Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

ArekJ 16:36, 10 paź 2012


Dołączył: 10 paź 2012
Posty: 33
Dzień Dobry Wam!
Mam na imię Arkadiusz, pochodzę z Kaszub a mieszkam na południe od Wrocławia.
Spróbuję Was "zamęczyć" swoimi ogrodniczymi rozterkami, bo rad raczej się nie odważę jeszcze dawać Chyba, że informując o swoich błędach...
Lat mam lekko z ponad 35, a ogród tworzymy z żoną od 1 maja 2011. No zobaczymy...
____________________
Martek 16:40, 10 paź 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
ArekJ napisał(a)
Dzień Dobry Wam!
Mam na imię Arkadiusz, pochodzę z Kaszub a mieszkam na południe od Wrocławia.
Spróbuję Was "zamęczyć" swoimi ogrodniczymi rozterkami, bo rad raczej się nie odważę jeszcze dawać Chyba, że informując o swoich błędach...
Lat mam lekko z ponad 35, a ogród tworzymy z żoną od 1 maja 2011. No zobaczymy...


Witaj Arku
Jak miło się czyta "Ogród tworzymy razem z żoną ..."
Powodzenia
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Gardenarium 22:39, 17 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Już się poznaliśmy na wątkach rozpoznawczych
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Marlenaa 21:21, 21 paź 2012


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Witam wszystkich bardzo serdecznie, a w szczególności szefową Danusię
Trafiłam na ogrodowisko po wpisaniu w wyszukiwerkę "rabata z iglakami". Wskoczyłam wprost do ogrdu Sylwi - Ogród Sylwii od początku ........ i stało się ogrodowisko mnie pochłonęło. Chciałam odwiedzić wszystkie wasze ogrody, jednak szybko się zorientowałam, że to nie możliwe (udało mi się kilkanaście )
W końcu postanowiłam się zarejestrować, aby móc zostawiać ślad w waszych wątkach i oczywiście pytać, gdy nadejdzie czas.
Moja wiedza ogrodnicza nie jest powalająca, ale kocham przyrodę i marzę o pięknym ogrodzie.
Jestem szczęśliwą posiadaczką 40 arowej działki, na której budujemy z mężem dom. W przyszłości ogród będzie zajmował około 30 arów, reszta to 2 stawy (jeden do zlikwidowania). Mając tyle działki do zagospodarowania pozwolicie, iż będę szukała inspiracji w waszych ogrodach.
Na koniec muszę to dodać: to JEDYNE FORUM w Polsce pełne tak ŻYCZLIWYCH i WSPANIAŁYCH ludzi. Jest na to chyba tylko jedno wyjaśnienie: ludzie kochający przyrodę, są dobrzy z natury
Pozdrawiam.


____________________
krowy, staw i my
Gardenarium 23:16, 22 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Marlenko, jestem zaskoczona bo mamy artykuł o iglakach, a tu ogród... ale dlaczego?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Marlenaa 11:30, 23 paź 2012


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Gardenarium napisał(a)
Witaj Marlenko, jestem zaskoczona bo mamy artykuł o iglakach, a tu ogród... ale dlaczego?

Czasem internet zaskakuje, ale to dobrze dzięki temu trafiamy w ciekawe miejsca
____________________
krowy, staw i my
dorkow0 00:12, 24 paź 2012


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Witajcie... Patrzę na Wasze ogrody już jakiś czas... Dopiero teraz nabrałam odwagi żeby powiedzieć Wam Witam... Mam na imię Dorota i mieszkam w Małopolsce... A dokładniej, w okolicach Tarnowa... Jeszcze nie wstawiałam fotek mojego ogrodu, nie mam galerii, ale jak się dokładnie rozpatrzę, jak to zrobić, to pokażę Wam zdjęcia mojego ogrodu i przed ogródka i innych, ważnych dla mnie, fotek... Pozdrawiam Was serdecznie... Dorota...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Gardenarium 20:13, 25 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Dorotko, brawo za odwagę, ale nie jesteśmy tacy straszni
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Qba 12:32, 29 paź 2012

Dołączył: 29 paź 2012
Posty: 2
Witam wszystkich

No więc mam na imie Jakub i jestem ze Śląska...
Od dłuższego czasu przeglądam fora,galerie ogrodnicze, bo bardzo interesuje sie roślinnościa.
Niestety nie mam ogrodu choć bardzo bym chciał...Mieszkam w bloku.
W domu mam kilka roślin... Podobają mi sie cytrusy
No i powinnem dodac, że jestem nastolatkiem. Pozdrawiam Serdecznie
____________________
Gardenarium 16:38, 30 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Kubo, nasze Ogrodowisko to przedział wiekowy ze znaczną rozpiętością, zarówno dla młodych jak i dla starszych osób. Średniacy też są... Najmłodszy wiekowo to chyba jest Sebek - doświadczony już ogrodnik, chociaż jeszcze uczeń .

Powiem Ci, że warto tu być bo zawiązują się przyjaźnie, mamy spotkania w ciekawych ogrodach i wycieczki do Anglii. Jeśli chcesz to prześledzić, to obserwuj wątki w dziale "Spotkania".

Zapraszamy do założenia swojego wątku, będziesz miał lepszy kontakt forumowy Nawet jeśli to tylko kilka roślin domowych

Moja historia fascynacji ogrodnictwem wzięła się w wieku 14 lat. Jeśli chcesz o niej poczytać, zapraszam http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/116-ogrodnictwo-czym-jest-dla-mnie

Oprócz wątków o ogrodach są wątki tzw. tematyczne na dole spisu wątków, rośliny domowe też są
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies