Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

siaaska 12:11, 21 lip 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Piękny raj stworzyliście na tym dzikim zakątku który też miał swój urok
Podziwiam Was za ogrom wykonanej pracy. Stworzyliście wspaniałe miejsce
Będę zaglądać
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Enya73 21:34, 21 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Dziekuję dziewczyny za odwiedzinki i naprawdę miłe komplementy. Jak tylko znajdę chwilkę wpadnę i do was z rewizytą
Ja dziś do południa oczywiście siedziałam w ogrodzie O 16.00 wpadli sąsiedzi z ciastem na małą kawkę i chwilkę pogadać, a późnym popołudniem wybraliśmy się ze znajomymi na rowery i niedawno wróciliśmy. Zrobiliśmy ponad 30 km po okolicznych lasach i polach. Żałuję, że nie wzięłam ze sobą aparatu, ale po powrocie z wakacji na pewno przy najbliższej okazji to nadrobię. Odkryłam nowe piękne miejsca, które myślę warto pokazać.

Miłego wieczoru

____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
JulkAd 22:15, 21 lip 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Anitko przyszłam na kolejny spacer do Twojego ogrodu, a tu smutne wieści po wichurach i połamana katalpa, przykro mi, buuu...szkoda duża. Mam nadzieję, że chociaż dzisiejsza pogoda wywołała choć cień uśmiechu po stracie.

Piecz zatem urodzinowego placuszka dla Córci (tak na marginesie: czy Twoja Latorośl też ma burzliwy moment w swoim życiu, czy tylko moje 15-letnie dziewczę ma trudne chwile
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Borbetka 22:27, 21 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Zaczęłam czytać Twój wątek i tak zostałam do końca. Relację z powstawania ogrodu czyta się jak książkę, z wielkim zainteresowaniem, ba ... podnieceniem nawet . Ukłony dla Was (tutaj także dla M.) za trud, wysiłek i to, że zrobiliście to sami. Jedynie poza Wami muszę pochwalić brukarzy. Oglądając Twoje zdjęcia nasuwa mi się myśl, że jacy oni są ... różni i różniści, zdjęcia przed i po są wielkim pocieszeniem dla serc ogrodników. Ta kostka jest po prostu wspaniała, zwłaszcza te obrzeża, skarpy stworzone z kamienia. Jednym słowem kamień wraz z roślinami to podstawa pięknego ogrodu. Zazdroszczę Wam też wody, ja niestety nie mam jej, bo nie ma chętnego na opieką nad nim. Może kiedyś namówię mojego M. na to ... kiedyś.
Rozpisałam się, ale wątek jest tego wart. Będę podglądać poczynania i jeszcze raz ukłony dla wykonawców i właścicieli jednocześnie tak wspaniałego ogrodu.
p.s. musiałam przejeżdżać niedaleko Was ostatnio, w Bielsku-Białej byłam - jeśli się nie mylę oczywiście.
____________________
borówcowy wizytowka
Enya73 23:02, 21 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
O Julito, różnie to z nią bywa, tzn. miewa swoje humory! Jak ja to mówię - strzela focha
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
agata_chrosc... 23:08, 21 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Przyjemnie pomarzyć!
____________________
ogród w Holandi
Enya73 23:11, 21 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Borbetka napisał(a)
Zaczęłam czytać Twój wątek i tak zostałam do końca. Relację z powstawania ogrodu czyta się jak książkę, z wielkim zainteresowaniem, ba ... podnieceniem nawet . Ukłony dla Was (tutaj także dla M.) za trud, wysiłek i to, że zrobiliście to sami. Jedynie poza Wami muszę pochwalić brukarzy. Oglądając Twoje zdjęcia nasuwa mi się myśl, że jacy oni są ... różni i różniści, zdjęcia przed i po są wielkim pocieszeniem dla serc ogrodników. Ta kostka jest po prostu wspaniała, zwłaszcza te obrzeża, skarpy stworzone z kamienia. Jednym słowem kamień wraz z roślinami to podstawa pięknego ogrodu. Zazdroszczę Wam też wody, ja niestety nie mam jej, bo nie ma chętnego na opieką nad nim. Może kiedyś namówię mojego M. na to ... kiedyś.
Rozpisałam się, ale wątek jest tego wart. Będę podglądać poczynania i jeszcze raz ukłony dla wykonawców i właścicieli jednocześnie tak wspaniałego ogrodu.
p.s. musiałam przejeżdżać niedaleko Was ostatnio, w Bielsku-Białej byłam - jeśli się nie mylę oczywiście.


Witaj Borbetko, naprawdę to miłe, co napisałaś i zachęcające, żebym jednak zaczęła pisać swojego bloga. Na razie mam tylko powitalną stronkę. Zbieram się z tym pomysłem już od kilku lat. Nie chcę w nim pisać o sobie, bo nie jestem specjalnie ciekawym "obiektem", ale generalnie mam taką potrzebę, żeby pokazać ludziom piękniejsze strony Górnego Śląska

Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Enya73 23:30, 21 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Sernik upieczony, to mogę iść spać. Reszta przygotowań jutro rano Padam z nóg po tym rowerze. Dobrej nocki wszystkim nocnym markom
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
AniaK 23:43, 21 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Ach Włochy, uwielbiam, ostatnio jestem zakochana w Toskanii, mogłabym tam mieszkać
Dobrej nocy Anito
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
beta 09:59, 22 lip 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
AniaK napisał(a)
Ach Włochy, uwielbiam, ostatnio jestem zakochana w Toskanii, mogłabym tam mieszkać
Dobrej nocy Anito


to jest nas więcej

w przyszłym roku musowo tam na wakacje
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies