Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest ściernisko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest ściernisko...

Dasia 23:12, 20 kwi 2013


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
Jak tam lobelia? Pewnie już kwitnie
____________________
Biały domek pod lasem
nl_kinia 08:44, 21 kwi 2013


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 310
Madzia - dzisiaj to tylko LB (leżenie bykiem) i rowery
Dasiu lobelia stanęła, bo ją odkryłam, a od dzisiaj razem z pomidorami i celozją będą się hartować. Niech jeszcze nie kwitnie, bo nie mam koncepcji z czym ją połączyć
____________________
Kingi ogrodowe początki
JoannA 10:24, 24 kwi 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
nl_kinia napisał(a)
witam poświątecznie
dzięki Zbyszek! muszę poczytać o tych odmianach

a tymczasem trochę zieloności z parapetu
celozja



oraz lobelia

ze storczykiem


a na dworze nadal śnieg ...

Kinga, jestem pod wrażeniem twoich zieloności z parapetu, lobelia imponująca
pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
beta 22:33, 24 kwi 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Kinga..co u Ciebie słychać?..
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
nl_kinia 15:36, 19 maj 2013


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 310
przepadłam w warzywniku

przeszłam Wasze ogrody, pozachwycałam się pięknymi roślinami i stwierdziłam, że ja nie mam się czym pochwalić bo wszystko co jest u mnie małym zielonym cudem u Was jest już dorodne i piękne i na dodatek jeszcze kwitnie, o!
dlatego pokażę tylko moje maleństwa ...

łubin z nasionek wysianych jesienią



aha, umawiamy się, że nie patrzycie na chwasty bo od 3 tyg nie spadła ani jedna kropla deszczu, więc nie bardzo mam jak plewić, żeby nie obrywać samych wierzchów...

conika i wrzosy, które nie wiem jak długo wytrzymają z nornicą podkopującą je noc w noc



agrest oblepiony owocami i porzeczki - wszystko zaatakowane przez COŚ, chyba mszycę



____________________
Kingi ogrodowe początki
nl_kinia 15:48, 19 maj 2013


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 310
truskaweczki, mimo że malutkie, to kwitną jedna w jedną, mam nadzieję, że tak samo będą owocowały



czosnki wiosenny i jesienny - ilekroć oglądam to zdjęcie tyle razy przypominam sobie, że miałam już im pozdejmować ochraniające sznurki



oraz część warzywnika z regularnymi grządkami i zielnikiem, jeszcze nie skończony, bo bez pomidorów i arbuza.



największe zaskoczenie tegoroczne to pietruszka, która skiełkowała jak szczoteczka po 2 tyg(!) od wysiewu - co roku czekam na nią dobry m-c, albo i dłużej!
____________________
Kingi ogrodowe początki
nl_kinia 15:55, 19 maj 2013


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 310
no i kilka grządek z bliska sałata, bób, groch i jasiek

____________________
Kingi ogrodowe początki
Marlenaa 14:35, 20 maj 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Kinga nie jesteś sama u mnie też na razie nie ma się czym zachwycać, ale przecież te nasze maleństwa w końcu urosną i będzie pięknie A warzywnik jaki duży, oj jest pracy na takich powierzchniach, ściskam
____________________
krowy, staw i my
TheMagda 10:07, 21 maj 2013


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
Widzę, że warzyw to Ci w tym roku nie zabraknie!!
Podziwiam i zazdroszczę.

Łubin mi się też bardzo spodobał, będziesz mieć z niego pożytek
____________________
Magdalena: Moje ogrodowe przedbiegi PART I : planowanie ogrodu Piszę zawsze w krótkich żołnierskich słowach :D
beta 21:39, 21 maj 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
hej Kinia...podziwiam Cię kochana....taaaaki warzywnik...całą rodzinę możesz obdzielić...ale pod warunkiem, że plewić pomogą....duuuużo siły i wytrwałości życzę....możesz byc z siebie dumna.....

pozdr
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies