Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

staszek720 13:50, 24 wrz 2012

Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 1
Witam.

Mam na imię Staszek,jestem już daleko po "30-stce" bardzo lubię Przyrodę
i również ogrody,ale moja wiedza w tym temacie jest słaba.
Od jakiegoś czasu przeglądam to forum i zainteresowało mnie!
Daniela 15:26, 24 wrz 2012


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 4
Dzień dobry,
jestem ogrodniczką z zamiłowania. Mam 50 lat.
Uprawiam działkę rekreacyjną (ROD) oraz niewielki ogródek ozdobny przy domu (w Gdańsku). Pojawiłam się na tym forum ze względu na swoje zainteresowania formowaniem drzewek iglastych. Tutaj znalazłam potrzebne wiadomości. Postanowiłam się zarejestrować i działać oficjalnie.

Serdecznie pozdrawiam
____________________
Gardenarium 22:17, 25 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Staszku, koniecznie nas częściej odwiedzaj i pokazuj zdjęcia, pewnie lubisz fotografować przyrodę. Albo pytaj, czytaj artykuły, na pewno coś nowego się dowiesz

Zapraszamy do założenia swojego wątku albo wklejaj fotki w wątkach o roślinach.

Danielo, także witaj, mamy sporo działkowiczów na forum, pytaj a podlinkuję Ci interesujące tematy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
gusian 21:54, 26 wrz 2012


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 12
Witajcie wszyscy.
Od pewnego czasu zaglądam na forum, które jest skarbnicą wiedzy. I postanowiłam się ujawnić żeby móc zadawać Wam miliony pytań, które mnie dręczą
Od dwóch lat mieszkam na wsi wraz z mężem i dwójką małych synków. Dzieci nie ułatwiają mi pracy w ogrodzie, ale na pewno uczą pokory i wytrwałości...
Mamy 1,5 ha ziemi, póki co większość to łąki, mały dziki lasek, górki i pagórki, teren jest bardzo urozmaicony... W przyszłości ten ugór planuję zamienić w wielki i piękny ogród, ale czy mi to wypali???
Obecnie mam przydomowy warzywniak, młody sad i duże podwórko, do którego ograczniczam moje ogrodowe ambicje.
Jestem totalnie zielona jeśli chodzi o ogród, Do tego stopnia, że jak mi znajomi wręczają sadzonki kwiatów to sadzę je gdziekolwiek, bo nie wiem jak będą wyglądać. z tego powodu moje tegoroczne rabatki przede wszystkim szokowały chaosem.
Ale pomału się uczę, za rok powinno być lepiej.
Założę własny wątek ze zdjęciami, jak już będę się miała czym pochwalić.
Cieszę się, że na Was trafiłam
____________________
Jagienka
Adasko 14:25, 02 paź 2012


Dołączył: 30 wrz 2012
Posty: 8
Witajcie Wszyscy Pasjonaci i Zawodowcy Ogrodowicze!

Założyłem mój profil tutaj w niedzielę przede wszystkim po to aby już nie podglądać w tajemnicy różnych wątków i wypowiedzi tylko aby móc dzielić się i czerpać z umiejętności, doświadczeń a czasami po prostu móc posłuchać (poczytać) drugiej osoby i spróbować razem znaleźć rozwiązanie różnorakich sytuacji...

Jestem leśnikiem, który od dziecka każdą wolną chwilę spędzał w ziemi, początkowo ulubionymi zabawami były takie w błocie na działce u dziadków, następnie podpatrywanie i zakochiwanie się w pracach ogrodowych, nauczyłem kochać się przyrodę, ....nauczyłem kochać się i znać wartość swoją i otaczających mnie ludzi! Skończyłem studia leśne, przez trochę pracowałem w swoim zawodzie, teraz już w miejskiej dżungli

Moje pasje i zainteresowania realizuję na 6m2 balkonu gdzie szaleje z różnymi pomysłami, co chwilę innymi...wiadomo, chciałbym mieć maksymalną różnorodność a balkon nie jest z gumy hehe

Cieszę się, że mogę pracować w ogrodach moich bliskich i znajomych mi osób, tam znajduję większą powierzchnię do popisu, znajduję chwile dla siebie i tylko siebie...pewnie zrozumiecie co mam na myśli!

Myślę, że dobrym pomyłem byłoby zrobienie kilku fotek "mojego dzieła" i podzieleniem się z Wami.

Wierzę, że to będzie bardzo owocowy czas, kiedy będziemy dzielić się Naszymi radościami!

Pozdrawiam

Adaśko


____________________
Dlaczego jesteśmy bardziej uśmiechnięci od innych? Mamy wspólną "zieloną pasję", która czyni Nasz Świat piękniejszym, pełnym nadziei :-)
malwes 16:21, 02 paź 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
Gusjan, Adam
Witamy bardzo serdecznie. Zobaczycie wkrótce jak bardzo wciągające jest to forum. Zakładajcie koniecznie swoje własne wątki .

Gusjan - masz całkiem sporą działkę. To jest potencjał - nie martw się, że nie masz jeszcze ostatecznej koncepcji. Powolutku, z czasem i doświadczeniem, ułożysz sobie te układankę bez większego trudu. Tutaj znajdziesz wiele inspiracji a i pewnie niejedną pomocną dłoń.

Adam, mimo, że to będzie wątek balkonowy (a mamy tu już przynajmniej jeden taki) - śmiało wskakuj z wątkiem do sekcji "Nasze Ogrody". Wstawiaj fotki, będziemy podziwiać. I bardzo podoba mi się Twoje motto na dole podpisu.....
____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
Carterka 08:35, 04 paź 2012

Dołączył: 04 paź 2012
Posty: 3
Witam
Zachęcona przez Panią Danute odważyłam się dołączyć do grona Ogrodowiska .
Pozdrawiam wszystkich i już piszę pierwszy list z pytaniem
Carterka
Mariusz 12:42, 08 paź 2012


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Witam
Jestem ogrodnikiem z zawodu i zamiłowania. Od 20 lat praca przy roślinach wypełnia mi większość każdego dnia. Pasjonuję się głównie w roślinach wodnych i bagiennych.
Śledzę strony forum już od dłuższego czasu.
Przywodzi mnie tutaj wasze bogate doświadczenie, piękne ogrody, chęć obcowania z wami i podpatrywania waszych pomysłów. Interesuje mnie nowoczesna infrastruktura ogrodowa i wszelkie pomysły z nią związane. W tej części wiedzy zostałem daleko z tyłu, myślę, że tutaj wiele się nauczę.
Pozwolicie jednak, że na początku swojego pobytu, oddam się lekturze .
Mariusz
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Milka 12:44, 08 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Witam Mariusza i Carterkę na pewno wam się tu spodoba
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gardenarium 22:09, 08 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja także witam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies