Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna

MuSzka 20:36, 10 sie 2013


Dołączył: 26 cze 2013
Posty: 355
Bardzo wiele różnych instalacji określanych mianem Land Art (czyli Sztuka Ziemi) jest tymczasowych. Bardziej trwałe instalacje z wikliny, z gałęzi z kamieni najczęściej nie lewitują
____________________
Jeden ogród - dwie osobowości Agata Kinga
MuSzka 20:40, 10 sie 2013


Dołączył: 26 cze 2013
Posty: 355
kachat napisał(a)
MuSzka nie musisz się powstrzymywać, mnie się bardzo podobają takie inspiracje Więc się nie krępuj, i dawaj, dawaj więcej


Bardzo chętnie jeśli lubisz oglądać takie zdjęcia to mogę Ci wstawiać jakieś inspiracje W razie jakby Ci się znudziły to po prostu dasz znać.

Ja dużo takich inspiracji właśnie wyszukiwałam swego czasu. Do pracy magisterskiej mi były potrzebne, związanej właśnie z Land Artem i z Parkiem Leśnym i powiem Ci że bardzo mnie wciągnęły

Tak więc służę
____________________
Jeden ogród - dwie osobowości Agata Kinga
kachat 11:36, 11 sie 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Jak MuSzka znajdziesz coś fajnego, co jest trwałe i możliwe do zrobienia bez użycia magii, to wklejaj od razu i się nie hamuj Mam kilka pomysłów, co możnaby zrobić w takim "ogrodzie" jak mój, ale na razie nie powiem
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
kachat 11:38, 11 sie 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Agata, u mnie ptaki i nietoperze nisko latają, więc żadnych sieci, linek itp. rozwieszać nie będę, nie bój nic Muszę znaleźć inny sposób na lewitujące patyki, chyba będę musiała poszukać jakiejś lokalnej wiedźmy, może się jeszcze gdzieś jakaś ostała...
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
MuSzka 14:10, 11 sie 2013


Dołączył: 26 cze 2013
Posty: 355
Kachat, Agata - Coś czuję dziewczyny, że kiedyś będziemy musiały się spotkać. Zdaje mi się że jesteście tak pozytywnie mocno zakręcone jak ja
____________________
Jeden ogród - dwie osobowości Agata Kinga
kachat 17:54, 11 sie 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
MuSzka napisał(a)
Kachat, Agata - Coś czuję dziewczyny, że kiedyś będziemy musiały się spotkać. Zdaje mi się że jesteście tak pozytywnie mocno zakręcone jak ja

Uważaj uważaj, bo jeszcze znajdę twój ogród na google maps i wpadę z niezapowiedzianą wizytą popodziwiać rabaty :]
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
weronika77 20:09, 11 sie 2013


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Widzę, że inspiracje, podpowiedzi są i dużo miejsca do popisu. Danusi słuchać trzeba bo specjalista i praktyk. Powodzenia.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
AgaAga 21:43, 11 sie 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 209
dziewczyny ale macie tempo pisania, wolniej trochę bo nie mam kiedy grzebać w ziemi
____________________
CZERWONY DOMEK z ogrodem
kraania 21:52, 11 sie 2013


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
kachat wsadzasz roślinki? Znalazłam dzisiaj ulotkę z info., że w Augustowie jest szkółka. Jutro tam podjadę i zobaczę czy warto nią sobie zawracać głowę.
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
MuSzka 22:36, 11 sie 2013


Dołączył: 26 cze 2013
Posty: 355
kachat napisał(a)

Uważaj uważaj, bo jeszcze znajdę twój ogród na google maps i wpadę z niezapowiedzianą wizytą popodziwiać rabaty :]


A proszę bardzo, ja lubię niezapowiedziane wizyty. Żebyś mnie tylko zastała, bo jak ja postanowię wpaść do Ciebie to możemy się minąć
I daleko szukać nie musisz, bo mój ogród jest zaznaczony na mapie w ogrodowisku
____________________
Jeden ogród - dwie osobowości Agata Kinga
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies