Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

sylwia_slomc... 22:53, 02 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
vita napisał(a)
Wstaję dzisiaj rano, otwieram okno w łazience, patrzę! Jeszcze raz patrzę i chyba widzę Maję? Maję w ogrodzie sąsiada! Ale dzień! Podpatrywałam bo jak inaczej? Parę fotek zrobiłam, szkoda, że nie mogę pokazać. A może mogę?

Oj jaka szkoda, że nie podeszłaś Się przywitać, te nagrania to z Twojego ogrodu powinni zrobićTrzeba było zaprosićMajka fajna Jest nie gryzie
wypytaj sąsiadkę kiedy jeszcze będą, bo przyjeżdżają nagrywać kilka razy Warto by Twój ogród pokazali bo cudny , wyjątkowy i tyle rarytasów, ale by był odcinek
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:59, 02 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
vita napisał(a)


Dzięki, że zaglądasz Walka z chwastami trwa, bardzo chciałabym już ograniczyć areał tak, by nie być uwiązaną jak jestem. Bo sezon na Belonę mnie ominął i jestem z tego powodu zła. Kluczyki i ułudki od Ciebie ulokowane
Bardzo cieszę się z zawilców, dzięki

No jak ograniczyć, a co z tymi wszystkimi pięknościami u Ciebie Ja Się nie zgadzam choć nic nie mam do gadania
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Martka 18:23, 03 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Vito, sama nie wiem, jak dziś trafiłam na Twój wątek, ale trafiłam i od tej chwili nic już poza nim nie istniało aż do strony 289 Nazachwycałam się, notatek powstał stosik, ogród bardzo intrygujący i pełen smaczków, nasączony Twoim pięknem, marzeniami, pracą, pasją i radością życia. La vita è bella Piękny wątek, a Maja widzę, że jeszcze trochę błądzi...
sierika 20:07, 03 cze 2021

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
Róże trochę podmarzły ale większy pogrom ja zrobiłam jesienią tnąc te wielkie do zera, wkurzały mnie no i musiałam wepchać je w podpory.
Co tam przyszły rok, o nim zimą podumamy o ile pamiętam to była mowa o tym roku, więc jak? U mnie rarytasów brak, ogród jakich wiele ale ja jestem, czy to zły argument
____________________
EwaSierika
antracyt 20:23, 03 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11624
Narobiłaś mi smaka na tą kapustę i rabarbar. Mój w tym roku bardzo ładnie zakwitł
Obuwiki przecudnej urody. Bogatą kolekcję zgromadziłaś i widać, że świetnie się u Ciebie czują.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
ewsyg 20:52, 03 cze 2021


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
sylwia_slomczewska napisał(a)

Oj jaka szkoda, że nie podeszłaś Się przywitać, te nagrania to z Twojego ogrodu powinni zrobićTrzeba było zaprosićMajka fajna Jest nie gryzie
wypytaj sąsiadkę kiedy jeszcze będą, bo przyjeżdżają nagrywać kilka razy Warto by Twój ogród pokazali bo cudny , wyjątkowy i tyle rarytasów, ale by był odcinek


Dokładnie tak samo uważam. Masz taki oryginalny i piękny ogród, grzechem jest, żeby nie widzieli go wszyscy ogrodowo zakręceni. Musze wypróbować z tym bieleniem warzyw. Storczyki obłędne.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
vita 09:32, 07 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
sylwia_slomczewska napisał(a)

Oj jaka szkoda, że nie podeszłaś Się przywitać, te nagrania to z Twojego ogrodu powinni zrobićTrzeba było zaprosićMajka fajna Jest nie gryzie
wypytaj sąsiadkę kiedy jeszcze będą, bo przyjeżdżają nagrywać kilka razy Warto by Twój ogród pokazali bo cudny , wyjątkowy i tyle rarytasów, ale by był odcinek


To zabawne okoliczności były, po co miałam się witać, skoro nie planuję zapraszać do ogrodu? Dzięki za miłe słowa, mnie jednak zupełnie wystarczają fotki ze swojego ogrodu A sąsiad intensywnie buduje ogród od kilku lat i doprawdy ma szansę na stworzenie perełki. Wczesną wiosną lubię siadać na skarpie i patrzeć na ścianę lasu piętrzącego się na wzniesieniu. Jest wyjątkowy, bardzo malowniczy. Samego ogrodu nie widać, bo znajduje się w dolinie i odgrodzony jest wysokim murem. Jestem ciekawa odcinka, i tego, jak Maja go zaprezentuje.

____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 09:42, 07 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
sylwia_slomczewska napisał(a)

No jak ograniczyć, a co z tymi wszystkimi pięknościami u Ciebie Ja Się nie zgadzam choć nic nie mam do gadania


Sylwia, ja nie daję już rady, poza tym nie potrafię 'robić' ogrodu. Każdego roku wiosną wysadzam ok. osiemdziesięciu doniczek, a o czterdzieści więcej zapełniam. Sieję, dzielę, jak chcę zdjęcia robić, to najpierw zbieram doniczki. Teraz jeszcze ciągnie mnie na północ i do jej wszystkich uroków, mało czasu
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
popcorn 09:48, 07 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Crambe maritima, muszę zdobyć gdzieś znowu, może w tym ogrodzie będzie chciała rosnąc? Jakie ma u Ciebie stanowisko?

Takie klosze do bielenia rabarbaru mi się marzą, ech tak je zdobyć gdzieś...

buziaki!!!
____________________
Mój nowy ogródek
vita 09:55, 07 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
Martka napisał(a)
Vito, sama nie wiem, jak dziś trafiłam na Twój wątek, ale trafiłam i od tej chwili nic już poza nim nie istniało aż do strony 289 Nazachwycałam się, notatek powstał stosik, ogród bardzo intrygujący i pełen smaczków, nasączony Twoim pięknem, marzeniami, pracą, pasją i radością życia. La vita è bella Piękny wątek, a Maja widzę, że jeszcze trochę błądzi...


Witaj Martko Jakie miłe słowa, dziękuję. Mam nadzieję, że notatki się przydadzą. Maja wie co robi Mamy wspólne szkółki w których bywamy, też zaglądam do Ryk, Pęchcina. Może na siebie wpadniemy?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies