryśnie! Może jednak lepiej budować na jakichś bardziej trwałych fundamentach.
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nikt, ale to absolutnie nikt, się ze mną nie zgodzi i spotka mnie zasłużona kara w postaci licznych inwektyw! Trudno:

A czymźe innym jest pokazywanie naszych ogrodów ? Czyż nie robimy tego "aby napawać się owymi pochlebnymi komentarzami" Czy to ma swoją nazwę kliniczną ????

Ale skoro nie jestem zdrowa na ciele i umyśle poodam się leczeniu , na kilka dni oddalę się od forum
Oj Iza rozbawiłaś mnie z tym zdaniem o 3 cm odrostach a tu otrzymalaś taką diagnozę kliniczną


po dokładnych pomiarach okazało się, że to 4 cm ... w długości łydki to ja bym chciała ... nawet 5 cm ale tak to decyzja podjęta ... jutro dzwonię do Tomasza i niech ład będzie na głowie ...

a i nigdzie nie znikaj ... bo siem załamie ))
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 00:17, 27 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iza będę zaglądać ale przelotem
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 00:20, 27 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
To my z Madżenką przelotem jak ten deszcz co wali za oknem do Cię pozaglądamy, byś się podniosłą na psychice.... i dalej cieszyła sie goździkiem w liczbie 1...a naparstnicami się nie przejmuj.... zaczniesz za rok, jak ci zajmą pół ogrodu ......
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 00:22, 27 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
asc napisał(a)
To my z Madżenką przelotem jak ten deszcz co wali za oknem do Cię pozaglądamy, byś się podniosłą na psychice.... i dalej cieszyła sie goździkiem w liczbie 1...a naparstnicami się nie przejmuj.... zaczniesz za rok, jak ci zajmą pół ogrodu ......


____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
betysia 07:06, 27 sie 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Witaj Izus...kobieto w bialym fartuszku....

a ja jak pisalam ostatnio zaczynam nadrabianie zaleglosci na ogrodowisku po weekendzie od twojejgo watku.... liczylam na jakies streszczenia w pigulce ....ale coz za cudenka ja tutaj zastaje!!!!!
Oj przygody z corcia nie zazdroszcze ale mam nadzieje,ze nozia juz lepiej!!!!
za to zdjecia...noz cudnej urody.... limcia piekna ( na pewno pozbedziesz sie szkodnika po opryskach!!!!).... ujecia twojego tarasu przy porannej kawie...oj tak klimatrycznie i nastrojowo....... no ale mnie chyba najbardziej ujal a raczej zaczarowal ten GOZDZIK... jakiez niespotykane cudenko albo ja taka zacofana gozdzikowo jestem,ze nie orientuje sie w ich rozniastych odmianach hihi.... dzieki Tobie pokochalam gozdziki a tego bede szukala... chocbym miala po niego do Ojczyzny sie wybrac!!!!!!!!!
..pocztalam o poczatkach...czyli odkryciu przez Was ogrodowiska... uwielbiam takie wspomnienia....

no i .... no wlasnie, albo ja nic nie widze albo musze jeszcze raz nadrobic te 8 stron , ktore Ci w cudowny sposob przybylo przez weekend...ale nie moge doszukac sie adresu bloga wpomnianej przez Ciebie Mimi.... Twoj opis jej bloga niezmiernie mnie zachecil i rozpalil moja ciekawosc jakiez cudenka moge u niej znalezc...uwielbiam wrazliwe oko i taka sama dusze a wydaje mi sie,ze wlasnie o tym "w skrocie" pisalas ....

moim skromnym zdaniem .... kazdy odbiera rozne wpisy przez swoj wlasny pryzmat... mnie akurat bardzo podobal sie twoj post na temat bloga owej MIMI...bo wyczulam tam wrazliwa dusze.... ale tak jak zaznaczylam to tylko moj odbior z ktorym nie wszyscy musza sie zgadzac... niektorzy ukrywaja sie pod "pieknymi obrazkami" i latwo im oceniac innych, dodajac rozne komentarze... taka to specyfika internetowych for...to niby ich prawo ..ale ...no wlasnie... mi tez nie zawsze sie wszytko podoba i dlatego przestalam odwiedzac ( bez zlosliwych komentarzy z wlasnej strony) " niektore watki"...ze wzgladu na" roznice postrzegania tego co w zyciu wazne"...
w temacie blogow... ktore obnazaja dusze wlasciciela, jego spostrzeganie swiata...i jego osobe.... chyle czola, bo wiele osob czesto nie stac na" pokazanie sie"... ale zdecydowanie stac je na "szerokie" komentowanie i krytykowanie- tego akurat nie lubie i zwyczajnie unikam zarowno w internecie jak i na codzien ...

p.s
kobieto szalona czy moglabys mi podac link do Mimi i .... swojego bloga... to prosze ja, spragniona i ciekawa dusza z daleka...
Milego tygodnia ...i do zobaczenia niebawem papappa
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Mala_Mi 07:31, 27 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484

chyle czola, bo wiele osob czesto nie stac na" pokazanie sie"... ale zdecydowanie stac je na "szerokie" komentowanie i krytykowanie


oj tam, oj tam...nasza narodowa cecha.. znamy się na wszystkim i wszystko wiemy najlepiej....

A Iza próbuje dorównać szefowej... jak zrobić śliczny mały ogródeczek... bo duzy ogród to żadna sztuka.. sztuka stworzyć piekny tam gdzie inni nawet nie pomyśleli by, ze sie zmieści kupa pieknych kompozycji i nasadzeń...... Dzięki temu minaturyzmowi.... zauważa sie piekno każdego kwiatka.... i nad każdym się pochyli...... może warto "zredukować" ludzi by nad każdym się mieć czas zatrzymać i ujrzeć jego piękno .......
Cholerka, ja nie mam natury lirycznej i romantycznej..ale Betysia jakoś tak zawsze na mnie działa....... że zaraz jakieś refleksje.....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Przetacznik 09:21, 27 sie 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Izo- tak piszę to świadomie ; ) dziękuję, ze poświęciłaś mi tyle uwagi i odpowiednio pocieszyłaś, naprawdę zachwycam się tym, że można wyzbyć się poczucia "dziecinady" i spędzać czas na upiększaniu swojej rzeczywistości i przekazywaniu tego innym... Jakoś zawsze myślałąm, że nie warto tego robić bo to właściwie niepotrzebne... a zarazem od zawsze zwracam uwagę na to co według mnie piękne i od zawsze właściwie "dekoruję" bo to sprawia mi przyjemność. Teraz zaczęłam zabawę ze zdjęciami i to mi daje nowe radości.
Jestem z natury optymistką, może nawet idealistką i nie stronię od poczucia humoru, za to zdecydowanie stronię od maruderstwa i narzekactwa tak jak i Ty właśnie. Tylko coś mi się ostatnio porobiło - pozazębiały się takie różne niemiłe sprawy i kazały mi przygiąć karku, bez większych możliwości przeciwstawienia się. No cóż a przyginanie karku jest okropnie niewygodne, a w sztuce cierpliwości i to cierpliwości długodystansowej to biegła jestem raczej z pozoru. I jak mnie tak przygięło to się wnerwiłam, że ja chcę być uśmiechnięta, piękna i energiczna, a nie zniechęcona i zmęczona. Do tego wkurzyli mnie różni ludzie, i choć to ich problem, że są tacy głupi to jednak przykro bo zawiodłam się w mojej naiwności, inaczej ich wcześniej postrzegając.
No a patrząc na blogi takie jak Twój, Any, Arcobaleno i Mimi właśnie (Mimi z włosami czy bez włosów) ( wygląda rzeczywiście pięknie) patrząc na nie , właściwie pierwszy raz w życiu coś takiego widząc...
...może już czas kupić sobie maszynę do szycia, może czas jeszcze bardziej robić co się chce niż dawniej?
I z tym wnioskiem i niezrozumiałym ale pełnym satysfakcji zawołaniem: "śmierć frajerom! " oddalam się z podniesioną głową : )

o tak podniesioną!
____________________
hanka_andrus 10:00, 27 sie 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zycie jest corridą! Trzeba je za rogi i o glebę! A oklaski? Same w duszy zadźwięczą!
Miłego dnia Weroniczko!
Kwiatek dla Ciebie!

Widzisz jak szybko leci? Aż ostrość zgubił!
Buziaczki!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
renatamama3 13:13, 27 sie 2012


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Witam Izo w Twoim ogrodzie który zapowiada się pięknie ,róże ,lawenda kamień,drewno ,wiklina to co lubię prostota,naturalizm .

____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies