Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Działka, która kiedyś (może) będzie ogrodem

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka, która kiedyś (może) będzie ogrodem

AlicyaLK 13:55, 31 maj 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
regli napisał(a)
No boska Tylko mam pytanie co ze śniegiem na dachu?


chyba trzeba zrobić lekki spadek, tak jak płaskie dachy domów, nie są przecież 100% płaskie...
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
regli 17:14, 31 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 760
U mnie dzisiaj wykopalisk ciąg dalszy. Właśnie zrobiłam sobie przerwę, bo pleców nie czuję.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3227-dzialka-ktora-kiedys-moze-bedzie-ogrodem
regli 23:14, 31 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 760
Rumowisko wydobyte z ziemi:



i to jeszcze nie był koniec I jeszcze były 3 taczki drobiazgu. Nie wiem czy jutro z łóżka się podniosę. No i co z tym gruzem teraz począć?
I muszę jeszcze Wam wrzucić zdjęcie psa, bo M. i dzieci się oburzyły, że brzydkie pokazałam. No to pokazuję ładne:


____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3227-dzialka-ktora-kiedys-moze-bedzie-ogrodem
AlicyaLK 09:54, 02 cze 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
wow!!! ale gruzowisko!!! Żyjesz dzisiaj??
A modelka piękna
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
reni 10:24, 02 cze 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Faktycznie ogrom pracy..psiak super
____________________
Ogród... reni
madzielena 12:58, 02 cze 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 656
regli napisał(a)


i to jeszcze nie był koniec I jeszcze były 3 taczki drobiazgu. Nie wiem czy jutro z łóżka się podniosę. No i co z tym gruzem teraz począć?


Może masz kogoś kto budowę zaczyna i gruz mu potrzebny?
A co do karmnika, to chętnie przyjmę!

____________________
Magda - Działeczka koło Muzeum
gusiarz 22:09, 02 cze 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Witaj Reglinko - widzę, że nie boisz się ciężkiej pracy - to dobrze, bo zanim ogród stanie się tym wymarzonym... trzeba ciężko orać. Ale na pewno dasz radę - pomożemy i podtrzymamy na duchu kiedy będzie trzeba. Ważne by się nie poddawać i krok po kroku dążyć do celu. Wszystkiego nie przeskoczysz w jeden sezon, ale w końcu sie uda. Wierz w marzenia
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
regli 22:37, 02 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 760
Alu, żyję, ale co to za życie Nie no, żartuję, nie jest źle. Choć akurat wczorajszy deszcz był wybawieniem, bo plecki odpoczęły. Na jutro znowu zapowiadają deszcz, więc nie wiem ile uda mi się zrobić.
Reniu, może i ogrom, ale to jeszcze nie koniec A ja chcę już coś sadzić.
Madziu, karmnik obiecuję dla Ciebie wsadzić do doniczki, ale nie obiecuję, że uda mi się go uchować. Dzisiaj w truskawkach zauważyłam świeżutką kępkę, to może zgodzi się zamieszkać w doniczce, bo jak nie to na kompostowniku wyląduje.
Aguś, wiem, że trza orać, tylko szkoda, że na efekty trzeba długo czekać. Dlatego ja daleko marzeniami nie sięgam. Tylko tyle co na wyciągnięcie ręki. A na pomoc i wsparcie bardzo, bardzo liczę

Zapomniałam w środę napisać, że jak już miałam dosyć gruzu, to zaczęłam moje hosty do doniczek wysadzać i dzielić. Zaczęłam od tych najmniejszych i chyba 3 największe jednak tam zostaną. Posadzę je tylko inaczej. Te niby małe mają takie korzenie, że zużyłam największe doniczki i na te wielkie, to nie wiem jakie musiałabym zdobyć. A czy ktoś wie, czy hosty w doniczkach mogą sobie ot tak na dworze zimować czy trzeba je gdzieś schować?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3227-dzialka-ktora-kiedys-moze-bedzie-ogrodem
AlicyaLK 11:53, 03 cze 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Nie narzekaj! Zobacz ile u mnie do przekopania Szybciej zaczniesz sadzić niż ja! Lepiej Ci??

Macham wesoło z deszczowego Krakowa
I'm singing in the rain... zielono czuję się! hah
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
regli 12:31, 03 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 760
A wcale mi nie lepiej , bo u mnie właśnie pada A poza tym, jak zobaczyłam, jak się zaparłaś z tym swoim projektem, to zaczynam Cię podejrzewać, że jednak u Ciebie szybciej będą zmiany i sadzenie niż u mnie.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3227-dzialka-ktora-kiedys-moze-bedzie-ogrodem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies