Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pomóżcie wyczarować mi ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Pomóżcie wyczarować mi ogród

Viola 16:25, 19 lis 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Słabo widać nazwy więc napiszę jeszcze raz: Od lewej - berberys Maria, tuje Danica, tojeść rozesłana Aurea, Hortensja Limelight. Dalej trzmielina Emerald'n Gold na pniu, żurawki Georgia Peach, albo Southern Comfort (po konsultacji z Łukaszem), miskanty i jakaś obwódka (może bukszpan); na środku - miskant Morning Light, żywotnik Aurea Nana, berberys Admiration, obwódka- ostrokrzew Golden Gem; pod cisami trzmielina Emerald'n Gold. Cis nie musi byc Wojtek. Motyw Danica+ trzmielina również w donicach przed domem.
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
paulina_ns 19:37, 19 lis 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Nie wiem jak innym, ale mi się podoba też mam taki wykusz,więc jestem bardzo ciekawa jak Ci wyjdzie całość
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 19:58, 20 lis 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
a co tu tak cichutko?
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Viola 22:51, 20 lis 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
A jakoś tak wszyscy o mnie zapomnieli : (
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Gardenarium 22:54, 20 lis 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Nie zapomnieli, ale to Twój wątek więc wklejaj zdjęcia ogrodu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Zielona 23:00, 20 lis 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Viola! Nie zapomnieli! Zaglądam, oglądam i myślę. Chwilowo przestałam wierzyć, że cokolwiek potrafię w ogrodzie zaplanować, ale... trzeba wierzyć, ze na tym forum nie zginiemy Szperasz? Szukasz u innych? Ja robię to nieustannie! Czytam Dankowe artykuły archiwalne, oglądam wątki tematyczne. Ostatnio z choiny kanadyjskiej się kształciłam tak zawzięcie, że mi się w nocy śniła! To już poważny stan nadający się na terapię
Loosiuu 23:09, 20 lis 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Fajnie kombinujesz z tym projektem. Ja bym jednak zamienił cisa Wojtka na pospolitego T. baccata i ciął w jakiś kształt. Kulę, piramidę, stożek
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Viola 23:23, 20 lis 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Zielona napisał(a)
Viola! Nie zapomnieli! Zaglądam, oglądam i myślę. Chwilowo przestałam wierzyć, że cokolwiek potrafię w ogrodzie zaplanować, ale... trzeba wierzyć, ze na tym forum nie zginiemy Szperasz? Szukasz u innych? Ja robię to nieustannie! Czytam Dankowe artykuły archiwalne, oglądam wątki tematyczne. Ostatnio z choiny kanadyjskiej się kształciłam tak zawzięcie, że mi się w nocy śniła! To już poważny stan nadający się na terapię


W zasadzie non-stop zaglądam i podglądam. Tysiąc mysli na raz, aż już głowa boli. Coś tam wymyśliłam, nową linię rabat i rabatę pod wykuszem - rysunki wcześniej wstawione. A te sny ogrodowe to mnie czasami tak umęczą, że w domu się ze mnie śmieją, że rośliny chcą mnie we śnie pożreć, ha, ha.
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Viola 23:28, 20 lis 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Loosiuu napisał(a)
Fajnie kombinujesz z tym projektem. Ja bym jednak zamienił cisa Wojtka na pospolitego T. baccata i ciął w jakiś kształt. Kulę, piramidę, stożek


Tak później pomyslałam, że ten Wojtek to nie najlepszy pomysł - zaplanowałam go, bo koleżanka chce sie go pozbyć ze swojego ogrodu. Ale nie będę brała, lepiej kupić coś co będzie się nadawało do formowania - najbardziej mi tu stożek by się podobał. Tylko nie doczytałam czy cisy nie boją się wiatrów, bo u mnie zimą wieje jak cholercia. Zimą śniegu z podjazdu nie muszę odgarniać - tak wywiewa i zakręca za dom na tę część gdzie cisa zaplanowałam : (
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Viola 23:30, 20 lis 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Gardenarium napisał(a)
Nie zapomnieli, ale to Twój wątek więc wklejaj zdjęcia ogrodu


Danusiu, u mnie pusto jeszcze w ogrodzie. Na razie rysuneczki -"projekciki" wklejam. Będę wdzięczna za każdą opinię : )
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies