Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

kwiatholandii 08:29, 10 lip 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405



Świetny pomysł z tą rabata. No ale Iza ta ściana to super pomysł.Pacnij ją do końca na biało. Super. no i te drzwi pasują do tego stylu jak ulał. W wyobraźni widzę toNasze ulubione zdjęcie, które mi przesyłałaś.

____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
polichlorek 08:45, 10 lip 2013


Dołączył: 04 maj 2012
Posty: 296
kwiatholandii napisał(a)



Świetny pomysł z tą rabata. No ale Iza ta ściana to super pomysł.Pacnij ją do końca na biało. Super. no i te drzwi pasują do tego stylu jak ulał. W wyobraźni widzę to Nasze ulubione zdjęcie, które mi przesyłałaś.



PIĘKNIE!!!
ściana rewelacyjna, te drzwi.. super styl!
ehh.. zazdraszczam!
____________________
polichlorek Ala - Mój ogród - złe dobrego początki Sezon ogród
Konstancja30 21:47, 10 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Macham na dzień dobry!


... a ja potfffór jeden macham na wieczór dopiero ... wybacz ale miałam dziś dzień mocno zaczęty ... wyrzut adrenaliny był ))) ... zawodowy ... dwa dni pod rząd jakby siem zastanowić ... przezyłam ale było ciężko ...

ja oślepłam czy rabaty z szałwiami ciągle nie ma ??? ... khmmmmmmmm ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 21:54, 10 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Moniczko ... Alu ...

ten kawałek cegły - bielszy kawałek to niestety nie mój pomysł a ślad po wyburzonej rezydencji z początku wieku ))) (Ania Asc miała okazję widzieć ów cud jeszcze ) ... drzwi to kiedyś dzrwi wewnętrzne do pokoju ... teraz zewnętrzne się zrobiły i pewnie je rodzice wymienią ... a ja je uwielbiam ... stare (odrestaurowane 15 lat temu) dwupołówkowe drewniane drzwi ...

byt ceglanej ściany tu akurat też pod znakiem zapytania bo to stary dom ... mur ma 60 cm !!! ... ale to 60 cm ciepłe inaczej ... rodzice będą chcieli dom ocieplić ... wewnątrz są duże i wysokie (3.30 ) pokoje może będą ocieplać od środka ... to zależy czy wygra pionowa ścina z ogrzewaniem wodnym ...

czas pokaże ... tymczasem jest cegła i cieszy mnie to bardzo ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:30, 10 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
raport z areału ...

obcięłam to wczoraj zostawiłam z nastek bo obłe wredziuchy dojadły ... coś tam jeszcze wypuściły mają małe listki mam nadzieję, że dopracują ... w końcu powinny ... kofam je ... karmię więc jakaś wdzięczność powinna być

przekwitła tawuła arendsa jeżeli gościowi nie przekłamałam godności ... nie wiem czy wątpliwej urody kwiat przekwinięty mogę ciachac czy na coś ... bo tych roślinek ciągle na coś siem czeka ... więc czy np mam czekać ...

rozsiały się nieprzytomnie lubieżnie niezapominajki ... kiedyś się tym irytowałam teraz już nie ... przy remoncie gruntownym rabaty (bo taki jest planowany ) ... niezapominajki trafią na swoją rabatę i dostaną do towarzystwa tulipanki ... ma to obowiązek na przyszłą wiosnę zachwycić mnie wyglądem ...

paprocie się rozrosły jak gupie ale ja je uwielbiam ... niech rosną ... życzyłabym sobie takiej samej postawy od host ale one jakoś myślą nad tym a nie czynią swej powinności )))

jeżówka ... kwitnie jeżówka ... jeszcze nie mogę wyczaić jaki będzie miała kolor ... Anek miałaś jakieś limonkowe ... bo środek mi na limonkowy wygląda ...

albo za długo siem gapiłam na horti ... limlajtka szaleje ... ma tyyyyyyyyle kfiatków (jak na drugoroczniaka ) ...

zdjęć powyżej opisanego nie mam ... pracowałam ... odurzona muggą ... ja odurzona ... komary nie specjalnie ale w karegoriach olimpijskich to dziś wygrałam z nimi jednak ja ... mam tylko ze 100 ukąszeń a normalnie to w tysiaczkach było ))) ...

zdjęcia mam za to ...


jej ... jest cudna i napatrzeć siem na nią nie mogę

EDEN ROSE







____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
ka1sia 22:40, 10 lip 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Izuś, ja tak ni z gruszki ni z pietruszki, ale znalazłam jeszcze fotki z ogrodu Danusi, więc Ci przypomnę te cudne chwile

tak witałaś się z Danusią



a tak Adamo z Bociusiem



taka szczęśliwa byłaś w Bukszpanowym



i tak pięknie sobie odpoczywalaś





____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Konstancja30 22:47, 10 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Kasiu ale micha się uśmiechnęła do tamtej soboty ... a właśnie przed jakąś godzinką tak sobie pomyślałam ... szkoda, ze nie mam zdjęć jak witam się z Daną ... no i mam ... buźka ...

no a zdjęcie Adamo i Boćka ... wiekopomna chwila )))))) ... oprawimy i powiesimy )))))))) ... kto by pomyślał, że tych dwoje widziało się pierwszy raz w życiu ))))))))))) ... a może ktoś zrobił jak Adamo witał siem z Madżenką ... bo jak siem witał z Anulą to sama machnęłam ... a jak z Kasią zgifowała Bogdzia ... ...

zaraz w sumie to dla jakich kfiatków on tu siem tak zadomowił ))))))) ...

muszę sobie zgrać te zdjęcia ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
ka1sia 22:50, 10 lip 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Konstancja30 napisał(a)
Kasiu ale micha się uśmiechnęła do tamtej soboty ... a właśnie przed jakąś godzinką tak sobie pomyślałam ... szkoda, ze nie mam zdjęć jak witam się z Daną ... no i mam ... buźka ...

no a zdjęcie Adamo i Boćka ... wiekopomna chwila )))))) ... oprawimy i powiesimy )))))))) ...

muszę sobie zgrać te zdjęcia ...



no to cieszę się, że troszkę radości Ci sprawilam to fotki, ktore Przemek robił telefonem i teraz sobie o nich przypomniał
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Mala_Mi 22:53, 10 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jeżówka może być biała
Moja limonkowa , a raczej w jej rejonie gdzie jest z 5 innych jest kilka siewek, ale tych jeszcze nie ruszałam i nie rozdawałam, bo sama jestem ciekawa co z tego wyrośnie.. czy powtórzy cechy matki (i która to matka, co mi dzieciątka na rabatę puściła), czy pójdzie na manowce i cofnie sie do genów jakiej praprapra babki.....
Jak limonkowy środek to może być biała, ale różowe też na początek maja zielone
Tu masz w różnym stadium moje tegoroczne..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Evchen 22:58, 10 lip 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
matkomatko ... Izo ... Edenka jest cudna. Dlaczego ja nie mam Edenki?... ktoś odradzał, że kapryśna, a Ty tu takim pąkiem po oczach ... Edenka to pnąca czy rabatowa, bo ja już się gubię w szczegółach.. i gdzie to cudo z tyloma pąkami kupiłaś?...
Zachorowałam...
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies